Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly

Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly je pokračováním prvního dílu z roku 2020. Opět zavítáme do (vaší) noční kavárny, která se stala útočištěm pro všechny dobré lidi s problémy v osobním životě. Není tomu však náhodou, že se scházejí právě ve vaší kavárně, neb jste mistrem naslouchání a komunikace s vámi je pohlazením po duši stejně, jako horké nápoje, které dokážete připravit. Právě ona příprava nápojů prošla od minulého dílu lehkými změnami, respektive rozšířením a nabízí aktuálně ještě více možností.

Zapomenout však nesmíme na příběhy samotných zákazníků. Do hry se navrací postavy známé z předešlého dílu, tudíž opět přivítáte například herní vývojářku Myrtle, policistu Jorjiho nebo naši kočičí popovou hvězdu Rachel. Všichni však přichází s novými strastmi a radostmi, přičemž jejich příběhy doplňuje řada zcela nových zákazníků. Opět platí, že správná příprava nápojů vám odkrývá celý příběh jednotlivých postav, přičemž jejich náklonnost lze hlídat přes mobilní aplikaci.

Hra je zasazena do alternativní fantasy verze dnešního Seattlu, kde spolu žijí různé fantasy rasy jako upíři, vlkodlaci, orkové nebo elfové, ale také lidé. Tvůrci svůj svět originálně popisují jako „cappuccinopunk“. Vše je samozřejmě doplněno o nový lo-fi soundtrack snažící se navodit tu správně pohodou atmosféru.