Tak jsem se přes tu bitku dostal, ale teď zas v kůži někoho jinýho chcípám v garážích. A dle configu koukám, že jsem si nastavil Hard obtížnost a podle pana Interneta to během hry nejde změnit a musel bych začít zas od začátku.

Jinak jsou tu skvělý scripty. Vběhmene s parťákama někam do přízemí, já se schovám na sloup a furt po mě někdo střílí, ale parťáci na nikoho nestřílí. Pak se podívám a hned před nima, metr, stojí nepřítel a kosí to do mého sloupu. V tom umírám, protože mě sejme jinej enemák, co stojí asi dva metry za mnou uprostřed všech mích parťáků. Jako je mi jasný, že nemusím být v jednotce nejoblíbenější, ale tohle je fakt svinstvo.
Teď se k tomu chvíli zas nedostanu, ale včera jsem večer skončil asi po pátém pokusu se přeprat s nějakým maníkem na záchodcích, kdy on mě zastřelí a odkopne a já se kopnutí mám vyhnut a zapíchnout ho - což se samozřejmě dělá mačkáním myši asi během jedné vteřiny a pak už je pozdě a mačkáním klávesy E, kterou ale nikde nemám v nastavení uvedenu (jsem si přemapoval klávesy). Takže tpo začne, já mačkám jak blb furt myš a E a stejně zdechnu. Načítá se znovu checkpoint o tom, jak parťák leze pro požární žebřít a spolu skáčeme na okno, což zabere asi dvě minuty nudné animace naprosto o ničem.

Škoda, že je to tak předscriptované. Počkal bych, až tam vleze parťák, za ním maník a já bych do okna jen naházel granáty. Stejně je ten parťák jen shluk pixelů.
@MartinezZ (31.10.2015 23:38): Jako bych četl sám sebe :) Dej si to jako výzvu a dohraj to. Čekal jsem, že mě to asi bavit nebude, ale aspoň teď vim, jak moc špatný to doopravdy je z vlastní zkušenosti a ne jak to popisujou ostatní :)
@Morte (01.11.2015 12:50): Blbý je, že to hraju jen kvůli singlu, MP netáhne :) Tu hru mám za babku nebo možná zadarmo z nějaké akce a nedozvědět se, že to má nějaký singl, tak to asi ani nestáhnu a nespustím.
Hraju singl a jsem lehce řečeno rozladěn. Tyhle moderní konzolový střílečky mě začínají srát - furt nějaký mačkání různých kláves a v rádoby ruční akci furt nějaký blikající mačkání myši a něajký klávesy, než se zorientuju jaký a kdy, jsem mrtvej. Místo toho, abych maníka prostě střelil, musím mačkat kde co, pokaždý něco jinýho, takže si nejprve musím přečíst co, ale to už je pozdě a musím mačkat něco jinýho a než zjistím kdy přesně, tak je toky pozdě a načítá se debilní checkpoint o minutu zpátky, kdy musím zase dokola čumět na zbytečnou animaci, kterak parťák leze po žebříku. Já to asi nedohraju a to jsem teprve v první třetině.
Inak sa cudujem, ze KRoman47 tu moralizuje, ake su hry nasilne a bla bla a avatara ma z hry Carmageddon :D

Na diskusii som sa ale zabavil dobre :)
Nejsem si ale jistý, že v Battlefield 3 lze někomu rozbít klackem hlavu. Dokonce mám pocit, že ve hře k žádnému zabití klackem ani nedojde.

To post traumatické třeštění možná proto patří do nějakého úplně jiného profilu.
@KRoman47 (29.12.2014 14:41): ty voe, spis co to meles ty, prvni prskas na mp ze stoji za .... a ze RO je lepsi a pak odbocis zacnes tim, ze retardovani rodice nebyli schopni vychovy a hazi vinu, vcetne tebe na nerealisticke ztvarneni herniho multiplayeroveho klani a slabsi jedinec nepozna realitu.

