Tak po prvních dojmech (intro, lodění na loďce směrem na omaha beach), které byly super a působilo to až dokumentárně (dokonce mě zaskočila úzkost, kterou jsem cítil při představě, že tam sedím taky), tak vzápětí jsem si říkal DOPRDELE :D

Připomíná mi to takovýty automatový arkády. Jednou rukou táhnu 90kilovýho kámoše a druhou střílím Němce <3 pak opět, jako tomu bylo už 1000x před tím, na mě čeká celá jednotka dokud někam nepřijdu, aby někdo jiný mohl dát pod kanón bombu, atd atd.

Nehrál jsem CoD asi 10 let a i tak se cítím, že nehraju nic nového. Ale teda grafika je parádní, to čumím jak vrána (PS4). Ale bude to spíš taková sranda hra (což v kulisách reálných konfliktů působí téměř až neuctivě).
Ani nevím kde jsem splašil klíč, tož ale jsem ve chvilce nudy tedy těch 90gb sosnul, že to vyzkóšám, když ten silně nedoceněný Infinite Warfare jsem si užil a skoro i dohrál. Ale ne, toto opravdu ne, nevím, co přesně jsem od toho čekal, ale minimálně pořádnější pocit ze střelby určitě. A stoprocentně jsem nečekal tak debilní qtéčka. A že mi to crashne pokaždé, kdy vlezu během hry do nastavení, jakbysmet. A to navíc tím způsobem, kdy se do task manageru nepodívám, protože mám na obrazovce prostě zamrzlé ono meníčko, takže proces musím zavírat manuálně a naslepo. Prostě mcua.

Fakt nevím, odkud mám klíč, ale pevně věřím, že jsem to nikdy nekupoval. Musím věřit... >_>
Nejvíc bombastická podívaná z WW2. Hratelnostně ale bída, že to je asi nejvíc přitažená věc za vlasy (pokud nepočítáme uplně první MOH a okrajové výstřelky) vůbec v žánru mainstreamových WW2 stříleček je bez debat. Hrozně moc křiku a mužů, kteří jsou opravdovými muži. Mezi absolutně bezduchými debilními fantaziemi je to ta nejvíc debilní a nejvíc bezduchá. V tom tkví i její kouzlo.

Hru by si měl určitě každý zahrát proto, aby jasně viděl, kam až daleko se podařilo vývojářům koncept bezmyšlenkovité koridorovky dotáhnout, tady už se jde totálně na dřeň. Je v tom jisté kouzlo. To je ale pochopitelně nanejvýš perverzní.
Já se spíše divím, že to někoho dokáže tak zarmoutit, že tam je něco s wow efektem, co nepůsobí reálně. U her a filmů to bývá běžné a kdyby mi to vadilo, tak definitivně přestanu s hrami i filmy a raději budu chodit po horách a věnovat se čistě už jen tomu sportu nebo si dodělám výšku a budu se snažit udělat kariéru, abych ve drahém sporťáku mohl jezdit v reálu.
@Gordon (16.08.2019 22:06): Tak to jsi asi hodne citliva duse. Kouknul jsem na reveal trailer a story trailer a v tom prvnim je dokonce jen jedna z tech dvou scen (casti z ni jsou na dvou nebo trech mistech v traileru). Co myslim tim prepalenou scenou je vylozene dementni, nerealisticka vec, ne pomerne normalni scena, ktera je ale rezirovana tak, aby vzbudila urcity mega dojem, rekneme. Ustupky v hratelnosti, kde sami vystrilite stovky nemcu, to je neco s cim se ve hre pocita. Jinak by to asi nebylo moc zabavne. Dve sceny - pad veze kostela ci co to bylo a vykolejeni vlaku. Zvlaste ta druha je opravdu vtipna. Nutno podotknout, ze mam jen velmi matny dojem o tom, kdo ten Michael Bay vlastne je. Treba je to nejaky reziser artovych filmu a my si tu nakonec vubec nerozumime. :)
@marwel (16.08.2019 07:59): Mě taky přišel tenhle díl fajn. Lidi křičeli že chtějí díl z druhé světové a přijde mě že to dopadlo dost dobře. Když se nebudu bavit o mulťáku tak si myslím že tohle je jedno z těch lepších COD. Dokážu si představit že tenhle návrat do druhé světové mohl dopadnout daleko hůře.
Tak za me dobry. Gunplay je povedeny, ma to celkove docela stavu, byt ten pribeh nic moc, ale tak to se i dalo cekat, druha svetova vyvojarum svazuje ruce. Je to celkove asi nejpodobnejsi United Offensive, coz je muj oblibeny druhovalecny dil COD. Zacinam se na Modern Warfare docela tesit. Pokud si to udrzi hratelnost, pak uz jen nejakou zajimavou zapletku a je to. :)
@PRIVATE MARTIN (13.04.2019 17:21): World at War si moc nepamatuji, abych byl upřímný. Dohrál jsem ho sice asi 2x, ale nepamatuji si. Tohle mi přišlo takové filmovější a ono i fakt, že se jedná o novější hru a jsou lepší technologie, tak to tu druhou dokáže udělat takovým drsnějším věrohodnějším způsobem. Možná i proto mě to celkem bavilo.

