Optimisticky jsem si myslel(naivne), ze to rozjedu na low a ja to ani nespustím x/
@ViRus (13.05.2013 00:09): .Jen kvuli tomu, ze tik v oku si vysvetlujes uplne jinak nez ja?Takze, jak muzu chapat tvoji reakci, kdyz muj tik v oku neni zadna provokace?Pokud si to tak bral :D .Coz by me zajimalo, co jsis pod tim predstavil ? Pokud to neni tajny.

Vsak me to jen zaujímalo, proto ta reakce.Kdyz jsem videl tvoji sbírku her a tak jsem si rek, jestli v tom neni neco víc. Tím padem jsem znejistil , jak to uplne myslis a ted to vim takze vse ok :) ..
@FildasCZ (12.05.2013 23:59): Spíš to teď vypadá, že sám si nepochopil reakci a musíš ji vysvětlovat. To že neuvedu emoticon neznamená, že by se mně to nějak dotklo. Já MP v minulosti moc nehrál a tudíž je BF3 MP pro mě nejvíc, dle toho tak nějak porovnávám jiné MP fpsek, možná povrchní, ale tak to prostě mám. Tik v oku s věkem nemá co dělat, ale když sis nahrál na smeč, proč toho nevyužít ;-)
@ViRus (12.05.2013 23:43): Necekal jsem, ze hned "vyletis", jak para z hrnce.Nevim, co s tim mam spolecnyho vek provokace?.
Priste po me hod sekeru.

Co treba se zamyslet? Ze to, co jsem napsal bylo podano, tak jestli sis tim jistej tim, co jsi rek.Tik v oku byl podan tak, ze jako jestli to myslis vazne, jestli si to treba nerozmyslis(zda si za tím stojis)..
Nebylo tim recenu jezis dalsi uchyl, co je z mp bf3 odvarenej.
Ono hodne lidi potom zmeni nazor podvedmne si uvedomi, ze zrovna to, co rekli nemusi byt tak pravda jejich pravda..Napr nejlepsi bylo to zlute auto rekne nekdo . Druhy odpoví urcite bylo nejlepsi to zlute? Prvni se zamysli a rekne rekne si hm vlastne ne! Nejlepsi bylo cervene.

PS:Sorry, ale z tveho prispevku to tak vypada, ze nejses zrovna nadsenej, vzal si to zaporne, aspon tak to z me strany vypada. Sis me asi predstavil , jako nekoho, kdo nadava na wowko, ze to jsou omalovanky a je mu 10 let puberta jeste nezacala.. :D.

PS:A ted zaziju jeste vetsi peklo, az mi budes muset schvalit hru, kterou chci pridat automaticky Hm Fildas zamítá se :D ..
Tak jsem konečně vyzkoušel MP, mno hraje se to dobře, samo záleží na hráčích, ale oproti nej MP BF3 tomu něco chybí, občas jsem se ztrácel, stávalo se mi, že jsem někam skočil tím mega skokem a voala Suicide, graficky nádhera v lokacích SP, ale pocit vtáhnutí se nějak nekonal na rozdíl RO nebo BF3, ještě to nějakou dobu to budu prubovat, ale je to spíše přílepek než něco unikátního, co autoři slibovali (ještě jsem nevyzkoušel všechny módy 8-))
Přátelé mám malý dotaz.. C3 jsem zahrál a potom dal bráchovi, ať si to nainstaluje na svým PC a zahraje taky.. Po stažení Originu se ale nemůže přihlásit na můj účet, ikdyž hesla zná, já mám Origin u sebe vypnutý atd... Tudíž to nemůže ani nainstalovat.. Nevíte, jestli je tam nějaký háček, jako že to nemůže být na dvou počítačích.. Pokud by to nešlo s hrou, tak to ještě dokážu pochopit, ale proč se nedostane do Originu z jiného PC nechápu.. Máte nějakou zkušenost prosím? Díky..
Škoda že už do toho hudbu nedělal Hans Zimmer. :( Protože ve dvojce to byl prostě balzám pro uši. :)
Vám se ta hra fakt líbí? Mě osobně to teda přijde jako slušnej prů*er. Ani si netroufnu tvrdit jak jsem daleko ale už dlouho si přeju konec...
Hey, tak jsem se po týdnu v práci dostal konečně k tomu, abych to nainstaloval.. Mám volno, tak to strávím u C3, na který se těším dloho.. Ovšem OUHA!! Vybafne na na mě Origin a stahuje a stahuje.. Proč jsem v balení dostal 2 DVD když se to stejně stahuje je pro mne neznámou.. Sice mám fešáckou druhou krabičku, ale radši bych měnil za klasickou instalaci na 30 minut než půl dne čumět na procenta.. Fakt vole rozum RULES... kundy...
Inak čo tam robili tie zvieratá? to vypadalo ako z animáku od Disneyho, som čakal kedy sa všetci chytia za ruky a budú tancovať a spievať :D

