Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Cthulhu Saves the World

62
15 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
30.12.2010 X360
13.07.2011 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://zeboyd.com/
Hvězdy jsou konečně správně. Nic nemůže zabránit mocnému Cthulhu, aby vystoupil z hlubin a zničil svět a uvrhl ho do šílenství. Jenže na břehu na něj čeká záhadný a mocný mág, který ho jednoduše zbaví všech jeho božských sil. Zákeřný Cthulhu ovšem od Vypravěče odposlechne způsob, jak se stát znovu mocným a strašlivým. A tak se vydává do světa páchat dobré skutky a stát se největším a nejhodnějším hrdinou všech dob - aby pak mohl všechny ty růžové, fňukající zmetky nechat zešílet a pak vykuchat.

Cthulhu Saves the World vychází ze staršího bratříčka Breath of Death VII a mohutně přidává hlášek, humoru a parodizování všeho. V jádru ovšem zůstává stále jRPG - náhodné souboje, rozšířený ADMI systém, SNES look.

Původně jen pro XBOX, ale rozšířená edice CstW se konečně dostala i na PC, kde je spolu (v jednom packu) s Breath of Death VII distribuována výhradně digitálně.


Poslední diskuzní příspěvek

Co vše člověk nepotká v lese - http://dl.dropbox.com/u/16102761/chiphorde.png Zakladní taktika Cthulhu je zešílet vše na dohled (+ veverky…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.