@Dunemaster (10.04.2023 21:54): Hmm, spíš ne. Je jich tu moc už. :D Navíc tak nějak souhlasím s komentářem od JohnCZ. Snad jen mimo to, že příběh potřeboval rozvést. Dle mě to bylo dostačující a funkční.
Jedna z mála her, která je zábavnější čím dýl to člověk hraje. Solidní jízda, nevím proč jsem to tolik let odkládal. :D Fakt slušně nahláškované, nekorektní, postavy vtipně stereotypní, gameplay tak akorát dávkovaný a proměnlivý aby nenudil. Jediné, co mě štvalo je, že hlavně v první půlce děsně často berou hráči ovládání z ruky. Člověk se sotva dostane do akce a hned ho přeruší nějaký rozhovor nebo cutscéna... děsný voser občas.

Docela by tomu bodl nějaký remaster už ale.
Povedený, překvápko. Takový béčkový film se zajimávý dějem, střihnutý supr hláškami. S dobrou hratelností a pěknou grafikou. Boo to je boreček - už mi chyběla jen hláška: Chlast, kurvy a chlebíčky to jsou naše koníčky :-)
@USER47 (komentář): Pár dnů zpátky jsem si BD též střihl znova, dohromady už potřetí.

Čím víckrát to opakuju, tím víc mě serou ty opravdu blbě nadyzajnované části a poněkud nesmyslné tempo, zároveň mám ale při závěrečných titulcích o to blaženější rohlík. Fakt věčná škoda, umím si představit nějaký šťavnatý prequel.
Má to jenom podivné nastavení citlivosti, ale při troše trpělivosti se to dá vyřešit.
Ojojoj, tak jsem se hned na začátku trápil s ovládáním na klávesnici, že jsem to musel ukončit. Ale chtěl bych tomu dát šanci, láká mě to, takže s ovladačem?
Veru Steam uvadza co-op ale je to len nejaky obycajny multakovy mod, kde je par hracov spolu v nejakej mape.
Kampan ziadny co-op nema. Otazne je odkial ziskal doktore tu informaciu, lebo oficialne zdroje na forach tvrdia, ze nikdy oficialne neuvadzali pri reklamach na hru explicitne uvedene ze to ma nejaky "kampanovy co-op".
Pravdepodobne iba niekde videl ze "coop, 4 players" a ze sa jedna o kampan si len nespravne domyslel.

@Bodkin (18.03.2015 11:30): Vyzera to ze ti tie prachy naozaj dlzi.
"kromě běžného multiplayeru nabízí co-op mod SP kampaně až pro 4 hráče. "

KDE?!?
K níže probíranému rozdávání povelů hlasem. Hra je nastavena netuším na jaký mikrofon, vše musíte nastavit extrémně citlivě, aby to vůbec snímalo váš hlas. Bohužel to pak vezme i každý nádech a výdech, tudíž jsem to stejně nevykoumal.
Tohle bylo kdysi pro mě hodně velký překvapení stejně jako ještě o něco lepší Vanquish.
Vzdy som si myslel, ze je tato hra nezaujímavý priemer a ono to tu má dosť veľké hodnotenia. Budem si to musieť zahrať teda :)
Já když ty povely zkoušel tak to vůbec neregistrovalo, tak jsem to v menu vypnul a ovládal gamepadem..
@JohnCZ (15.03.2014 20:42): ty povely jsou zakladni, vetsinou jednoslovne. A nevim, jestli to poupravili od zakladni verze, ale pamatuju ze jak sem to hral prvne, tak to desne haprovalo. Budu muset prubnout, jestli nekde nejaky mikrofon jeste najdu. ^_^
Na tuhle hru bych asi nikdy nenarazil nebýt toho kdybych si jí nekoupil na PS3 s jinýma hrama, tahle hra byla dost levná Ebay mi za ní naučtoval 100 kč, a stejně jako Dark void jsem byl dokonale mile překvapen. Sice občas to kolíšá hlavně souboje s bossy jsou děsně pitomý, jedna rána raketou a jsem na zemi, vyléčím se a hned letí další raketa. Ale i tak překvapení.
@RNDr. Gunár Pavel (30.09.2012 22:45): Hej, když hýbu s myší pomalu, abych jen zacílil na něčí hlavu a zaměřovač se přitom hýbe děsně pomalu, tak trochu přidám, překročím nějakou imaginární hranici měnící stupeň akcelerace a najednou se divám úplně někam jinam... Takovéhle situace naštvou a nejsou vůbec imaginární. :P

