Snazim se hrat GOG-verzi. Narazil jsem na bug. Celkem bez problemu jsem se dostal do hotelu. Obkecal jsem obe postavy, jedna z nich ma predmet, ktery potrebuji pro postup kartu. Zjistil jsem jmeno te postavy a dostal i tel. cislo hotelu. Jdu na zachod, odlakam postavu, seberu kartu z knihy, postava se vrati a hra najednou zatuhne. Asi mi ma neco rict, ale nedeje se nic. Nemuzu se hybat mysi ani klavesami, muzu maximalne odskocit do menu, kde je savovaci funkce zablokovana.

Zkousel jsem nahrat cizi save, ale jak francouzsky, tak nemecky save hlasi load failed. Uz me to celkem stve, Restart hry a znovunacteni pozice nepomaha. Mam pocit, ze jsem totalne totalne v haji...

Nejaky navrh? Jeste me napada nainstalovat hru ze samostatneho souboru misto gog-galaxy. Pripadne zkusit zmenit jazyk hry a nacist save tam - a pak zase zmenit zpet na anglictinu...

Edit: reinstalace hry pres Gog-Galaxy nepomohla, ani zmena jazyka pro nacteni savu. Ale smazani a nasledna reinstalace pomoci samostatne stazeneho souboru z GOGu uz ano. Konecne!
@jones1240 (22.06.2015 11:28): Ne, Walome to myslel tak, že nejprve řekneš, že nebudeš prozrazovat, kdo se ve hře objeví a vzápětí řekneš jméno toho, kdo se tam neobjeví. Andrého jméno bys měl dát tedy do spoileru nebo nejlépe nepsat vůbec, protože jsi řekl, že to nebudeš prozrazovat.

(tím, že prozradíš, kdo se tam neobjeví, v podstatě trochu prozradíš, kdo se tam objeví...)

Captain Obvious out
@jones1240 (komentář): "Samozřejmě v tomto díle se vrací některé známé postavy (nechci prozrazovat) a s některými se ani nesetkáme jako třeba s Andrém upřímně mi tento blbeček chyběl."

Nebudu prozrazovat, ale André tam není :D
@jones1240 (komentář): Kľudne si tomu mohol hodiť aj nižšie hodnotenie, jednoznačne najslabší Broken Sword. Ako som pri vydaní trpel na to ovládanie a kameru, ach jaj a celkovo príbeh bol okrem dialógov a humoru fakt dosť nudný a sterilný.
tu informaci jsem četl, ale nijak jsem nepostřehl, že by datum vydání mělo být teto měsíc. kolem dalšího BS by byl vcelku rozruch. Osobně jsem toho názoru, že pokud bude tak nejdřív příští rok.
"As I previously warned, the additional elements have delayed completion – currently we are tracking a September 2013 release date but we are hoping to complete the game earlier." - zdroj
Hádám, že pro začátek bude k dispozici pouze digitální formou (resp. s digitální distribucí), jak to bývá u těchto KS projektů zvykem. Čili s největší pravděpodobností Steam, možná GoG, na kterých zatím předprodej není.
Měl by vyjít 5.díl! Slyšeli jste o tom? Má být ve 2D! Dokonce má vyjít tento měsíc! Víte někdo, jestli už je někde k sehnání?
Ajajaj, muj AMD Athlon 3000+ 1,81 GHz s 512 RAM a ATI Radeon X800 GTO uz u tyhle hry narazi na hranice svych moznosti, to jsem necekal. Pri hrani musim vypnout i Avast (stejne je na hovno, zdravim Gariona;), aby se to na nejmensi detaily a rozliseni aspon trochu normalne hybalo, Dreamfall je pritom ze stejnyho roku, vypada mnohem lip a nebyl s nim zadnej problem na maximalni kvalitu grafiky.
@musa (26.06.2012 16:06): Však dle dostupných informacích na tom (stjeně dobře jako BS to může být nová značka nebo pokračování BtSS) bude pracovat (nebo spíše již pracuje) Revolution s Cecilem - nejpodstatnější ale je, že by to mělo být 2d.
jedině pokud by to vyvíjeli přímo revolution s cecilem, jinak raději ne.
TeriiTerii: Revolution už právě tento díl nevytvářel a je to na něm, řekl bych, znát