Hydr0gen: Pockat, pul roku? Kdybys rekl 2 roky, mozna bych souhlasil :) Slevu z 1400 na 1200 jako slevu opravdu nepocitam :)
Za mě osobně si Activition největší nenávist zaslouží za svojí cenovou politiku (hry za full retail i půl roku po vydání) plus a hlavně mappacky za 15USD(!), který tuším přišli poprvé právě s CoDem.

Vezměte si doby Quake a UT - to je úplný výsměch, že bysme místo celého internetu plného map, skinů a modů, měli platit za mrňavoučké DLC... Activision ode mě fakt nikdy neuvidí ani cent.
Nate - Zase CoD je zrovna série her, co si o tu nenávist říkají. Jen tím, jaké jsou. Polarizují -nejde o to mít rád zrovna tu hru, ale o styl, o principy, herní mechanismy. A CoD je takový představitel jednoho stylu.
Je to zvláštní, chtěl bych říct, že mi vadí spousta věcí (a taky že jo), ale vesměs mi to přijde poutavější a uvěřitelnější (heh, jakkoliv to zní praštěně, pač MW3 je opravdu over-the-top akce) než dvojka, natož než Black Ops.

Jinak mi přijde, že v ČR existuje až nepěkně velký kult "nemáme rádí CoD". Jistě, ani mě se MW2 nelíbí (snaží se být moc senzacechtivý, ale zůstal na půli cesty a je to sešité horkou jehlou a pneumatickým kladivem). Tohle vypadá jak Bayův film z jeho zlaté éry (Ostrov a starší), ale s šíleností jeho nových filmů.
Stal sem se konečně vlastníkem originální hry tak doufám, že někdy zahrajeme :-).
Nechci být poslem špatných zpráv, ale já osobně zkoušel kontaktovat support různých společností už hodněkrát, ale u společností jako EA, Acti nebo Valve jsem se nikdy nic nedozvěděl. Buď mi zděleno, že ona chyba je vlastnost enginu, nebo že oni za to nemohou a že mám kontaktovat výrobce mého HW, případně dělali mrtvého brouka (jednou za čas se zeptali, jestli se už problém nevyřešil).

Dobré zkušenosti mám jen s malými studii, např. bývalý Pterodon, teď vývojáři Hydrophobie, vývojáři Divinity...
Nefunguje to.. a začíná mě to pěkně štvát :/

A pokud mám hru koupenou na CD stačí to teda znova nainstalovat nebo musim stáhnout?
Prostě to zkus smazat a stáhnout znova a pak se uvidí.

btw: je to asi úplná blbost, ale máš steam v angličtině? Pamatuju si, že kdysi občas při zvolený češtině některý věci blbly. Od tý doby to určitě dvacetkrát opravili, ale za zkoušku nic nedáš.
Aha.. :)
Ale já se do hry vůbec nedostanu.

Prostě když chci spustit hru chvíli jakoby to pracovalo a pak nic
Walome myslel asi spíš Punkbuster, což je anticheat ochrana pro multiplayer. Ani nevím, zda to u MW2 je. Spíš bych řekl, že tam bude VAC.
zkus kliknout pravým na hru ve steam klientu, dát vlastnosti o ověřit integritu dat.
Někdo mi poradil, že mám hru odinstalovat ze Steamu (tak že ji vlastně budu muset stáhnout), pokud mě chápete :) Jestli to nevýjde tak určitě vzkouším vaše rady :)
Není nad originály :(
neni tam třeba nějakej ten blockbuster nebo něco takovýho?
Lidi, mám problém.
Zakoupil jsem si hru, nainstaloval jsem jí. Mám jí zobrazenou na steamu.
Předtím když jsem hru zkoušel, ehm, ehm.. neplacenou tak mi multiplayer šel prostě jsem jí zapnul
Ale teď když jí chci zapnout Steam píše, že se hra připravuje ke spušťění, objeví se mi tabulka: Run in safe mod
Dám Ano (zkoušel jsem i ne)
Ale hra se prostě nezapne.. vůbec
joooo snad tam budou zbrane hromadneho niceni...pekne zprasit Prahu a vyhubit Pepiky hoho :)) :D
Dines: To nebude hradní nádvoří. Když si to stopneš, jasně je vidět, že je tam nějaký molo, takže to bude dole u řeky. Možná nějaká volná variace na Strakovu akademii.:D
...kde budou rozmístěny zcela "náhodně" zbraně (kupa zbraní) a vysoké krabice a bude nutné pro odražení tanků přeběhnout na rovnou střechu KFC....
a na střeše se budeme bránit vrtulníkům, protože střecha bude placatá a bude se po ní dát chodit.
Tak to já se opět hodně těším, mně tento typ filmových plný wow scén plně vyhovuje.

Karlův most by to mohl být, když nějaká část hry se bude odehrávat v Praze.
mohl by byt, ale nemusi....Ghost je nejlepsi charakter v cele serii, takze by byla skoda toho nevyuzit ;)
Jděte do háje s prequelem s Ghostem, já chci tuhle záležitost hlavně uzavřít, aby na Tiscali games zmlkli tisíce haterů nové generace CoD. :) A ano, dle traileru to vypadá na solidního pokračovatele ve stylu dvojky. :)
Rozviesť to a logicky zdôvodniť prečo sa niečo niekomu nepáči, dokážem akceptovať ale toto sú výkriky do tmy. Naviac má podľa mňa MF2 vzhľadom na svoj žáner dosť kvalitných nápadov a skriptov a špičkovú grafickú stránku
Ban za to nedostanes. Proc bys taky mel, nebyla to tvoje chyba.

Volba Prestige modu je v Barracks. Hodi te to zpatky na prvni level s tim, ze ti to odemkne dalsi (prestige) challenges, ktere muzes plnit. Vynuluje ti to take vsechny stavajici challenges (a s nimi take attachementy ke zbranim), takze je muzes plnit znovu a sbirat zkusenosti.
marwel: Co to je prestige nebo jak to změnit, abych byl, to už jedno, na nule, ale se stejným jménem? Jsem totální noob pokud jde o MP :-) btw, kde zjistím kolikátou prestige mám?

A ještě jeden dotaz, když už jsem na tomto lvlu, nemůže se stát, že dostanu ban a už si MP CoD: MW2 nezahraji?
Ne. Postup se uklada primo na Steamu, neni mozne ho zadnym zpusobem menit ani resetovat. Muzes jedine zacit dalsi Prestige.