Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Bionicle Heroes

14.11.2006
24.04.2007
56
9 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Spolupráce vývojářské firmy Traveller's Tales a hračkářské firmy Lego, započatá titulem Lego Star Wars, pokračovala střílečkou založenou na značce Bionicle. Bionicle jsou roboti, kteří jsou inspirováni polynéskou mytologií.

Příběh je jednoduchý - zlí roboti Piraka využili Masku Života k tomu, aby přírodu a zvířata ostrova Voya Nui přeměnili na zlé bytosti. Vy jako ochránce ostrova Toa musíte vrátit věci do pořádku.

V předchozích hrách bylo v každé úrovni více hrdinů, kteří měli rozdílné schopnosti, jež jste museli využít k dosáhnutí cíle. Tady hrajete za jednoho Toa, který ale může sbírat různé masky a střídat je pro různé schopnosti - jedna maska například umí chodit po vodě a jedna šplhat na skály.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 40
Bionicle ako typické "husté" chlapčenské lego mohlo v rukách skúsených Traveller's Tales dopadnúť vzhľadom na tému pomerne fajn. Bohužiaľ sa jedná o klasický rýchlokvašok behom vývoja iných hier. Grafika neohúri, hrateľnosť priveľmi nezabaví. Pohľad cez plece v štýle Gears of War, by s menej chodníkovým a stereotypným leveldesignom priniesť aspoň mierne nadpriemernú hru. Takto však zabaví len nadšencov a decká, ktoré toho zatiaľ priveľmi neodohrali.

Pro: Bionicle

Proti: rýchlokvašok, zlý leveldesign, stereotyp

+2