a rovnaké bugy má Crytek v každej svojej hre - zasekávanie postáv, levitovanie postáv a predmetov...
@Garret (komentář): Musím říct že si měl docela smůlu na bugy, já se setkal jen se zpožděným zaměřením při úpravě zbraní. Jinak Zvěřina nevypadala vůbec pěkně (modely), a veverky na tom byly asi nejhůře :D a všiml sis inputlagu při těch 60ti FPS ? Já s tím měl problém už ve druhém díle. V C3 se mi líp míří při 20FPS než při 40+
@7c (02.03.2013 22:27): No aj tu sú niektoré levely dlhšie. Po príbehovej stránke je to príjemne temné a dramatické, len je škoda, že taký krátky gameplay občas plnia až príliš rozsiahle levely, ktoré ten príbeh brzdia.

Malo to mať ešte vačšie gule a rozhodne mi chýba nejaká výraznejšia nadupaná hudba.
@Maximus (02.03.2013 21:06): U C2 jsem si místy říkal, že už by to vážně mohlo skončit - resp. některé lokace mi přišly delší, než musely (co se stylu hry týče).

Když teď o tom uvažuji, tam se mi líbí především 2 styly FPS her - jeden jsou dlouhé hry s propracovanými úrovněmi, kde se hráč často cestuje přes mapy (např. System Shock 2, Hexen), nebo naopak hry s krátkými mapami, které je ale možné hrát opakovaně (zpravidla za účelem zlepšení časů nebo získávání různých bonusů - Doom 2, AvP, Painkiller). U té novodobé třetí kategorie "filmových FPS" pro změnu ocením, když děj plyne svižně a nejsou tam zbytečné prodlevy (Crysis 2). Takže jsem na C3 docela zvědav (jestli se po téhle stránce oproti C2 objevilo nějaké zlepšení).
Hral som to stealth a mal som tam 5 hodin.

Crysis 2 som mal nahratych tiež okolo 12 hodin.
Tak dohrané, kampaň je naozaj veľmi krátka. Zaberie okolo 5 hodín. Graficky je to úchvatné, dizajn úrovní veľmi podarený, viac ciest k cielu a viac možností štýlu hrania poteší, pri niektorých scénach som mal zimomriavky, ale aj tak sa potenciál nenaplnil. Chýba viac rôznorodosti, síce sa prejdete aj na bugine (ako v HL2) ale nie je to veľmi zaujímavá jazda a k chodiacemu robokopovi sa to veľmi ani nehodí, nepoteší ani koniec.
V rámci série je pre mňa víťazom Crysis 2.
Ta chorobná touha překonávat každým dílem díl předešlý fakt nemá úměrný scénář. Vyžaduje to hodně neumělství vytvářet chaos i v příběhu, co je v podstatě koncentrát klišé.
Oh well, clovek s tim par dni ceka, aby se temle problemum vyhnul a stejne ho to chytne. A to se to da projet za odpoledne.
@Say (27.02.2013 21:51): U C2 nic takovýho netvrdili. Tam jen proklamovali že celá hra bude využívat DX11 efektů a skutek pak o půl roku utek. A využívat DX11 efekty neznamená že si to bez nich nemůžeš zahrát. To má dneska spousta her co jde spustit i pod devítkou. Jen tam pak prostě nejsou pochopitelné vidět. Crytek ale po C2 už nechtěl žádný kompromisy a tak postavil hru komplet pro DX11.

Taky si ale myslím že časem vyjde i verze pro DX9+. Když udělali na jejich multiplatformním enginu souběžně i verze pro Xbox a PS, který si můžou o DX11 nechat jen zdát, tak to asi až takovej problém nebude. Spíš jí jen nechávají odstup aby se do podvědomí hráčů zapsalo C3 jako hra se skvělou grafikou... a nebo zas nestíhali :D .

@Walome (28.02.2013 08:40): No mě popravdě první díl taky až tak nebavil. Dvojka a hlavně pak trojka se mi líbili víc. Takže rozhodně zkus ;-) .
Wow, Virus dal stovku... hmmm... musím říct, že série Crysis mě úplně minula - dostal jsem se jen k jedničce, která mě desně nudila a při finálním souboji mi padala takovým způsobem, že jsem ji ani nedokončil :/ Ale tak někdy třeba... druhá šance... uvidíme. Mě tam serou ty emzáci :/

Ale hlavně - Virus se dostane k novým hrám v měsíci vydání :-o