Ale kampaň tak jako tak zábavná. A máš pravdu, že přemýšlet by se nemělo :-D Nebo můžeš, ale nesmíš to moc prožívat.
Musím říct, že mě ta kampaň celkem bavila a to je fakt co říct, když druhou světovou moc nemusím a přijde mi nudnější. A nad tím, že obrněný pancéřovaný vlak, který by snad rozrazil i tank vykolejí kvůli malému Jeepu a ještě takovým efektním skokem do vzduchu jak přes skokánek, nad tím nějak nepřemýšlím a jen se trochu pousměju :-)
Zdravím,může mi někdo prosím vysvětlit na co je dobré levelovani zbraní?Když se zase všechno zamkne a po znovu otevření zůstává síla té zbraně stejná?K čemu to tedy je dobré nechápu. A jak je možné že někteří hráči jdou v multaku vidět a jiní nemají ani ty jmenovky nad sebou?Je tam plno věcí,které stojí za vysvětlení a byla bych ráda jestli není nějaký navod v cz.Google přeloží totální hovadiny.Diky moc Iva
@BDB (16.08.2018 17:58): na plné detaily?? Asi těžko, když to já s 1060 na plno nedám... Já se přiznám, že jen kvůli SP jsem to stáhl a neměl nejmenší problém se stabilitou. Dojel to za 3 dny. Jestli to máš na steamu, tak zkus ověřit integritu souborů ve vlastnostech hry. A pokud ne, tak se obrat na podporu, máš na to nárok, když máš originalku.

Jinak mne zase tak skvělý tenhle díl nepřišel, ale za návrat do WW2 jsem rád.
Zdravím, mám menší problém s CoD:WWII Single Player ... hra se mi normálně spustí, normálně mi jede ... jenže jakmile dorazím k misi Collateral Damage, tak se spustí počáteční animace, pak to načítá a nic ... nevíte někdo, co by to mohlo být za problém? A taky se mi asi třikrát stalo, že mi hra během hraní spadla a napsalo mi to chybu
APPCRASH
Název aplikace: s2_sp64_ship.exe