FoV je u téhle hry celkem OK, po nastavení větší hodnoty. Na to bych si stěžoval u jiných her.
Tak nakonec jsem si na to zvykl a bavilo mě to fakt náramně. Vyšlo by to i na 9/10, kdyby ten konec byl trochu celistvější (to časté střídání stran mohlo být krapet lépe ošetřeno, ač tedy úplně neopodstatněné není) a kdyby ta akcelerace myši byla normální. Ani nevím, kolikrát jsem umřel kvůli citlivosti myši, která v daný okamžik byla jiná než očekávaná.
@pipboy (29.09.2012 13:24): Mě nejde o přesnost ale o fakt, že prostě pohyb zaměřovače ne vždy odpovídá pohybu myši. Ač mi to moc nevoní, tak asi zapřáhnu gamepad.

S tím FoV jsem trochu experimentoval (a asi 15x restartoval hru, z toho 3x jsem absolvoval ten blbý tutoriál, kdy se nemohu hýbat) a imho ideál je 55-60°, při zoomu pak 20°-30°. A citlivost myši je přijatelná někde kolem hodnoty 100 (namísto původních 500).

Edit: Jinak současná situace je taková, že při pomalém pohybu myši se postava otáčí normálně, při trochu rychlejším rychle, při rychlém pohybu pak naskočí záporná akcelerace a postava se otáčí super pomalu. Prostě konverze z páček gamepadu na myš v poměru 1:1. Žádný mnou nalezený návod na vylepšení ten problém neřeší.
@NateLogan (29.09.2012 11:52): no ze zacatku je presnost+sila zbraní na prd, i s tou citlivosti jsem to ze zacatku stoloval, ale nic hrozneho. A fov nastaveni je pravda divne...38 by muselo imo vypadat dost divne ne? Mozna x2?
@pipboy (29.09.2012 02:56): Je tam neuvěřitelně prapodivná akcelerace myši (pode fór ji nějak "opravili" aby to nebyla klasická gamepadová akcelerace), ve hře nejsem schopen cokoliv trefit. A používání hlasových příkazů je na zlámání prstů. Taky mi nějak nevoní pohyb do stran a úhlopříčně, ale na to si asi zvyknu.

Nevím no, ale asi hře křivdím. Mě totiž neuvěřitelně naštvalo nastavení, kdy jsem jako debil musel vypínat a zapínat hru, abych upravoval nesmyslně nastavené klávesy, přehnanou citlivost myši, absurdně malé FoV (38°!, ale 70° zase divně deformuje obraz).
Mě příjde, že někteří hráči jsou na ten gamepad už až příliš zvyklí. Bo jinak si neumím takové výtky u téhle a mnoha jiných her (Dark Souls, př.) vysvětlit. Jo, neovládá se to nejideálnějc, ale pořád je to s naprostým přehledem hratelný. >_>
Vypadá to zajímavě, ale to ovládání... Jak to může sakra někdo takhle zmrvit? K téhle hře se s myší a klávesnicí raději vůbec nepřibližujte.
Jak BD vůbec vypadá po té době od vydání? Když jsem zkoušel demo, tak se to strašně špatně ovládalo, ale celkově se mi hra líbila, tak jsem si řekl, že počkám na slevu. Ale teď když už je, tak stejně pořád nevím, jak se to (ne)podařilo opatchovat.
Mám prosbu, kdo má účet na GMG a byl by tak ochotný to pro mě zakoupit, jsem mimo a obávám se, že se nevrátím dřív než zítra navečer. Má to steam a je za 10 doláčů.
Sakra tahle hra je fakt dobře napsaná. Postavy se chovaj smysluplně, dialogy jsou vtipný, akce je parádní..jak tahle hra vypadala genericky, tak je, stejně jako Spec Ops, mnohem lepší než se zdá. Francouzskej robot Cain nemá chybu.
Je to o dost lepší, než GoW. Třebaže to hodně lidí s převelkou radostí srovnává. Mě to akorát srážela ta myš.
Já to teda koupil už na amazonu kde to bylo za 10 doláčů, zatím jsem hrál cca hodinu a půl a přišlo mi to dost dobrý, na poměry third person stříleček.
komentar jsem si precet, buhvijak me nepresvedcil a tech 65 tomu taky nepomaha. Jedinej, u koho to chapu jako dobry hodnoceni, je Ebb :) No ale asi do toho stejne pujdu.