Dalighost napsal "Na této hře je asi nejlepší multyplayer, který se hraje ve více lidech, což je moc husté. Potkáte tak spoustu super lidí"
Tento díl má ze serie nejhorší mulťák a pokud máš na mysli super lidi,ty co běhají s aimbotem,nebo wh,tak potom ano,protože antičítová ochrana MW2 je fraška
No ja reagoval predevsim na radu reddwarfa ohledne spusteni COD5.:) Pacific Assault jsem hral a je to opravdu priserna hra, ale na AA se docela tesim. Hned jak dojedu United Offensive.:)
2marwel: Pacific Asault zkoušet nemusíš. AA jsem hrál několikrát včetně Spearheadu a Breakthroughu a liboval jsem si. PA jsem prošel jenom kvůli "lásce" k sérii. Ale byl to porod. Prakticky všechno je tam špatně a některé části jsou vyloženě frustrující.
Matador: Tajemství to není, najdeš ji v profilu, kde to poměrně poctivě aktualizuju.
Warez se dá rozjet.První věc je,že nesmíš mít zaplý net při instalaci,pokud by nefungovalo,tak je tu ještě jedna možnost
1. Go to run / tym mysli ze mate ist do Start/ spustit
2. Type regedit and press enter / do spustit napiste regedit a stlacte enter
3. Navigate to HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Activision/Call of Duty WAW / chodte do -[cestu mate napisanu]-
4. Look for the codkey file and open it / najddite CoD5 subor s cd-klucom a otvorte ho
5. Enter some other serial like wmdl5ew1met71ew54b73 (without the"-'s" / prepiste cd-key na iny
6. Run the game and it works / zapnite hru a sekajte japoncov
Pokud by to vedení vadilo,tak se omlouvám a už to neudělám :)
Chucku, prozradíš její název? Není to tajemství, doufám :-) Je postavena na LS3D enginu?
Falagar: Uvidíme, vše ukáže čas. S mým herním tempem to možná ani letos nebude. :-) Teď jednu válečnou hraju, ale ta má zase úplně jinou šťávu než třeba MoH či CoD.
Tak MoHAA je stará klasika a pořád stále dobrá. Já osobně v Pacific Assaultu viděl chyby, ale nekonec je to z války v Pacificu to nejpovedenější. To takové perly jako zmíněné CoD5, a nebo třeba History Channel od Cauldronu, to je teprve příšernost ;-) Ale respektuju tvůj názor!
COD5 jsem nehral. Nechtelo se mi za to utracet prachy a piratskou verzi se mi nepodarilo rozjet takze nevim jake je. Pacific Assault mi prisel opravdu priserny, ale tezko rict jak moc odlisne je od Allined Assault, protoze AA jsem hral pouze u kamose. Kazdopadne se na nej v nejblizsich dnech chystam, tak uvidime.
marwel: doufám, že počítáš alespoň CoD5, a podobné válečné bahno, oproti kterému má Pacific Assault pořád úroveň!
Chuck: Proč nejdřív nezkusit MW1? Hratelnost je dosti podobná a sem tam se dá v různých akcích sehnat za dost slušný peníz...
Nějak jsem prostě měl zato, že je to plynulé a nezměněné pokračování jedničky, která nejen mě zaujala. Hm, nebylo. :-/
O.K., zvolil jsem špatnou variantu na Marwelovu odpověď. Nejspíš kvůli tomu přímočarému kosení jsem z válečných her zkusil jen 1. díly CoD a MoH a u Pacific Assault to zatím definitivně zabalil. Ale nevylučuju, že se k tomu někdy pro oživení vrátím, takže proto jsem sondoval.
chuck: Většina stříleček je o stereotypním kosení. FEARy tě bavily, RTCW taky, Doom 3 též. Holt to není Dead space apod. hry, které jsou už ale tak trochu jiný žánr ačkních her.