Strašně mě štve, že se nemůžu dostat dál, protože hru miluju a je skvělá ... Poradíte mi někdo co mám dělat?
Parametry PC mám dostačující si myslím (16GB RAM DDR5, intel core i7 3770K a AMD Radeon HD 7900), jelikož mi hra jede normálně na plné detaily ...
Hru mám normálně originál.
Předem díky za info a pomoc :)
Nevíte, jestli jdou někde vypnout ty hitmarkery? Je to fakt otravné (jde mi o SP)...vůbec to tam nesedí :( je to dělané jak pro tupce.
@Gintr (12.04.2018 23:53): Zajdi ke generalovi a on ti zvedne prestige na level 2. Pojedes pak znova do 55. levelu, pak zase za generalem atd. az do prestige urovne 10. General se nachazi nad tim hristem 1v1...
Ahoj všem mel bych dotaz, hraju ted ty nove call of duty ww2 a zaseknul jsem se na levelu 55 a prestalo mi to nacitat dalsi. Nejaka pomoc?
@Bodkin (04.03.2018 16:17): Mě singl celkem láká, ale zase vím, že nebudu hrát mulťák a 1300 za 6 hodin hraní je moc. Ale zase je to na seznamu, tak co se dá dělat. A hrát dlouhé hry se mi teď taky moc nechce, bo jsem celkově dost nasraný a necítím se na ně. Tak do toho asi půjdu, no.
Konečně dohráno. SP je docela nudný zvratek, který vykrádá začátek CoDů a všechny WW2 filmy a je tak nějak o ničem, vůbec nebylo zábavné to hrát (a poslední dvě mise jsem hrál snad půl roku).

MP mě baví jen proto, že je to na páčkovači takové toporné a divné a to její dumb console FPS kouzlo na PC s myší nefunguje, tak je to jen dumb a ztráta času oproti ostatním zábavným MP FPSkům.

A stále se mi nepodařilo zjistit, co je na tom Zombie módu tak zábavné. :/
@MatiasHp (31.12.2017 13:07): Avatara asi myslel trochu jinak a moc to nesouviselo s tvým problém u CoD WWII. Co se týče Steamu, tak normálně máš účet a tam se ti hry po aktivaci kódu ukládají. Lepší mít pořádné heslo, aby se ti do toho nezkoušel nabourat nějaký Japonec, jako se to stalo mně :-)) Ale Steam na to upozorní, že se někdo zkoušel připojit z jiného místa a pošle ti upozornnění na mail, takže pak stačí změnit heslo.

Výhoda je, že i když si koupíš normálně krabičku, tak po poškození to vždy můžeš stáhnout normálně z toho Steamu. Není na tom nic složitého.

A co se týče aktualizací, tak Steam ti furt bude aktualizovat hry na nejnovější verzi. Teda není tak otravný jako Social Club nebo Uplay, či Origin, kde se tomu často nevyhneš, i když o aktualizaci nestojíš. Ale u multiplayerových titulů ti to někdy tu aktualizaci vnutí. Tím chci říct, že jen v případech, kde fakt hru nemůžeš kvůli určitým věcem spustit a není jiná možnost než mít tu nejaktuálnější verzi.

