Pripadne popatraj ci tam nie je nejaka skratka, ako bola v Infinite kde stacilo namackat kombinaciu klaves v menu a odomkol sa 1999 MOD hned, vdaka comu som to hral rovno s nim a nemusel som to vopruzne prechadzat kvoli odomknutiu.

Ale zohnat to save by snad nemal byt velky problem.
@Garret (05.06.2013 16:35): Myslím, že až dohraješ hlavní příběh, tak se ti objeví mód, který umožňuje vypnout kompletně HUD, ale ruku do ohně za to nedám. Nezkoušel jsem to.
@Fg (30.05.2013 22:35): tak asi jen digitálně, ale 324 korun, to se dá, levnější jak PC verze :D

Btw proč to prodávají za snad ještě nižší než je cena budgetovky???
to vyšlo zatím jen na PC??? demo bylo celkem hratelné...
Stejně jako u upírskýho tématu nechápu proč těch western her není víc..vždyď to každej miluje.
On Grygar se v podobnejch úchylnostech vyžívá, viz. třeba jeho videorecenze na Bastion...Případně i Limbo je trochu netradiční, i když v jiným slova smyslu.
Dobré to bolo...
...a keď nad tým tak rozmýšlam, tak tu boli asi najzábavnejšie prestrelky z FPS hier čo si pamatám.
Ja som spokojný. Maximálne arkádové, ale aj napriek tomu maximálne zábavné (lepšie prestrelky ako v novom bioshocku)
Tak jsem to začal hrát a docela dost mě to chytlo. Ta atmosféra divokého západu v kombinaci s nádherným prostředím se opravdu povedla. Za ty prašule je to bomba. Moje hodnocení je prozatím 85%.
Tak sem to rezehrál a zatim mě to vcelku baví... Kontrolky a nápisy nijak nepřekážejí... Po většinu času si jich ani nevšímam... Akorád by to mohlo být delší...
@Walome (26.05.2013 12:36): No tohle mi taky na začátku vadilo, ale prý se to dá vypnout v nastavení (což bude pravda, jen hra byla tak krátká, že jsem ani neměl moc čas se v tom menu hrabat=D).