@Rapier (11.06.2020 13:59): Já právě vůbec netuším, jak to bude dobře optimalizované. Vzpomínám na zaklínače 3 a tam jen díky vlasum to bylo náročné o 15 fps :D, ale jak mám nový pc, tak ted zkouším, co ta karta vše zvládne a ne.
Tohle bude první výzva pro mou 2070 :D ještě přemýšlím, že dokoupím 8 giga ramek :), ale při ceně 1500 se mi to nechce :/ . A nevypadá to, že půjdou jen tak dolu.
GOG ponúka možnosť vyhrať grafickú kartu GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition. Podmienka je opísať hru presne 8 slovami. Uzávierka je 15.6. Bližšie info tu.
...customization can include depictions of breasts, buttocks, and genitalia, as well as various sizes and combinations of genitals.

Já už to chápu!

A 11.červen se blíží, jsem zvědavý co ukážou :)
Jsem zvědavej jak zpracují multiplayer, doufám že to nebude taková ta klasika co do pár měsíců umře.. chtělo by to něco na zpsůsob co má RDR2 nebo GTA V, klidně at v multiplayeru jsou mikrotransakce pokud se o něj budou starat a vydávat novej obsah.
Spoustu lidí říka, že mikrotransakce do takové hry nepatří, ale to je naprostá hloupost, mikrotransakce nepatří do singleplayerové kampaně, ale multiplayer ti dotovat nikdo další roky nebude..
Badlands, jo o těch mluvili už před dvěma lety. Je super že tam budou.
@Feidias (07.05.2020 22:52): No třeba nového Bannerlorda bys ve first person nehrál...

Jinak mě na third personu vždy nejvíc vadil ten fakt, že podvádím, vidím za roh, přes překážky, za sebe...
Já nevím, third person mi vyhovuje jen třeba u Batmana. Tam si fakt first person neumím představit:), ale jinak mám prostě rád pohled z vlastních očí. Je ideální když se dá zvolit, ale vždycky mě mrzí když ten svět můžu vidět jen ve třetí osobě.
Ale jo, mea culpa.. teď čtu že "occasionally" tam Véčko v cutscénách uvidíme. Aspoň že tak.
@Charllize (07.05.2020 16:20): Já jsem na to zvědavej, mám FPS pohled rád, ale je těžký to udělat dobře. Mohly by tam být nějaké cool momenty, takovej Hardcore Henry :)

Ale očekávám, že tam budou asi nějaké expoziční předrenderované cutscény s klasickou filmovou kamerou na začátku nebo na konci. Uvidíme.
@BUMTARATA (07.05.2020 12:51): Já tím vším jen myslel to, že jsem si poslední dobou udělal třeba Dr. Thackeryho ze seriálu Knick do Falloutu 4. Zfetovaný génius. A v Pillars of Eternity jsem si zase z deskovky Eldritch Horror udělal Lily Chen - build monka. Nikdy by mě nebavilo hrát za monka, kdybych se do toho musel vžít. Ale právě to nemusím.

V Cyberpunku se do toho podle mě vžiji hned. A pak může být problém, kdybych si vytvořil poněkud nestandardní postavu, myslet pořád na to, jaká má být a jistě skončím u toho, že se budu rozhodovat na základě mého vlastního přesvědčení. Prostě budu hrát "za sebe". To není výtka, je to jen dumání nad tím, co absence third personu přinese.

Zase si nedokážu moc představit běhat po tom světě jako v GTA, ten first person ten zážitek o dost umocní. A plus ty různé časové volby v rozhovorech a "interrupty". To zní úplně dokonale.
@SilentWolf (07.05.2020 12:30): Nemyslel jsem to tak, že by to nemělo mít vliv na gameplay, spíš tak, že to nemusí nutně znamenat, že by V byl komplexní charakter s vlastní osobností. Čekám, že tohle všechno bude sloužit „jen“ k roleplayingu. Byl bych asi překvapený, kdyby snad měl mít osobnost jako Geralt. Jinak škoda, že mezi těmi „průvodci“ není žádna baba, jestli teda někomu neswapnou gender, což by konec konců klidně mohli.
@SilentWolf (07.05.2020 11:25): Já bych byl taky radši, kdyby byla možnost first i third person pohledu, nevím jaká je pointa vytváření postavy, pokud ji skoro vůbec neuvidíš. Hlavně když mnohé moderní hry jako Deus Ex pořád nemají funkční zrcadla.
@BUMTARATA (07.05.2020 12:21): vždyť tam máš mít údajně na každý ten origin jiného "Keanua". :D Jakože jeden z nich je Keanu, zbytek uvidí někoho jiného. To už mi přijde jako podstatná investice do něčeho, co by nemělo mít moc velký vliv.
@BUMTARATA (07.05.2020 11:43): +1

Jinak já ten FPS pohled kvituji. Vyhovuje mi to víc ve stealth hrách (budu to chtít hrát jako stealth a doufám, že se jim to gameplayově povede), navíc to hráčům umožní si ten svět prohlédnout z bezprostřední blízkosti a ve větším detailu.
@SilentWolf (07.05.2020 11:25): To u mě spíš rozhoduje, jestli ta postava, za kterou hrajeme, má nějakou osobnost (Dishonored) nebo je to jen skořápka, kterou si naplníš, jak uznáš za vhodné (Mass Effect), než perspektiva, kterou nahlížíme svět. Hádám, že tady to bude spíš ta skořápka.
No mě až mrzí, že tam nepůjde přepínat pohled. Nemyslím tím přímo kvůli těm kombinacím genitálií, ale prostě konečně je zde hra od mistrů, kde si půjde postava vytvořit dle libosti. Jenže pokud se mi pořád nebude připomínat, co za personu jsem vytvořil, budu hrát "za sebe".. Ale zas lepší first person, než clunky animace a asi to pak vážně dokáže víc pohltit.

Prostě to bude hra příštího desetiletí. :D