Akce je opravdu pěkná a vzhledem ke krátkosti, level designu a ještě pár dalších faktorů, mi přijde, že stereotyp by se spíš mohl dostavit ve FEARovi, ale oboje jsou kvalitní fps, takže proč to nezkusit, když zmíněného feara máš docela rád?
"Moc přímočaré a jen stereotypní kosení?" To jsou vsechna COD, tim to nebude. Nevim. Predne mi prijde, ze i pres dobre ovladani na klavesnici to smrdi na sto honu konzoli. A nesedi mi ten megalomansky pristup IW, takove to 'vseho musi byt hodne'. Bohuzel je toho trochu prilis. Tezko se to popisuje, spis pujde o muj osobni pocit. Pro me je to po COD1 ledova sprcha. Radsi se vratim k United Offensive.
USER47: Až to jednoho dne zlevní, nevylučuju, že si to pořídím. Do té doby zvažuju dvojku, jejíž demo jsem nedávno hrál. Pravda, MW2 je asi o něčem jiném, ale v rámci oživení jedničky by to možná nebylo od věci. Popravdě řečeno, dvojku si chce zahrát hlavně kluk. ;-)
Chuck: Do stereotypu to moc nespadne, protože je to extrémně krátký a lokace se neustále střídaj. Zahraj si to, je to parádní věc s nádhernou hudbou (ten soundtrack je dobrej i ve srovnání s Zimmerovými filmovými) a působivě ztvárněnejma lokacema.
Tak jsem si rekl, ze si zkusim znovu zahrat single MW2, ale vydrzel jsem to hrat sotva 20 minut. Opravdu, jedine co je na te hre dobre je hudba a dabing.
No, on Medal spíš než jako MW2 vypadá úplně stejně jako BFBC(2)...I zvuky jsou naprosto stejný.
fak: Až to bude stát 6 EUR tak už to nebude nikoho zajímat, protože v té době bude mít CoD: Black Ops minimálně jednoho nástupce :-)
Já to taky nekoupil, protože toto by mělo být zadarmo. Už tak drsná cena hry se zvýší na nesmyslnou hodnotu kvůli 5ti mapám? Pche, nechte si to.... Jistě, je to byznys, ale vocaď pocaď.... Až to bude stát 6E tak koupím s klidem v duši...
Falagar: Já do toho šel, ale samozřejmě mi to taky připadá jako přemrštěná částka za 5 map. Jenže já ten mulťák hraju neustále od vydání, takže ty mapy využiju i za tuto cenu :-)

Popis Stimulus packu, pro ty, co jsou leniví si to zjistit:
- 5 nových map (z toho 2 z MW1)
- 2 nové playlisty (Stimulus a Hardcore Stimulus)
- v playlistech se náhodně mění 5 nových map a 3 módy (TDM, HQ a S&D)
- nové mapy nebyly přidány do původních playlistů
- Hardcore TDM je ve verzi Ricochet (sice nemůžete zabít vlastního, ale zasebevraždíte se spolehlivě:-)
- pokud chcete hrát nové mapy jen v TDM módu musíte založit Private Match (proto jsem založil tuto Steam skupinu, kdo by chtěl invite ozvěte se ;-)
Asi se posrali, to má být zadarmo. A kdy bude ten free víkend, nebylo to teď a nezmekal jsem to? (zase)
Zajímalo by mne, co říkáte na ten DLC (pokud do toho někdo šel). Mně to přijde jako strašně moc peněz za 5 map, z nichž ještě většina nemá být nových, ale "jen" okopírovaných z MW1. (je sice pravda, že posledně jsem hrál v MW1 Overgrown cca 3 hodiny v kuse, ale to je jedno ;-) )

Koupil to někdo? Jaké to je? Stojí to za to? Já jsem se těšil, že by tam mohly být nějaké nové coop mapy, to bych do toho šel okamžitě...
Mno sic tam jako vždy jde vidět velice málo a vyvozovat z toho nějaké závěry není na místě, ale i přesto se tam objevilo pár velice zajímavých vteřinek.
Vzhledem k tomu,že hra nemá konzoli a v nastavení to není(asi),tak nijak.V předchozích dílech to byl příkaz /cg_drawcrosshair 0
Ale to je můj tip,tento díl doma nemám
Kubulus: Podlá to veverka, jen co je pravda. Naštěstí se ten "god" týká jenom jejích určitých částí těla, ale netýká se jejího žaluda. To její kňučení po ustřelení žaluda mě vždycky dostalo, ale je pravda, že pro méně zkušené hráče může být výzva porazit tu malou šeredu :-D
Pivo: Prostě fight přerostlého pachnoucího orangutana proti krásné, inteligentní a rafinované veverce, co má v žaludu skrytý raketomet (a nacheatovaný "god") :)
kubulus: Trochu si to pleteš. Proměníš se ve Fenixe, musíš vychlastat na stole deset piv a pak když se ti klepe kurzor, tak musíš té veverce ustřelit žaluda :-D