Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Counter Terrorist Special Forces: Fire for Effect


Diskuze

« Novější Starší »
@Fatality (24.01.2015 12:35): Díky, to DDMM se docela hodí, každopádně obavám se že ani to by v případě této hry nepomohlo, protože tam nejde o in-game kurzor, prostě dostaneš mimo obrazovku jen při pouhém rozhlížení postavou (pokud se třeba otočíš doprava o 360°) a to ti ani ten program nepomůže. Leda při nastavení třeba 10ti sekundového zpoždění přechodu, ale to ti zas bude bránit v pohybu úplně, protože se vždy budeš moc otočit doprava o určitý kus a dál to nepůjde :D
@Drekt (24.01.2015 12:23): Tak mně je to celkem jedno, jen mi to přijde divné. Už jen to, že hraješ při práci a pokud pracuješ z domova, tak že jsi takový workoholik. Ale to je tvoje věc. Nicméně program DDMM toto řeší celkem bezvadně (můžeš to použít do budoucna pro jinou hru, co tě bude více bavit a bude mít stejný problém jako tahle).
@Fatality (24.01.2015 12:03): Je potřeba to mít pořád na očích, na pozadí bych si nevšimnul, kdyby bylo něco potřeba. Jinak stejně to řešíš zbytečně, i kdyby to tento problém nemělo, z hodnocení jde poznat, že mě stejně hra zas tolik nezaujala, abych jí v nejbližší době hrál nějak víc.
@Fatality (24.01.2015 11:17): Nemůžu, ten druhý používám kvůli práci neustále, i při hraní. Jinak to, že je hra z roku 2005 není omluva, protože i mnohem starší hry s tímto počítají a nemají problém.
@PRIVATE MARTIN (20.03.2012 19:46): To víš, raketometčíci byli vždycky mojí slabou stránkou. Akorát že v jiných hrách se dala přežít aspoň jedna střela, kdežto tady se hlavní hrdina tváří hrozně namakaně a přitom ho takováhle obyčejná zbraň sfoukne. :-)
@PRIVATE MARTIN (20.03.2012 17:32): Jo tak to byl on? :-D No když už jsme zavadili o ty brutální pasáže, tak jedna nezapomenutelná je pro mě taky v Half-Life, ale ve dvojce, jak jsem musel se spojenci bránit tu holku, co se snažila elektronicky otevřít bránu. Myslím, že víš, co mám na mysli. Chudák Pája kvůli tomu hru nedohrál, přitom se mu dvojka tak líbila. :-( Pak jsem to zkoušel já a ani ťuk, přitom já jsem to tehdy nakonec překonal s 9% života. :-D
@Chuck (20.03.2012 17:11): Chcel si fígeľ, tak som ti ho poslal :D .
Jediná hra, kde som použil cheat aby som sa dostal ďalej bol Half-Life a jeho pasáž s "pavúkom" na Xene. To bol ale akt zúfalstva. Odvtedy už hrám poctivo. Aj Half-Life som druhýkrát už dohral bez cheatu. :)@Chuck (20.03.2012 17:11): a @JohnCZ (20.03.2012 17:10):
Jediné, čo vám môžem odporúčiť je opakovať to až dovtedy, kým sa vám to nejakým zázrakom nepodarí. Ja som tak prešiel celú hru 2krát. :D
@PRIVATE MARTIN (20.03.2012 17:07): Tak tohle ne, v tomhle jsem opravdu hodně zásadový. Prostě na to buď mám, nebo ne. Víš, jak pěkný jsem měl a dodnes mám pocit z dohrání Far Cry? A že tam byly pasáže, které si o cheaty vysloveně říkaly. Když vezmu v úvahu, že jsem v době jeho hraní moc her za sebou neměl, tak jsem v tomhle případě fakt pyšný. ;-)