Ty hrajes simulatory aut, ze. Asi tezko budes predvadet realne neco co hrajes, pokud to mas v kouli OK.
@Cobot (29.12.2014 12:18): Poukazuji na to, že zábava jde i bez zabíjení, třeba převážně roztomilé hry od Nintendo můžou být příkladem. Kecy o odreagování jsou holé nesmysly, jakože když by se někdo neodreagoval ve hře, tak by šel někoho střílet ven?
Já na to změnil názor ve chvíli, kdy příbuzní jako průměrní rodiče nechávali malé děcko sledovat v TV a hrát násilné hry zcela bez omezení. Pak mi tak jednou ze srandy rozbil klackem hlavu, kdy mi dost tekla krev, jen proto, že to viděl ve filmech a hrách a byla to sranda. Jo výborná sranda.

@fak (29.12.2014 12:50): Co to meleš? Mně takové věci nechybí vůbec, nejsem vygumovaná hlava a jsem proti násilí i ve hrách, když už tam je, tak ať je vyobrazené reálně. Pak třeba i ubude zranění a střílení ve školách apod. Až ti někdo rozbije hlavu jako mě s tím, že to viděl ve hrách a byla to sranda, pak mi něco vykládej.
@KRoman47 (29.12.2014 08:51): Přeskriptovaný UT? Tak teď jsem se hodně zasmál. Nebudu vůbec plivat na tvou Red Orchestru, já to nikdy nehrál, jen jsem psal, že ten teamwork je tady rozhodně citelnější, nevím ve kterém MP můžeš své kolegy léčit, oživovat, poskytovat munici, opravovat techniku, přotim používat letadla, lodě, tanky, bvp, jeepy, AA podporu, helikoptéry několika typů? Napadá mě pouze jediná hra - ARMA. jinak asi nic.. To je to, co mě na tom baví. Takže srovnat s UT je absolutní nesmysl. A zvuky jsou v BF3 naprosto parádní, BF4 je oproti tomu uplně hrozný. ale BF3 se v tomto směru velmi poved.

A imojiné, my si tu na válku hrajeme, nepotřebujeme si ji zažít. Pokud ti chybí reálnost na bojišti, tak se dej k armádě a můžeš vesele na misi někam do Afriky, tam je to príma na válečný zvěrstva.
@KRoman47 (29.12.2014 11:37): To jsou ale zaprďené bláboly... Takže naznačuješ, že abych měl správnej pocit z válečný hry, tak se před hraním nacpu do maskáčů, ve vaně zapálim napalm, před sebe na polevání fláknu sklenici s čerstvou krví a šňupnu koks se střenym prachem...? Jo pak by to teprv byla válka. A není pak lepší koupit letenku do Sýrie nebo na Ukrajinu?

Hry jsou zábava. Řešit násilí v nich zobrazované je mimo mísu. Lidstvo se zabíjí od jakživa a neskončí s tím nikdy. Proto je násilí všude kam se podíváš. Máme to prostě v sobě.

