Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Call of Duty: Modern Warfare II

28.10.2022
73
31 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Devatenáctý hlavní díl série first-person akcí Call of Duty a druhý díl rebootované podsérie Modern Warfare, navazující na reboot z roku 2019 (Call of Duty: Modern Warfare).

Staří známí z Task Force 141, ale také nové postavy, musí čelit novým hrozbám nejen ze strany teroristických organizací, ale také drogových kartelů. V sérii misí se hráč podívá do různých koutů světa, přičemž je klasická FPS hratelnost obohacena o stealth mise či pasáže s vozidly.

Kromě samotné kampaně hra přináší multiplayer, novou verzi Battle Royale módu Warzone 2 a kooperační SpecOps mise. Multiplayer nabízí kromě zavedených režimů i režimy nové, mezi které patří například Knockout, kde se dva týmy snaží s limitovaným počtem životů pod svou kontrolu získat balíček, či Prisoner Rescue, kde se jeden tým snaží osvobodit vězně, zatímco druhý ho musí bránit.


Poslední diskuzní příspěvek

Jako co to je??? Mám MW2,co vyšla MW3 sem měl updade 100Gb. Zapnu hru a všude na mě útočí kup MW3. To bych ještě pochopil,ale že po MW2 se slehla zem mě zarazilo, u všeho mám napsaný že to nemám nainstalovaný. To sem jenom podělal já(na PS5),nebo to měli všichni?

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
Kampaň slušná, ale dost krátká. Za to Multiplayer naprosto v TOPu!
-17 +3 −20