Podle tvých dotazů taky soudím, že nemáš asi originálku. Pokud ji nemáš, tak třeba si pogooglit a najít danou chybu. Ale nevím, jak to dneska je u těchhle her a mulťáku. Podle mě na tebe přijdou a bloknou tě a s tvými znalostmi pak bude zbytečné tedy se o něco pokoušet dál, takže pokud vážně chceš hrát multiplayer a ne jen kampaň, tak bych doporučil koupi té originálky. V opačném případě stačí ta cracklá verze na single.
@Gordon (30.12.2017 22:39): Diky za radu,ale v čem si toho avatara mam udělat....Je to hra na pc...Navic hoši už mi je přes 30,,kdysi jsem na vše přišel sam když jsem hraval cod2 po siti ale ted vim že avatara ma muj syn na xboxu one x.Tod vše...kdyby tu přišel někdo ferově a řekl mi kde si hru koupit online vysvětlil mi nějakej steam učet atd byl bych opravdu vděčnej.
A jak ji prosim mám aktualizovat???Zajimave je že mi nejde singl player objevi se mi černá obrazovka po uvodnim videu.Ale multiplayer local rozjedu ale online se nemužu připojit:(((((
Ahoj prosim vas mam hru cod wwii a nejde mi spustit multiplayer :(((((Ukazuje se mi chyba 103294 nevim co s tim děkuji všem za rady.
Já už dohrávám kampaň a jsem naplněn příjemnými dojmy :) nic co by mi vyloženě vadilo, ba naopak. Takže půjdu s hodnocením dost vysoko :)
tedy na to, jak je ta hra výkonově nenáročná, taxežere docela dost paměti... to je snad poprvé co vidím usage RAM nad 10GB a na to, jak se grafika vůbec nepotí, tak má taky zabráno necelých 8GB.
@ugraugra (15.12.2017 17:38): mackam uz 3 dny jak vztekly - mackam to F co mi sviti a zkousim s tim i mysi jezdit nebo i jine klavesy ale absolutne nic - a F klavesnice je prece na sbirani veci tak mi to pripada divne ....+/- 10 hodin to zkousim 3 dny a absolutne to nic nedela....a nez jsem se dostal do teto faze hry vse slo jak po masle..uz jsem zoufaly.......co svitilo tobe v teto situaci?
Jak je možný v moderním cod nevědět co zmáčknout? Ta hra ti to ukazuje na obrazovce...
@pajmič (14.12.2017 17:28): ahoj koupil jsem si prave tuto hru a hned v prvni misi jsem narazil na problem - dostal jsem se az do bunkru kde z prava vyskoci nacek dusi vas a potom probodne bodakem - nejak nevim jak ho zlikvidovat kdyz nema zadno zbran a nic co mackam nefunguje - poradite nekdo?
Call od duty WWII. Lidi prosím vás když zapnu hru ( multiplayer ) při načítání se hra sekne hned po par vteřinách načítání nevíte co s tím ....zkoušel jsem odinstalovat a spatky nainstalovat a nic prosím poraďte !!!!????
@Johny8x (27.11.2017 11:45): Ještě v říjnu 1940 měli aspoň zhruba 90 plamenometných tanků na podvozku PzKpfw II, asi 60 plamenometných tanků na podvozku Char B1 ukořistěných od Francouzů. V roce 1942 přibylo asi sto dalších na podvozku PzkWpfw III. Právě na rané západní frontě se využití docela dočkali, protože se hodily na likvidaci statických opevnění.

Moc informací o jejich využití a efektivitě nemáme, u Spojenců jsou známější, protože našli větší využití. A to z toho důvodu, že Wehrmacht se v pozdějších částech války, kdy se plamenomenté tanky více konstruovaly, více a více orientoval na defenzivnějších strategii a tedy více defenzivní techniku a už nelikvidoval předpřipravené statické opevnění nepřítele z betonu.

Nicméně si s nima ještě občas hráli, například udělali 20 plamenomentých verzí Jagdapanterů ještě v roce 1944 a byly použity v boji, v malých lokálních ofenzívách a protiofenzívách na území Německa. Z 20 jich zbylo asi 11.
@Bodkin (27.11.2017 11:11): :D Tak já myslel hlavně první fázi války na západní frontě (tedy do Dne D), kdy Německo bez nějakých větších potíží obsadilo Francii a Benelux a v podstatě jen čekalo, takže zdě nějaká nutnost plamenometných tanků nebyla. Leda tak v té druhé části, i když si zas říkám, že ode Dne D do obsazení Berlína už zas tolik času nebylo, aby Německo mohlo do bojů nějak významněji tyto tanky nasadit. A rovněž je taky otázka, jaký vůbec postoj mělo k těmto obrněncům německé vrchní velení...
@Johny8x (27.11.2017 10:37): "i když nevím, k čemu by jim na západní frontě byly."
"K pálení lidí." - Cpt. Obvious.