Stejně tak řešit arkádovost Battlefieldu je blbost. Ta hra je schválně arkádová i když PR mele třeba opak. Mě to vyhovuje. I ta rychlost mi vyhovuje. Přijdu z práce večer si dám pár rychlejch kol a spokojenost. Až budu chtít simulaci války fajn zahraju si něco jiného, ale proto nikomu ty simulátory neberu. Mě se třeba Red Orchestra dost líbí. Ale na mě je to bohužel dost pomalé.
@KRoman47 (29.12.2014 09:55): ale no tak, moralni pozadi, proc a nac rodice kupuji to a ono nemusime snad resit. To uz je jak nadavat, ze zdrazili nejake leky. Oni si nedelaji srandu z valky, ale snazi se byt zabavou pro hrace, pokud bys chtel skutecny realismus, tak by te hra nemela, alespon pri smrti, jiz pustit znovu do hry, ale ty bys asi spise pri slapnuti na minu, chtel prijit o nohu, co. Zadna hra ti nikdy a ani to neni ucelem, zprostredkovat hnusy valky a ani se ji nikdy nepriblizi. Takze psat neco, ze z moralniho hlediska je jedna hra plevel a druha nikoliv neni dvakrat spravne. Obe maji bavit a zalezi na hraci.
@ViRus (29.12.2014 09:48): Když hraješ na realismus, tak se daleko nedostaneš pobíháním všude kolem. A jde o pohled na hry, když si dělají takové hry z války srandu a ukazují, jaká je to zábava, tak pak ještě takovou hru koupí nezodpovědní rodiče desetiletým děckám (zcela běžná věc). Red Orchestru by rodiče spíše nenechali hrát malé děcka, co z nich má pak vyrůst, když všude v TV a ve hrách vidí, jak je vraždění vlastně prča.
Ale je fakt, že i v RO2 MP jsem narazil na vřískájící usmrkance, kterým taková hra nepatří do rukou.
@fak (29.12.2014 07:41): BF je týmový úplně stejně jako každá jiná MP hra. Zavolat si kámoše, se kterýma můžeš spolupracovat jde v každé hře, to není žádná BF exkluzivita, vždy je to jen o tom, jakou cestu hráč zvolí.
@KRoman47 (29.12.2014 08:51): a to se dle me pletes, hra ma bavit, coz mp u bf3 dela na jednicku, ne simulovat neco co nikdy simulovat nemuze, brutalitu valky. I ta RO jde hrat podobnym zpusobem jako bf3 a chcipas jak na bezicim pasu a ve vetsine pripadu je ti to u zadele a stejne tak zalezi na lidech.
@fak (29.12.2014 07:41): Vidíš, mně už toto vše přijde jako přeskinovaný Unreal Tournament, což také je. Absurdně rychlé tempo, nulový pocit ze střelby, zrovna ozvučení u BF mi přijde spíše vtipné než reálné. Žádná brutalita ... je to válka sakra, má to působit stresově.

Proto Rising Storm/Red Orchestra mi jako jediná vyhovuje, pomalé tempo, jde o život, nikdo nebude pobíhat jak slepice po kurníku, stísněná stresová atmosféra, všude krev a ozývající se výkřiky a nářky umírajících. Tak má vypadat válečná hra a ne jako pouťová atrakce pro děti.
@KRoman47 (28.12.2014 08:24): Je to věc názoru a co má kdo rád. Mě třeba BF MP nadchnul ve variabilitě, používání všemožné techniky ať už na souši, vodě či ve vzduchu a teamwork především. A to prostě jiná hra nenabízí, nemůžu si pomoct, proto mě to baví. A pokud najdeš partu se kterou hraješ a komunikuješ při hraní, tak je to prostě paráda.. Jinak všechny MP co jsem vždy hrál byli jen o jedinci, každej se snaží být nejlepší někdy i na úkor vlastního teamu... Já mám v BF často skore K/D ratio 6/15, ale přitom oživím 60x své kolegy, opravím vlastní a poškodím cizí techniku, zabráním položení bomby nebo naopak ji x krát položím a při tom všem chcípnu.. ale nevadí mi to, je to teamovka. Tohle je třeba v CoD nemyslitelný přístup. :-))))
Samozřejmě o grafice, parádním ozvučení a fyzice, balistice atd. se nemá cenu bavit.:-)
@Can (25.12.2014 18:31): Vidím to stejně, prostě sračka. Mezi CoD a novým BF nevidím rozdíl, oboje stejný trapný odfláknutý šmejd. CoD možná může být dokonce ještě lepší, ale asi ne o moc.

