Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Code Vein

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
31.12.2019 PCPS4XOne
Vývojáři:
Oficiální stránky:
https://www.bandainamcoent.com/games/agech…
Povstaneme tváří v tvář jisté smrti.

V nedaleké budoucnosti byl svět, jak ho známe, zničen záhadnou katastrofou. Z tyčících se mrakodrapů, které bývaly symboly prosperity, nezbylo nic než neživé hrobky lidské minulosti, které jsou probodnuty Trny rozsudku. V epicentru destrukce bojuje o přežití skupina přeživších zvaná Vein, skrytá společnost zmrtvýchvstalých vzdorujících smrti za pomoci Darů síly, získaných výměnou za vlastní vzpomínky, kvůli kterým jsou prokleti neutišitelnou žízní po krvi.

Pokud se poddáte své krvežíznivosti, riskujete, že se stanete jedním ze Ztracených – příšerných démonů, kteří jsou zcela zbaveni jakékoliv zbývající lidskosti, slepě hledají jakoukoliv kapku krve a nezastaví se před ničím, jen aby ukojili svůj hlad. Musíte se tedy vydat na cestu až na konec pekla, abyste získali zpět vzpomínky na svou minulost a unikli z této živoucí noční můry.

Code Vein je akční RPG s upírskou tématikou, odehrávající se v dystopické post-apokalyptické budoucnosti. Inspiraci tvůrci čerpali primárně ze slavných Dark Souls, přičemž hře vtiskli distinktivní anime grafický styl a známý recept obohatili o zajímavé prvky, jako výběr z několika AI společníků, kteří mají vlastní buffy a skilly a bude třeba jim na bojišti vypomáhat, a různé Dary, které vedle všelijakých buffů obsahují i celé speciální zbraně. Tyto dary využívají tzv. Focus, který hráč nabíjí správně časovanými manévry, a to jak útočnými, tak obrannými.


Poslední diskuzní příspěvek

Fritol: To jsem necekal ze to odlozi, to video z dema vypadalo dost dokoncene. Ne ze bych se na to nejak zvlast tesil, upiry nemusim a ty…