@JohnCZ (20.03.2012 17:10): Třeba nám ho PM řekne. ;-)
@JohnCZ (20.03.2012 17:02): Přesně, ta poslední mise s volným pádem je úplně nejtěžší. Musíš se uhnout několika vlnám raket a k tomu na tebe pořád střílejí nepřátelští parašutisté. Mise s raketomety je proti tomu procházka růžovým sadem.
@Chuck (20.03.2012 16:53): V té misi s volným pádem kousek před koncem jsem skončil já a málem to odnesla klávesnice. Jak bývám u her klidný, tak jsem v téhle pasáži mlátil do stolu hlava nehlava... :)
@PRIVATE MARTIN (20.03.2012 16:48): Tak já bych možná tu misi nakonec zvládl, protože jsem podle videonávodu zjistil, že jsem dělal jednu velkou chybu - většinou jsem stál na jednom místě a pozoroval cvrkot ze všech stran, zaměřoval cíle a podle toho se přesunoval, kdežto v tom návodu hlavní postava skoro pořád běhá, používá jeden z raketometů, který má rozptyl do všech stran a ti raketometčíci ho netrefí, protože tady jedna střela z raketometu = smrt. Ale v jedné z dalších kapitol je tam hlavně ta mise s volným pádem, která je prý snad úplně nejhorší.
@PRIVATE MARTIN (20.03.2012 16:29): Tak to jsme na tom byli podobně. :-D Jenže i to bych přežil, ale ne to, že už jsem prostě neměl síly to zkoušet znovu, hru jsem vypnul a následující den jsem podle těch šílených checkpointů musel celou misi začít znovu. A to mě fakt drtilo. Nicméně jsem si koupil speciální flashku, kde mám zálohované všechny savy z her, které jsem (do)hrál a k téhle hře je mám taky, což vypadá, že ještě možná není všem dnům konec. ;-)
@PRIVATE MARTIN (09.03.2012 21:28): To stojí za úvahu. ;-) Víš co, ona to byla dobrá pařba, to zas jo, ale když si vzpomenu na ten přístav, několik raketometčíků, jejichž střela jsi mě vždycky našla (občas byli slušně ukrytí nebo já slepý), tak se o mě pokouší infarkt. :-) A co mě úplně "dostalo" bylo to, když jsem na tom nádraží měl asi po dvaceti pokusech před sebou úplně posledního protivníka, který mě nakonec sejmul. :-( Pak jsem si řekl, že tohle je na mě fakt hardcore.
PRIVATE MARTIN: Teď jsem si zkoušel zopakovat ten přístav a dokonce jsem se dostal i za ten trám, o který jsem se minule zasekl a prošel jsem přes něho. Ale asi po třiceti pokusech sundat tu helikoptéru, která na mě vesele pálila i přes zeď (schovávat se před ní asi tudíž nejde), jsem to jednou provždy vzdal. Jsi fakt borec, to musím uznat, ale tahle hra je prostě jedna velká šílenost.
Tak teraz neviem, či som nejaký divný ale ja som túto hru dotiahol do konca 2krát (a dobrovoľne).
Aj keď je pravda, že pri niektorých misiách som používal dosť nemiestne výrazy.
No to si děláte srandu, že to stojí 47 Kč. Já za to dal v prosinci 149 Kč. Ne že by to byl nějakej extra prodělek, ale stejně mi ta padesátka sedí ke hře víc.
Tam je hlavně hrozný, že je všechny vystřílíš a přesto tam jsou za chvíli noví. Oni se snad někde rodí nebo co. No já už se tomu všemu můžu jen smát, protože už to mám (na štěstí) za sebou a jsem hodně rád, že jsem s žádným prknem problém neměl.
Si tak říkám, že je to hra jak stvořená pro Garreta. Ne že by byla tak kvalitní, ale pro něho je to maximální výzva. ;-)

Psyx: Já to pořád ještě neodinstaloval, savingy jsem si zálohoval a dneska, jak se tady o tom mluví, jsem to přístaviště zkoušel znovu, ale zas mě dostal jeden raketometčík, kterých je tu jak much a na rozdíl od jiných her je smůla ta, že od něho stačí jediný zásah a konečná.

