@Tainaru (22.02.2022 22:51): Ale v tom roce 2222 to bude jedinečná šance. Doporučuji dat do závěti poslední praní aby děti tvých děti sem přidali komentář v ten čas. Bude to super, cele generace Tainaru se tím budou zabývat a nervovat. Umíš si představit ten stres aby to na minutu trefily? Po 200 letech naplnit praní a odkaz prapradeda? :)
Jak "všechny krystaly"? Krystaly se daly sebrat jen jedny na jednom místě :D Že to bude takovej trapas jsem teda nečekal...

Jo, je to ta finální laboratoř. Bohužel jsem ho sejmul až potom, takže ten Excalibur co z něj padnul mi už byl nahovno. Stejně jako asi milion peněz co jsem měl... Celkově jsem zvyklej na min 40 hodinový jRPG, tohle jsem měl za 7 hodin dohrané.
Tak to moc super secret není když to najde každej Bodkin :/ Má nějak cenu ho zkoušet sejmout když jsem ještě nevlezl do toho "dungeonu" poblíž kam mám vlízt? Nebo si ho mám nechat na potom?
Nu, není to každé tři kroky vzteklá veverka jako v.. jiných, jejichž jména jsem vytěsnil. Každopádně já většinou došel až na nulu, jak jsem hledal pokladničky.
Jo už to vidím. Moc omezené to tedy není, ty souboje stejně nevyplejtvám když se tam nebudu zbytečně zdržovat.
Když zmáčkneš TAB tak v pravo v rohu máš počet zbývajících soubojů. Je ovšem možné, že to mají někde buglé.