Call of Duty: Modern Warfare II

28.10.2022

Devatenáctý hlavní díl série first-person akcí Call of Duty a druhý díl rebootované podsérie Modern Warfare, navazující na reboot z roku 2019 (Call of Duty: Modern Warfare).

Staří známí z Task Force 141, ale také nové postavy, musí čelit novým hrozbám nejen ze strany teroristických organizací, ale také drogových kartelů. V sérii misí se hráč podívá do různých koutů světa, přičemž je klasická FPS hratelnost obohacena o stealth mise či pasáže s vozidly.

Kromě samotné kampaně hra přináší multiplayer, novou verzi Battle Royale módu Warzone 2 a kooperační SpecOps mise. Multiplayer nabízí kromě zavedených režimů i režimy nové, mezi které patří například Knockout, kde se dva týmy snaží s limitovaným počtem životů pod svou kontrolu získat balíček, či Prisoner Rescue, kde se jeden tým snaží osvobodit vězně, zatímco druhý ho musí bránit.

Jako co to je??? Mám MW2,co vyšla MW3 sem měl updade 100Gb. Zapnu hru a všude na mě útočí kup MW3. To bych ještě pochopil,ale že po MW2 se slehla zem mě zarazilo, u všeho mám napsaný že to nemám nainstalovaný. To sem jenom podělal já(na PS5),nebo to měli všichni?

Kampaň slušná, ale dost krátká. Za to Multiplayer naprosto v TOPu!
-17 +3 −20