nevite jak se pocita ve hre celkovy odehrany cas? mam tam hodnotu 1:23:28:20. Jak to mam vypocitat abych se dozvedel kolik hodin to je?
tak ac fanda cele serie tak musim rict ze ten zaver, resp. posledni cca tretina hry je celkem o nicem, uz me to jaksi nebavi, zacatek byl super, hlavne ta atmosfera, ambient hudba a ta zmena celkove v prostredi a gravitace. nevim teda co vse sou a nejsou soucasti ty DLC, protoze sem ve hre v zaveru mel 2 Story Missions, tak to jedno bylo asi DLC.
nechapu ze nejde ani u jedne Borderlands hry vypnout ten hnusny zamerovac, lze jen vypnout cely HUD ale potom nejde lootovat a musim jak debil porad lozit do konzole a psat stupidni prikaz
jako sem fan tehle serie, ale nektere ty zbrane a jejich nesmyslny sci-fi tuning me vylozene irituji a sou doslova kycovite,naprosto nesmyslne a vzhledove sci-fi prestrelene, takze ve vysledku stejne po celou hrani cele serie pouzivam vicemene stejne modely lisici se jen statistiky a barvami, takze co se designu jednotlivych modelu zas takova rozmanita ruznorodost danych modelu neni, kdyby byla pamatoval bych si daleko vice kusu ktere sem pouzival, coz se nedeje co se tyce ciste stavby a designu bez ohledu na barvy.
do hry neni cestina? Nikdy na netu nemuzu nic najit, a jak poznam jestli mam s hrou i ty dlc? Ty se zpristupni az po absolvovani zakladni hry nebo uz od zacatku jako v druhem dilu?
tak opraveno, bylo to tim ze sem spolu s hrou nainstaloval spolu s ni i vsechny MS Visual c++ a directx,coz byla chyba
mam problem, uz v menu hry i ve hre je grafika dost divna, jakoby byl uplne vyply antialiasing, vse je kostrbate ale mam vse na max.,FXAA zaple,v Radeon software vse na max a dokonce sem prepnul i na vyssi qhd rozliseni,ale nic nepomaha. U Borderlands 2 sem tohle vubec nemel. Neni to jen okraje objektu ale celkove neostre a kostrbate. Nevite co s tim?
Fatality. Díky za reakci. Nedal bys ještě jednu radu. Jde o odemknutí všech těch Shift kódu. Mám všech sto, a nevím zda je hned použít a nebo počkat na větší level. Pokud to má na zbraně nějaký vliv. Jsem na levlu 29. Dík.
Poprosil bych o radu. Když hru dohraju, můžu začít se stejnou postavou podruhé s tím co už jsem si nahrál. Díky.
@Solidor (15.04.2019 23:06): Jak se to vezme. Já to beru tak, že u klasické FPS hraje roli skill hráče a umělá inteligence nepřátel, zatímco u ARPG jde více o grind, schonosti postavy a vybavení.
@Solidor (komentář): Ono je to podle mého třeba brát tak, že Borderlands nejsou primárně střílečkou, ale First Person ARPG (stejně jako jejich duchovní předchůdce Hellgate London).
@Fatality (20.10.2014 15:39): To tam mam 4 roky. Ke hram se vracim a nerikam po 5 minutach hrani, ze jsou odpad. Je to takovej sled udalosti, kdy mam kvalitni hry, ale nebavi me, tak se k nim po case vracim a zkousim prijit na to, jak a pokud bych mohl zmenit nahled.

BL2 hrat zatim nehodlam a ve chvili, kdy budu psat komentar, tak nebudu papouskovat stejny veci, ale udelam to z jinyho a svyho uhlu, tak jako mam ve zvyku.

Mam tam take napsano Deus Ex: HR. V komentari ke hre jsem to ze zacatku taky v rychlosti osvetlil, jak to bylo :) to jen takova zajimavost. Ono ani neni na skodu si tyhle veci psat, cist k nim komentare, premyslet o nich.. vratit se, prijit na to, ze je dobra/presvedcit se, ze neni dobra. Apod.
@Guldy (komentář): Jako dobrý komentář, ale problém je v tom, že vše, co popisuješ, je i ve dvojce. Takže jestli budu u komentáře k BL 2 číst, že je to to samé v bleděmodrém a k tomu hodnocení 75 %, pošlu ti fotografii Claptrapa připoutaného k židli a výbušným granátem pod kolečkem :-D

EDIT: A proč vlastně máš v profilu Borderlands jako hru, která tě neoslovila, a přesto jsi jí dal 90 %? To bys tam musel mít napsaných nejméně 90 her za každých 100 dohraných.
@kristmeister (20.10.2014 11:18): Ja jsem si zjistoval, ze to je ve dvojce, ale zaroven jsem daval najevo, ze jsem po jednicce hral pre-sequel pred dvojkou, protoze se odehrava pred dvojkou, a z toho duvodu toto jsou pro me novinky :)