@Say (25.05.2013 00:31): Vzhľadom na priaznivé recenzie áno. Každopádne som trochu rozpoltený - na jednu stranu skvelá grafika, voiceover hlavného hrdinu a samotné podanie príbehu s neustálou úpravou detailov priamo v hre, na druhú stranu predsa len stereotypný a až príliš arkádový gameplay. Ale vzhľadom na to, že sa to na nič nehraje, ide o slušnú oddychovku.
Aj recenzie vyleteli celkom nahor a prevláda viacmenej spokojnosť, narozdiel od predošlého dielu.
Na tu cenu to má famozní production values, ten svět je krásnej. Techland umí, moc. Těším se i na Dying Light.
Tak dohráno. Docela slušná jízda, jsem celkem překvapen. Hm, nějaký koment by to chtělo....
Tedy podle screenů vážně kontrastní až hrůza. I v BiB jsem s tím měl trochu problém, ale tohle je extrém.
Možná jsem jenom přesycen těmi RPGčky, onlinovkami apod. Až se zase nabažím vtipné FPSky, tak se to otočí. Ostatně Borderlands 1 i 2 mám furt rozhraný a ne a ne to dohrát=D

Ne vážně, líbí se mi, že si to na nic moc extra nehraje. Prostě vtipná střílečka na odreagování.
Schválně jsem to zkusil (předchozí kousky jsem taky zkoušel, ale nějak jsem to po pár minutách utnul). Fakta:
- grafika je luxusní, až možná moc kontrastní a sytá (podobně jako Witcher 2), takže se ztrácí přehlednost o nepřátelských NPC, ale jinak je výtvarná stylizace výborná! Barevnou korekci spravím docela jednoduše nějakým injectorem či tweaky
- mizerný FOV, snad pořeší tweaky
- gameplay je solidní, linky dovedností na FPSku slušné
- příběh má nadsázku a i atmosféru
- optimalizace! Ačkoliv mi všechny stránky tvrdily, že minimální požadavky nesplňuji, hraju to na max. se 40 FPS a výš

Suma sumárum... Je to Borderlands 2 na Divokém Západě, s důrazem na příběh místo co-opu.
Kousek dole jsem linkoval o dost pozitivnější recenzi na RPS. Ale tam nečíslujou.
Tyjo, vy jste se snad pomátli? :o Vždyť to vypadá naprosto příšerně - ty body, ukazatele, barvičky, uaaa. Noční můra milovníků prvního dílu.
Mne sa to graficky páči veľmi, čo už je horšie sú tie moderné prvky - spomalovanie času a uhybanie sa gulkam, to je trochu vopruz. Ale ak tie prestrelky budú chytľavé a zábavné, tak prečo nie, westernov je málo. :)
Mne se nelibí na této hře to ztvárnění je až moc komiksové. Já mam radši ztvárnění realistické jak má 2.
@AppleCore (08.05.2013 11:28): Jo vono to má bejt jako komiksový, aha :)

No i tak CoJ to opět neni a na velkou zábavu to taky nevypadá, technicky se vracíme o pár let zpět a gameplayově jsme ustrnuli na místě.
Naviac ak sa hra bude podobať viac na Dead Island, ako na predošlý Call of Juarez, nemuselo by to byť z kvalitatívneho hľadiska vôbec na škodu.
@Walome (08.05.2013 11:18): Ono celý to pojetí působí dost komiksovym dojmem a ty průstřely vypadají jako průstřel papíru, takže se v hráči asi snaží navodit dojem, že čte/hraje komiks (hold je to komiks tak hustej, až se z toho trhají stránky). Je-li to tak, je to docela pochopitelný, ale stejně se mi to nelíbí. Každopádně co jsem četl první reakce, tak má hra velkou nadsázku (i přes to, že je vlastně vážná), což by mohlo všechny ty zbytečnosti nějakým způsobem opodstatnit.
Mě to zase strašně připomíná Dead Island. Holt Techland. Kdyby radši místo těch otravnejch odboček udělali pořádného nástupce původního Call of Juarez.
Přijde mi to jak Borderlands z divokýho západu. Z každýho zabitýho lítaj čísílka, headshoty a tuny kravin k tomu, ale zatímco do Borderlands to docela pasovalo, sem se to vůbec nehodí. Taky průstřely obrazovky jsou hrozný. Doufám, že to půjde povypínat.
První dva díly byly velmi zaměřeny na příběh, takže pro tu absenci MP je to jen výmluva. A ten RPG systém... ach jo...
ten gameplay vypadá příšerně - samá šipečka, ukazovátko, tradičně autoheal...