@pajmič (28.01.2021 21:28): Těžko jsem se do toho dostával, ale pak už to byla jízda. :-D Vůbec nevím, jak jsem to dohrál za Sověty, za USA to bylo trošku těžší, ale to už jsem v tom byl, ale poslední mise byla o nervy - stejně jako Mt. Rushmore. Za Japonce mi hra sedla nejvíc (asi protože to byla v podstatě frakce inspirovaná Earth 2140 a Earth 2150) a jejich jednotky byly strašně vtipný (zvlášť Yuriko). :-D
Red Alert 3 vypadá jako velmi dobře provedený RTS kýč. Za ty Japonce to bude legrace. Podobně za Sověty. Ale celkem dobře překvapivě vypadají i Spojenci.
@Vurhor (komentář): "Ta nejkrásnější: Dasha (byl jsem její otrok v podstatě hned)
Ta nejvíc sexy: Lt. Eva (randit bych s ní asi nechtěl, ale sakra dělá se mnou věci!)
Ta nejroztomilejší: Lissette (roztomilejší verze Rachel McAdams, a ten kukuč...)
Ta nejcharismatičtější: Suki (ženská jak se patří, šel z ní respekt jak hrom)"

Ty si můj člověk, Vurhore! Dovol, abych ti potřásl rukou :D
Tak som to dohral a napriek všetkému som sa veľmi dobre zabavil. Možno za mňa hovorí nostalgia voči predošlým Red Alertom, ale ani mi tam nevadili tie okázalé prvoplánové ženštiny, pri videách som sa dobre bavil aj tak. :)

btw: Kampane som hral na medium, tiež vám prišlo, že za rusov a spojencov je to ľahké, ale v posledných troch za japoncov zrazu začne prituhovať? Pre mňa to bol dosť znateľný rozdiel.
Zdar, měl bych takovej malej problémek, hra - grafika, hratelnost a bitvy všechno je pěkný, ale problém mám s poslední misí u spojenců, dokončím Leningrad a pak mi to hodí to video jak "rusové nestíhaj" a ta mise se mi supstí znova, zkoušel sem to už asi 5X a pořád sem na tom stejně, jinak když se kouknu do archivu videí tak tam ani nejsou spojenecký videa, u sovětů je to všechno v pořádku jak videa tak jednotlivý mise a japonce jsem ještě nezačal, prosil bych o radu co se s tim dá dělat. Děkuji P.S. je to originál a můj komp to zvládá na nejvyšší rozlišení (jestli to pomůže, ale bude to asi něco v pogramech)
Rozehráno. První dojmy: Grafika je nádherná, voda uhrančivá :-) Kameře by slušelo větší oddálení v některých situacích
Zkouším demo a mám teda docela problém se soustředit na hru, když se mi tam pořád nakrucují nějaké silikonové "panny" :)
Jestliže mojí hlavní motivací ke koupi je George Takei, oplatí se mi za to dávat na Steamu těch 15 eur? Či si mám počkat, jestli to během svátků ještě nepůjde dolů?
Ahoj, potřeboval bych poradit. Potřebuju nějakou podobnou hru jako Red Alert 3, žádnou stařešinu a ne příliš složitou.
Ja hru koupil na Steamu pro dva na coop hru. Na EA account jsem se sice jeste nejak dostal, ale z jedne lokalni site se pres EA servery nevidime. Taky na houby. Musel jsem to ozelet. :-/ chyba je zd spis u EA a u toho, ze se obecne prestaly delat hry pro lokalni spojeni.
Jen pro jistotu, zkusil by někdo se Steam verzí lognout se na EA account ve hře? Už mě to pomalu začíná výsostně ****. Steam Support mě odkazuje na EA Support, tam už 14 dní hrají mrtvého brouka a Steam fóra u této hry jsou víceméně mrtvá...
Nate: Jak ten klíč dostaneš ti neřeknu, ale vím, že to jde. Náhodou jsem před pár týdny narazil na topic o tom, jak vydolovat steam klíč z registrů. Pokud si pamatuju, tak to bylo k jakéholiv steam hře, kterou máš v game listu. Mělo by to být u jedné z her z id packu, ale u které to bylo si fakt nepamatuju. Snad u Quake III Areny, ale ruku do ohně bych za to nedal.
To je fakt, já jsem si koupil hru normálně a takové věci nemusím řešit. Ale upřímně, k digitálnímu prodeji komerčních titulů mám opravdu odpor.
Většina EA her na Steamu zdá se takhle nefunguje. Ani v registrech jsem ten klíč nenašel.
Pravý klik na hru a Zobrazit CD klíč jsi zkoušel? Alespoň takhle to funguje u Steam verze CoH.
Boha jeho, ti tupci na EA support jsou nějaký natvrdlý. Už asi 14 dní jim tluču do hlavy, že mám Steam verzi hry a tedy jim nemohu poslat vyfocený manuál s registračním kódem hry. Neví někdo, jak vydolovat ze Steam verze hry sériové číslo?
Cisi: Hele dotaz - proc do recenze davate screeny z IGN nebo oficialni? Proc nenatipas neco svyho?
tak jsem to taky konečně rozehrál, do kolen mě dostal už jen ten úvodní splash screen s tou dívčinou. Je to opravdu hodně dětské tak jak jsem na to nadával po celou dobu, ale musim uznat, že se mi líbí vojáci, vypadaji pěkně. Hudba, hudbu z RA2 jsem zaznamenal zatim jen v menu a to ještě k tomu všechny ty výborné skladby z RA2 jsou předělané a nestojí to za moc, v RA2 ty původní skladby byly o dost tvrdší a nářezovější a zároveň více melodické. Herci, no, vždycky to byla sranda, ale hlavně ty ženský bych radši viděl když ne u mě doma, tak radši v porno filmu, to jak tam vystrkujiou všude ty dvě umělotiny ale asi má svůj účel, ale ženský z RA2 měy teda větší úroveň. Mise zatím velice jednoduché, irituje mě žluté označení kolem jednotek a vůbec označení kolem budov, zároveň mě štvou ty lajny od jednotek, které se daly v RA2 vypnout, celé to na mě působí spíše zmateně, přeefektovaně.
sevencreature: Filmečky v sérii CaC byly vždy trochu trapné, ale mě se celkem líbily. S TW souhlasím, ten byl jednoznačně nejhorší po všech stránkách, s RA2 nevim, tim jsem začínal (spolu s Tiberian Sun), ke starším dílům jsem se dostal až prostřednictvím First Decade a RA i RA2 na mě působili stejně dobře (u RA samozřejmě s přihmouřením oka, přece jen už má něco za sebou).

