Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Battlefield Hardline: Robbery

Battlefield Hardline: Přepadení

16.09.2015
kompatibilní
80
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Robbery je druhým multiplayerovým rozšířením pro Battlefield Hardline, které se zaměřuje na loupeže na čtyřech rozsáhlých mapách – The Docks (mapa odehrávající se v oaklandských docích v Kalifornii), Break Pointe (mapa zasazená podél velkého úseku dálnice v Kalifornii), Museum (mapa odehrávající se v Turingově přírodopisném muzeu) a Precinct 7 (zimní mapa zasazená do oblasti Michiganu). Do hry se také přidává nový herní mód Squad Heist – zmenšená verze módu Heist, ve kterém se pouze utká 5 proti 5 hráčům.

Nový obsah je rozšířen i o legendární status, 10 nových multiplayerových úkolů, 4 skiny pro zbraně, 2 skiny pro vozidla, obouruční pušku MDC, útočnou pušku F2000, lehký kulomet RPK, pistoli FN57, brokovnici Saiga, samopal MP7, odstřelovačku M82.416, lehkou karabinu M1 Carbine, samopal Scorpion, několik typů útočných pušek, vrhací nůž, odpalovač plynových granátů, plynovou masku, pojízdný policejní obrněnec a dva nové typy vrtulníků.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.