Ech, haluz jak sviňa, mám lvl 16 dám vyhledat TD připojím se k mapě rust a naráz mám lvl 70 :-O
NateLogan: Ohledně těch DLC, to doufám mluvíš o soukromých hrách? Tam to tak je, jeden z vás nemá DLC tak vám to automaticky nabízí jen základní mapy. V online hraní to tak není. Když jsi online, tak MW2 automaticky přehodí toho jednoho uživatele, co nemá DLC do jiného lobby ve chvíli, když je vybrána DLC mapa. Samozřejmě pokud založíš partu s někým kdo nemá DLC tak se má za to, že chcete hrát spolu a tak vás to hází jen tam, kde si zahrajete spolu, čili do lobby se základníma mapama. Jediná zhovadilost je (když pominu absenci dedicated serverů), že se nevolí další mapa, ale maximálně si můžeš zahlasovat přeskočení náhodně vybrané mapy jinou náhodně vybranou mapou.
Po druhe po sobe dohrano a to byla chyba, po prve jsem byl jeste nadseny, ale po druhe uz me to vubec nebavilo, kdyz to shrnu tak je druhy dil horsi nez prvni a to hlavne kvuli nudnym a nezazivnym misim, teda ne vsechny stoji za nic ale ty ktere se odehravaji v USA, tusim ze Washingtonu jsou silena nuda a des a konec jeste horsi, zaver ala agent Bond ma byt joke? WTF Ale to hodnoceni tech 90 % necham, to jsem dal po prvnim dohrani, po druhym by to bylo tak 70%
NateLogan: Nezměnilo a souhlasím, že ty DLC v podobě map packů jsou pěkně na píp.
Jestli ano, tak ale stejně nevyřeší problém nepřítomnosti dedikovaných serverů (průšvih pro lidi za NATem).

Plus ten systém výběru map považuji za naprostou zrůdnost: Někdo ty DLC má, někdo ne, ale ve výsledku stačí jen jeden člověk bez DLC a nikdo si je nezahraje. Nebo se už něco změnilo? :)
Nevyšiel náhodou nedávno nejaký update k MW2 a Black Ops?
To je to, co mne nejvíc naštvalo na dlc - předpokládal jsem, že v nich budou nové spec ops a tím pádem že to bude jasná koupě. Samozřejmě jsem ostrouhal - a za pár multiplayerových map navíc utrácet nebudu - zvláště, když se po pár updatech ke 2/3 her nepřipojím (a to to jelo v době vydání naprosto bez problémů). :-(
Niektoré mapy sa dajú hrať aj po traja. Aspoň čo som pozeral. :)
ViRus: Do jakého slotu máš zapojený kabel z ADSL modemu do routeru? WAN nebo LAN?

Pokud LAN:
Na modemu nastavíš forward požadovaných portů na adresu svého PC.

Pokud WAN:
Na modemu nastavíš forward portů na adresu WAN rozhraní routeru. Potom nastav na routeru forward těch samých portů na adresu svého PC.
Pokud ale ten modem funguje jen jako brána (většinou k nim lze připojit jen jedno PC, takových ale moc není), první krok přeskoč.
Já mám adsl, ale nevím, kde co nastavit. Mám to udělané tak, že mám adsl modem z něho do wi-fi routeru a bezdratem do pc. Existuje nějaký návod pro méně chápavé této problematice, něco jsem googlil, ale efekt nula (nevím, jestli to nastavovat na routeru nebo modemu, a kde co)? A pozná se jestli se to povedlo? Také mám strict.
Danny:Pokud máš net od nějakého lokálního ISP, mailem nic nedomluvíš :). Doporučuji zavolat přímo nějakému technikovi, říct mu co potřebuješ (které porty kam směrovat) a za 5 minut je hotovo.
ViRus: No já mám v MW2 NAT na strict, takže když založím hru, nikdo jiný jí nevidí. Muselo by se to povolit na routeru, ale ten zahesloval poskytovatel a když jsem se dotazoval na přenastavení, tak ani neodpověděl na email. No, prvního mi začíná 3 měsíční odstupní doba, takže už to neřeším. A pak tradá na ADSL a tam už by to mělo být bez problémů.
Ono je to nějaké problematické? Bo kdysi jsme to se CJ zkoušeli, ale ani jeden se nepřipojil. Četl jsem o nějakém Natu, ale vůbec nevím o co go.
CJ: Já bych do toho šel, jenže to znamená, že musíš založit server. Já totiž zakládat nemůžu.
tak 3jka o5 na starem enginu :D to uz ted ani neni smutne....6 let je 6 let