Chuck: Jojo, to souhlasí, i s tou střelbou přes zeď. No, znova už to instalovat nebudu, i když savy snad mám.
Psyx: To je přesně to prkno, o kterém jsem mluvil. Při prvním hraní se mi to stalo taky, ale po několika opětovném načtení to nakonec projít šlo, ale druhý den při dalším opakování celé mise to už nešlo. Nejlepší bylo, že než ten vrtulník uletěl (pokud jsi k němu zavčas nestihl doběhnout a sundat ho), tak po mně střílel přes zeď baráku a zraňoval mě jako kdybych stál přímo proti němu. Taky zvláštní.

Jinak fakt, že to z osmi lidí dohráli dva, taky o něčem svědčí.
Tak to nevím, žádný problém s prknem jsem neměl. Jinak tady je návod (asi jediný, který existuje).
Taky jsem se zasekl v přístavišti v takové betonové chodbičce. Bylo tam nějaké prkno či co, zkoušel jsem ho zničit, podlézt, přeskočit a vždycky jsem narazil na neviditelnou zeď. A za chvíli mi hra vždy suše oznámila mission failed, že nějaký vrtulník uletěl, či co. Zkoušel jsem to projít několikrát a vždy ten stejný problém, asi bug.
To je asi štěstí, protože tohle znova dobrovolně nemůže nikdo hrát. Já jsem sehnal jeden save, ve kterém jsou otevřeny všechny mise, takže jestli si to chceš vyzkoušet, stačí říct.
Jumas: Já se právě zasekl u posledního seskoku a tam jsem ztratil nervy a hru v afektu odinstaloval. Obtížnost byla fakt občas přemrštěná...
Jumas: Já vím, četl jsem o tom nějaký zákysník nebo co a mluvilo se tam o nějaké parašutistické scéně, přes kterou se většina hráčů nemohla dostat. Takže je možná štěstí, že jsem k ní nedošel. :-) Jo a když jsem tu misi pokoušel znovu projet od začátku, zasekl jsem se tam v jedné úzké chodbě o sloup a ani za prase jsem tudy nemohl projít. :-(
Díky. Ale to eště nic nebylo. Nejhorší byly ty skoky z letadla. Opravdu jsem ty poslední tři dělal víckrát než bylo záhodno. Nejsou tam totiž jen normální nepřátelé, ale ještě něco horšího.
Jumas: Upřímně gratuluji k dohrání. Tahle hra byla postupem času nad moje nervy, ale dodnes mě mrzí, že jsem to nepokořil, protože to zas tak špatná hra není a já se u ní docela solidně bavil. Nic proti nevyvážené obtížnosti, ale sám jsi poznal ten prasecký způsob ukládání, který tomu ovšem mohl být přizpůsoben a člověk by pak tu obtížnost strávil. Víš, kde jsem skončil? V tom přístavišti před posledním checkpointem. Bylo tam spousty raketometčíků i dalších protivníků a když jsem naněkolikáté se užuž konečně dostal k poslednímu protivníkovi, po jehož zabití měla následovat animace a konec mise, tak právě tenhle poslední mě dostal. Nedivím se, protože jsem při téhle scéně po těch několika opakováních byl už tak na nervy a tak se snažil to konečně dokončit, že ten nezdar prostě přijít musel. :-( Jinak dodatečně instalovaná čeština mi fungovala, ale je pravda, že ta její instalace byla taková zvláštní.
hru jsem hral a par misi sem si projel, ale nejak zvlaste me to nechytlo.....akce pekna, ale nic pro me :-)
Ak budete mať možnosť si túto hru kúpiť alebo len zahrať, neváhajte ani chvíľu, myslím, že to neoľutujete.