Nu, minimálně měli přestavěného Hetzera (Flammpanzer 38) a wiki tvrdí, že jich měli necelou padesátku, kterou poslali do Arden.
Díky za vaše reakce. Člověk se alespoň dozvěděl něco nového. :)

@Shoggot (26.11.2017 11:09): Tak Němcům také nikdo nebránil plamenometné tanky používat, i když nevím, k čemu by jim na západní frontě byly. Leda tak na té východní bych si je dokázal v určité míře představit.
@Gordon (26.11.2017 01:07): V hodně zanedbatelných počtech. On totiž samotný koncept plamenometného tanku se do bojů v Evropě v letech 44-45 příliš nehodil. Mnohem většího uplatnění našli na bojištích Pacifiku.
@Gordon (25.11.2017 22:44): Ti ale v Normandii nebyli. Plamenometné tanky přímo při vylodění nasadili pouze Britové v úseku Gold Beach a to dvě roty tanků Churchill Crocodile. Pouze dvěma se ovšem podařilo aktivně zapojit do bojů (dva se potopili, jeden uvízl v kráteru na pláži a jeden si roztrhal pásy při průchodu přes protitankové zátarasy).
@Shoggot (25.11.2017 11:07): To je fakt. To bude asi tím, že mám jejich využití spojené spíše s válkou v Tichomoří než se západní frontou, i když je fakt, že při vylodění v Normandii už jen kvůli bunkrům využití nepochybně měly...
Já se přiznám, že jsem zkoušel piráta :) ..A po první misi to šlo pryč. Každý jsme se částečně těšili do návratu do druhé světové, ale jak píšete podebnou .. z tohodle už si na prdel fakt nesednu.
@Thellwin (18.11.2017 14:33): Hele mám to zatím úplně stejné. Odehrál jsem první vyloďovací misi, kdy jsem se v některých pasážích musel silně ke hraní přemáhat, a nějak mě to vůbec nechytlo, přestože jsem na návrat COD do WW2 čekal hodně dlouho a netrpělivě, stejně tak na vyloďovací misi. Ten pocit ze střelby je tedy úplně nijaký, akorát ten plamenomet byl celkem zábava (i když si nejsem vůbec jistý, zda se u Dne D skutečně používal? ale spíš bych řekl že ne). Hudba je zatím taková nevýrazná, až na ten ústřední song a zvuky zbraní také nic moc. Navíc nacházet u německých vojáků ruské zbraně atmosféře také zrovna nepřidá, ale co bych od CODka chtěl, žejo. Zatím je to fakt absolutně nemasné a neslané. Přitom hned ta počáteční videosekvence s proslovem Roosevelta dokázala navodit ten správný feeling, že jsem si říkal, že to bude WW2 jízda, ale následný gameplay to dost pohřbil, včetně umělé inteligence nepřátel jak z 10 let staré hry.
Nevím, kdy se mi podaří dokopat se k dalšímu hraní, ale ještě tomu dám určitě šanci, když jsem na to tak dlouho čekal.
Když tenhle nový díl srovnám například s deset let starým COD: World at War, tak je to nesmírný rozdíl. Tam jsem se bavil hned od první mise, pocit ze střelby byl jiný a takovou atmosféru druhé světové války jsem až na výjimku (Red Orchestra 2 / Rising Storm) nikde nezažil. Plus ta hudba v tom díle byla naprosto dokonalá, včetně například hudby v menu hry nebo hudební podklad u sovětů. I když půjdu hodně proti proudu, tak zkrátka World at War je pro mě nejlepší COD vůbec a i po tomhle díle zatím zůstává nepřekonáno. Uvidím, zda se to v průběhu dalšího hraní tohoto dílu nezmění...

Dodatek: Každopádně návrat COD do druhé světové války samozřejmě kvituji, ale představoval jsem si ho trochu jinak. Otázka, zda po tomhle díle bude v budoucnu následovat další díl z druhé světové v rámci série. Kéž by se toho třeba ujal Treyarch, například v rámci COD: World at War 2. :)