No a zrovna MP u BF mě vůbec nenadchnul. Co se dnes dá rozumně hrát, tak je jedině Rising Storm.
@Can (25.12.2014 18:31): Já bych SP nahodnotil tak jako ty, ale spíš bych ti radil zkusit ten MP, protože to je úplně jiná liga... Pokud ještě najdeš pár kluků se kterýma budeš v týmu, tak se potkáme tak za rok, páč nebudeš mít čas. :-)
Chápu, že je to hra, která je o mulťáku, ale takhle špatnej singel jsem už hodně dlouho nehrál. Většinou chci hru dohrát, ale tady to bylo fakt utrpení, tolik bugů, špatná hratelnost, blbej příběh, nemožnost udělat krok jinam než hra chce, jinak to končí smrtí, nebo rozsypáním skryptu. Takových situací je tam opravdu spousta. Ovládání tanku a let ve stíhačce byl hrozivej, ještě že je to tak krátké. Docela už chápu, proč lidi tak nadávaj na CoD a BF, jestli je tam pořád taková hratelnost, nemá smysl za to dávat ani korunu, za to mi taková hra fakt nestojí, ale když byla na Originu zdarma, řekl jsem si, že to přece jen vyzkoušim, třeba to bude fajn, ale že tomu dám 35% by mě fakt nenapadlo.
Jo jinak grafika je krásná, zvuky jsou fajn, ale to mi k zábavě nestačí, tohle už nikdy víc.

Nechápu jak tyhle hry můžou mít takový prodeje, ale multiplayer je asi dneska zlatej důl.
neuvěříte co zabralo... upozorňuju, že nejde vybrat v ten moment jiná zbraň, a ikdyž máte sniperku s tlumičem, tak na něj jdete s nožem....každý nejdřív zkusí se plížit a vždy se skácíte mrtvý k zemi, aniž by si vás voják všiml...nooo, tak jsem se už nasranej k němu rozběhl a ono to funguje       brečím smíchy...total facepalm
@Cobot (22.07.2014 16:09): Připomínán, že všichni členové Steam dh skupiny mají právo zakládat eventy. Nastavíš datum a čas a v době konání eventu všem členům vyskočí pop up okno.
včera sice bez teamspeaku, ale fajn chvilku postřílení s privatemartinem...hned je to takový lepší
Až bude chladněji, tak si rád zahraju, ale v tomto počasí se mi nechce ohřívat si ruce nad rozpáleným notebookem.
@PRIVATE MARTIN (22.07.2014 17:30): nic...ty jsi na bojišti byl jen jsme se minuli:)
jen jsem od minule čekal, že se nějak seskupíme, ale vím, že s tím časem je to horší a samozřejmě je tolik práce s neodehranejma jinejma hrama tak to chápu...
ja ted mam bf3 období pak mě chytne něco jinýho....
U multiplayerovej her by vůbec nebylo špatné kdyby tady na databázi bylo nějaké okno se seznamem aktivních hráčů a kdy hraje. Člověk by se tam přidal a každej by hned věděl kdo hraje. Případně jen nějakej plánovač společnejch akcí..

Sice nevim jak to udělat, ale nebylo by to vůbec špatné..
obvinuji vás z dezerce vykřičník kromě private martina vykřičník... připomínám, že kdyby chtěl někdo běhat společně, většinou kolem šesté i dřív tu bývám..a jestli chcete navrhněte nějakej meeting day a čas...
@patrik (15.07.2014 16:51): Nejdříve to zkus spustit, jako spravce. Kliknes pravým tlačitkem na ikonku a das spustit, jako spravce. Tohle mi připomíná špatný crack. Zkus ještě restartovat pc. Podívej se jestli máš nejnovější patch. Podívej se do správce uloh zda hra odpovída, nebo ne jestli ne větinou špatný crack. A ješte jedna věc podívej se na grafiku zda podporuješ aspon minimální.. Tohle se deje obcas taky, ze hra se spustí a spadne.
cus chlapy stahl jsem ten battlefield 3 spustim to a nejde mi nastavit menu proste dam options a nemuzu se dal pohybovat na další ikony jako je audio a video atd... nevite co stim a ještě se mi to spousti v cernym okne ze to musim minimalizovat a zase otevřít aby se objevil obraz