btw snad se to nebude jmenovat MW3, 3jka by mel byt pravy nastupce 2jky, ne odbocka
Tie servery sú fakt na hovno. Ale keby som rozbehol Black Ops na tej mojej kraksni by som hrával aj ten. Ale MW 2 z toho už ťahá poslednú šťavu. Black Ops sa chystám hrávať cez XBLA.
CJ: Co vyšly Black Ops tak jsem přešel, dedikované servery jsou přece jenom poznat...
Od té doby, co se šlo připojit ke každé čtvrté hře už mp nehraju - nebo to už konečně opravili? Původní verze jela dobře, pak to nějak doblbli... :-(
smutný příběh toho jak se z akční hry stala arkáda ala Duck Hunter. Proto dávám 75 %
wow, ale docela nabouchanej trailer...ale nejvic me beztak tahne Vietnam
Montana- Datumem vydání :). Mě třeba tenhle již 100x upravený engine neurazí. Na druhou stranu není to tak "rozmázlé" , jako frostbite
Heh, to je zas ten stejnej pul stoleti starej engine? :)
By me zajimalo podle ceho se ty trailery mezi MW1,2 a BO rozeznaj :))
Take premysli o koupi alespon jednoho z nich. Dilema, bud koupim jeden map pack do MW2 a nebo za stejnou cenu investuji do obou dilu Left 4 Dead.:D
Falagar: No je to jenom map pack, takže přesně to od němu musíš čekat. Žádné nové módy, zbraně a tak, prostě jen mapy, některé předělávky z jedničky a druhá půlka úplně nových. Hrát je budeš určitě všechny, protože jsou začleněny do všech herních playlistů. Když pominu cenu, tak jediné co se mi nezamlouvá, je příliš vysoký počet sniper map. Všechno je to pro zbraně na střední až dlouhou vzdálenost. Na krátkou je jich minimum.
Danny: A jak se ti oba dva líbily? Hraješ ta kola? Je pravda, že já jsem si před několika měsíci nainstaloval jedničku a hned strávil pár hodin na Overgrown, ale stejně... jaké je to celkem?
Single dohrán, komentář adekvátně zeditován. Není to poprvné ani naposledy, co výrazně měním názor a hodnocení hry. Teď ještě znovu dohrát COD2 a MW1 ať to mám všechno pěkně správně ohodnocené a okomentované.:)
No mě osobně pobavil... a to velmi, ale plusko jsem mu stejně nedal. To dávám jen komentářů, které jsou přínosné pro lidi, kteří sem zavítají, aby zjistili něco o hře. Tohle je špíš jenom takové zpestření pro ty, kteří už ví, o co jde ;-)
Jezek: no ono to je význam recesie :D napodobiť nejakú skutočnosť, ale je to očividná recesia, aj keby som netušil, že nejaký Dalighost existuje. Inak som rozhodne netvrdil, že to je recesia dobrá, i keď priznám sa, že pár viet je tam úsmevných (hlavne prvá polovica).
Zvláštní kombinace recese a demence. Nevím, na jakou stranu se přiklonit. :-/
2Tulareanus: Bohužel takhle dnešní 12-letí opravdu píšou i slohovky, takže nevím, jestli Ti mám věřit. Na druhou stranu, pokud to fakt napsal jako recesi, tak klobouk dolů.
Plusko má, mne pobavil ať už ta nebo tak.