Co se RA3 a jeho příbehu týká, to zatim musí posoudit někdo jiný, já hrál jen první misi :-)
NateLogan: Co-op se dá hrát jen online, zda to jde z jedné originálky pro více PC nevím, to se bude muset vyzkoušet.
Nedá? Já měl pocit, že tam něco takového je, ale na podrobnější zkoumání nebyl čas. Takže ještě otázečka: Budu to moci nainstalovat doma na 2 PC (nejlépe 3) a posléze hrát s bratrem? :-)

Jinak ještě dodatek, celkem se mi nelíbí HUD, je moc velký a všechny komponenty zabírají skoro 1/2 obrazovky (v rozlišení 1280x960). Hodilo by se nějaké UI scale nebo mód na to...
NateLogan: Mně se líbíl Red Alert - zábavným (a vtipným) příbehem, herci a celkově. U dvojky už mi zbyla jen ta hratelnost (a i ta byla taková, horší - resp. jiná, orientovaná na "levelování" jednotek - tj. vytvoř menší skupinu jednotek, vylepši ji na elitní a vybij celou mapu, oproti vytvoř armádu tančíků a vybij celou mapu, která se mi líbila víc). Filmové sekvence a podání RA2 mi přišlo už jen vesměs trapné... Hádám, že po dohrání dema Tiberian Wars jsem s C&C sérií skončil nadobro - RIP Westwood, RIP C&C.
Čeština je úplně příšerná. Veliký množství překlepů, myslím že jsem tam pochytil i nějaký špatný překlady. Přeložený titulky přímo ve hře zabíraj neúnosně velkou část rozhraní a celkově se mi zdá bejt interface hodně nepřehlednej, ale asi je to jenom o zvyku.
Ad DRM - myslím že je to klasickej SecuROM, tudíž stejně jako Spore...
Tak jsem měl možnost spatřit a okusit první misi v RA3 a mám z toho trošku rozporuplné pocity (ale fakt jen trochu). Vše vystihuje úvodní logo při spuštění hry se spoře odděnou slečnou (stejně jako trailery před vydáním) připomíná spíše úvod k nějakému pornu nebo pánskému časopisu (ne, časopis o motorkách ne). Obecně všechny postavy něžné pohlaví tu jsou hlavně pro pobavení náctiletého publika. Tedy se zdá, že autoři se vykašlali na fanoušky a stejně jako první dva díly cílí RA3 na mladší publikum.

Na druhou stranu je ale z videí i hry samotné cítit atmosféra původních dvou dílů, ať už to jsou ty videa (vyjma teda větší koncentrace spoře odděných slečen) nebo náplně a zpracování misí (respektive minimálně té první). Takže i část starších fandů najde v RA3 celkem důstojného nástupce. A malé plus je také soustředění na ruskou část konfliktu, stejně jako v prvním díle, viz třeba jenom samotné menu.

Ve výsledku tedy fakt uvažuji o koupi hry, pač i ta možnost kooperace singlem vypadá zajímavě. EA by podle mě udělali dobře, kdyby vydali demo s jednou misí... Teď jenom, jak že to tu je s tou DRM ochranou?

PS: Čeština nevypadá moc kvalitně, viděl jsem jen malou část hry (1 misi) a už jsem objevil min. 1 překlep a občas zazlobí synchronizace (titulek se zobrazí třeba na 1s).