@JohnCZ (19.11.2021 11:50): Tak to jsi měl asi štěstí, já zkoušel minimálně 3 návody a žádný mi nepomohl. Nejhorší je, když je to padání tak nepředvídatelné, respektive se to skoro vždy stalo po nějaké misi, případně, když se načítala nějaká lokace... Jako, ještě s láskou jsem vzpomínal na první Fallout :D
@S4TW (komentář): Tyjo, já to hrál někdy před rokem (normálně Win10) a půl a nepadalo mi to prakticky vůbec. To se můžu považovat za šťastného hráče tedy.

Ale jinak dojmy spíš takové rozporuplné. Je to ještě takový ten starý přepálený Rockstar, který bych před lety žral, ale dneska mě už moc nebaví. Z toho námětu by šlo při současných technologiích získat daleko víc.
@Red (19.11.2021 00:15): jo, v tomhle je ta hra úplně hrozná, takže pokud si to fakt nemusíš zahrát, tak bych to asi vynechal... třeba budeš mít štěstí a padat ti to nebude, já zkoušel asi 4 různé návody a nic nepomohlo...
@S4TW (komentář): Bully je u mě velký rest a právě to padání mě odrazovalo. Poslední dobou jsem čekal na remaster, no podle remasteru GTA asi doufat nebudu:)
To ukládání je peklo, kor když hra docela ráda najednou spadne...
[přesunuto z komentářů]

Školní Gta je skvělá záležitost a jedna z TOP 10 nejoblíbenější her
@JohnCZ (komentář): Já bych řekl, že při tom skládání slovíček ani nebude moct hrát roli, zda jsi rozený mluvčí nebo cizinec, který má dostatečnou slovní zásobu. Tam bych řekl, že se používá trochu jiná část mozku :-)

Ale jinak souhlasím s komentářem a mám zhruba stejné pocity, co jsem to kdysi hrál. Ale byl jsem rád za slabší grafiku, protože jsem měl špatný netbook a tehdy jsem dělal na lodi a přemýšlel, co vlastně mi to rozjede a Bully jsem risknul, když už jsem to tehdy hrál na stolním compu a doufal, že mi to rozjede. No, sekalo se to, ale pořád z těch her, co jsem měl možnost hrát, tohle patřilo k těm lepším a žral jsem to. Ono, jak jsi pryč mimo lidi, civilizaci a technologie, tak jsi rád i za něco a nároky jdou hned dolů. Ono zabaví sledovat i oceán několik hodin, ale po nějakém tom měsíci už se ti moc nechce.
@Red (11.12.2017 23:40): Já to hrál s gamepadem - původně ta hra byla pro PS2 jestli se nepletu. A narazil jsem i na to, že někdo říkal, že na klávesnici jsou špatně rozložené klávesy. Každopádně s gamepadem nešlápneš vedle.
To s tou "drogérií" tady v Zajímavostech a logem Rockstaru, to není žádný easter egg ani "nápadná podobnost", vlastně by to neměla být ani Zajímavost.
Symbol ℞ jako invocatio se na lékařských předpisech používá všude v anglofonních zemích a pochopitelně se objevuje v logách lékáren a drogerií. S odkazem na logo R* to nemá nic společného.
Mě se to zasekne během načitání. dostanu se hned na začátku celé hry k tomu řeitelovi. Spustí se načitání a pak nic. Nic se nenačte.
Na Steamu za 5 euro. Kdo ještě nehrál, tak ať si tenhle rest dožene, výborná hra.
San Andreas a GTA IV jsi dal 85%, ale Bully je prumerna hra a tak dale? Jo, asi bys to minus dostal.
Nebude, nějak nemám potřebu se k tomu vyjádřit. A pokud si zatoužil udělit mínus, tak je mi líto, že tě musím zklamat ;-)

Bully mi přišlo víceméně jako průměrná hra, proto takové hodnocení - na žádnou rádoby objektivní pózu si hrát nebudu, ačkoliv změnu hodnocení nevylučuji (konec konců plánuji časem přehodnotit všechny hry, protože současná vypovídající hodnota u her, na které jsem byl buď moc přisný, nebo naopak příliš měkky, způsobila lehkou degradaci). V jádru jsem od toho ale očekával něčo víc, než jen změť miniher, neatraktivní příběh (plný nezajímavých postav, vyjma Garyho) a několik věcí, které mi do zdejšího konceptu vůbec nesedly.
Já bych do plusu teda grafiku dát nemohl krom toho že mi to někdy solidně laguje(nato jak je to mizerná grafika)
Mě nejvíc prudí ten odpornej bloom kterej nejde vypnout .
To mě přivádí k tomu že zatim jediná hra u který mi nasvícení nevadilo byl HF 2 páč chlapci z Valve si s ním hezky pohráli.
Mě to teda šlapalo až na některá zmíněná místa naprosto v pohodě a to nemám žádný extra dělo...
Musím priznať, že minimálne v jednom má AiMLEzZz pravdu - takýto neoptimalizovaný šmejd na PC som už strašne dlho nehral...
No, třeba já Alt používám skoro u každé hry (kromě těch, u kterých nejde nastavit, pochopitelně) .-)
No, tak to hraju od včerejška, jsem v druhé kapitole, ale nevim co na tom všichni vidíte. Přijde mi to 1) tupý jak řiť a jednoduchý, že to až není zábava, 2) hrozně špatně optimalizovaný pro PC, takže v některých momentech to není hra, dokonce ani slideshow, spíš slow motion, 3) hlášky sice super, prostředí taky, aj ta hudba, ale jinak snad v ničem originální. :(
>Anebo zrušit žebříčky :-).
Anebo je nečíst.
Myslím, že filtrování hlasů by mělo být automatické (a volitelné), když už nějaké - lidem nevěřím a zrovna tohle se dá udělat krásně algoritmem.
edit: "co musí použít každý checkbox nebo select, co vidí, vyplnit, aniž by měli nějaký důvod,"

HEX: Myslím, že by to nemělo být automatické, ale právě na základě přiznání a podezřelých hodnocení (kdy někdo úmyslně rozdává 100 a 0, jen aby ovlivnil žebříček či co, zdravím Olina). Je pravda, že takových lidí je tu naštěstí minumum, ale stejně nevidím důvod k tomu jejich hodnocení jakkoli započítávat, když nemají tu výpovědní hodnotu, kterou by měla mít.

Anebo zrušit žebříčky :-).
Kolik stovkových hodnocení člověk může udělit, aniž by se dostal na blacklist?
Ronik: hehm, tenhle uživatel ani jiné hodnocení nezná, a hádám, že to není prohlížečem.

Krucinál, to je tak těžké pochopit význam hodnocení? Kdyby se o tom někdy uvažovalo, jsem rozhodně pro, aby tohle moderátoři nějak hlídali; třeba vytvořit nějaký globální ignore list, protože díky idiotům, co musí použít každý checkbox nebo select, co vidí, aniž by měli nějaký důvod, docela ztrácí jakékoli žebříčky i ten nejmenší smysl (CJ není tuším první takový user).
Ešte som si túto hru nezahral ale z toho čo som o nej čítal to vyzerá dobre.