Vypada ze ne. Tak ti můžu doporučit samoststne hrayelne far cry 3 blood dragon :)
@Korbitch (24.12.2019 12:53): nevím jak sem dat obrazek, ale kdyz to otevru na steamu tak mi to píše upozornění ze "Stáhnutelný obsah
Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry BioShock Infinite ve službě Steam."

Tak teď babo rad...
@Filom3n (24.12.2019 12:32): Jo, klíč uplatníš na steamu. Infinite jsem měl rozehraný z jiné knihovny, po aktivaci se mi v knihovně jen ukázalo, že teď ho vlastním a DLC se automaticky nainstalovala.
Mne sa to celkom páčilo. Živé Rapture bolo fajn vidieť a príbehový záver epizódy bol tiež fajn. Uvidím ešte, čo bude v druhej epizóde.
Graficky je to krásne a je len veľká škoda, že ten gameplay je taká veľká nuda a zakončenie zasa raz pridrbané. Ďakoval som Bohu, že to bolo tak krátke :)
Jeden a půl hodinové upocené mlácení prázdné slámy. Pevně doufám, že Epizode 2 bude výrazně lepší.
pipka by si měla změnit boty, to její klepání mi leze na nervy

každopádně to vypadá, že dostala nějakou novou schopnost levitace a teleportace. jen nevim, proč u toho tak mává pěstičkama
Elizabeth má fakt nějakou horší AI než v původním Infinite. Tam jsem si mohl chodit kam jsem chtěl a v pohodě, ale tady mi přijde, že se trochu odchýlím od cíle, a ona se začne strašně motat po okolí a plést se pod nohy.
@montana (14.11.2013 10:00): ok tak raději nic neříkat..

No návrat do "živého" Rapture není vůbec špatný nápad. Mohlo by to sloužit jako propojení celé série. Vždyť o tom sami před vydánim Infite mluvili, že to sice není Bioshock 3 z Rapture ale duchovně jsou ty hry spojené. Takže něco jako deník nějaké posatavy z Infite na stole Andrew Ryaena a tak podobně.. Chtělo by to ale jiné postavy a celkově to DLC oddělit od Infite.

Ale těžko říct jak to je když jsme zatím ani jedno nehrál
@Arc (14.11.2013 07:50): Ještě jsem nehrál ani původní Infite. Tyhle DLC s návratem do Rapture mě ale potěšili. Jen mi ale nejde do hlavy jak můžou být stejní hrdinové (snad Elizabeth tam je) z infite v Rapture.. Má to nějakou logiku? Dyť se B1 a 2 odehrává v jiné době než Infite, ne?

Jde to vysvětlit bez spoilerů?