@bartas (14.07.2014 14:56): Dál je potřeba dát vlevo nahoře "Connections->Connect" a vyplnit server a nick.
Servery jsou rúzné, některé zdarma, některé placené, některé zaheslované apod.
Já už nějakou dobu používám (český): ts3.ntse.cz, kde máme "klanovou místnost" klanu, který už dost dlouho nefunguje, ale místnost tam prostě pořád je Precision Retards__[10], možná by nebylo od věci tam založit vlastní místnost pro "databáze-her.cz", sám jsem to nikdy nedělal, ale určitě nebude problém se zeptat nějakých místních adminů.
Pak už jen stačí se domístností dvojklikem připojit, mít správně nakonfigurovaný mikrofon (push-to-talk, nebo auto odchytávání apod) a vesele se švitoří.
tak jsem si i nainstaloval a nakonfiguroval teamspeak...ale dal nevim jak se používá
Tož, taky jsem nečekal, že se tu rozvine taková diskuze, kdybych to věděl, tak jsme to mohli domlouvat už mnohem dřív :D když jsem ještě míval více času.
Já akorát mám problém s časem poslední dobou jednak kvůli práci a jednak si nemůžu jen tak kdykoli pařit a hulákat do mikrofonu, páč máme s přítelkyní stoly vedle sebe, ehm.
tak sup sem s prezdívkama a čekovací hodina třeba 6 večer?"bartasoi" a třeba jeden den v týdnu stanovit maličko zavazněji?
Tiež sa pridám, len najprv si musím uvoľniť miesto na disku a stiahnuť BF3.
tak vida...akorát nemám zkušenosti s teamspeakem mam skype...přezdívku na battlelogu i na skypu mam bartasoi...
mohly bychom taky třeba určit nějakou hodinu v nějakej den nebo každej den nezávazně, kdy bychom se koukli jesti je někdo online z dh a postupně se popřipojovat k němu a když bychom se nakupili tak se přesunout treba na nejakej prazdnej server a dat treba 4 na 4...
ale hl. na pohodu, zabava, zadny se osočování, když by to někomu nešlo...
a jelikož jsem si udělal tamagočiho tak někdy budu muset oběhnout dat dudak a tak asi...do babyboxu ho dat nechci...
@koudy_cz (13.07.2014 08:35): jo jo vždyt jo.i tak je to lepší...stačí třeba jen úplný základy, když se nekomunikuje, počkat na spawn, jet spolu v tanku, opravovat ho, náboje - oživení...
vždy je server kam se připojit to jo, ale kdyby jsme se stříleli v rámci dh - hned by to bylo aspon trochu osobnější
s časem - to je jasný
@bartas (12.07.2014 20:58): Však jsme spolu teď nedávno hráli ne? :) sice bez kooperace, to je pravda, ale tak není problém zajít na TS/Skype...
Myslím, že BF3 hraje ještě dost lidí, já akorát nemám vždy čas no.
heele nemám to s kým hrát...nezavedli bychom nějaký mače tady na dh.. klidně i v menším počtu na nějakým prázdným serveru..sice se taky jako neznáme, ale přeci jenom...aspon nějaká trochu kooperace..třeba přes skype nebo už jste v bf4...
@PRIVATE MARTIN (05.07.2014 20:26): já jsem taky zvykly spis na CoD, ale v bf3 mne nejvíc lákají vždy vozidla, ty mi v CoD proste chybí, sice tam jsou killstreaky, ale to je něco úplně jiného.
No bohužel je v bf dost chyb, na to ale asi časem přijdeš, nejvíc mi snad vadí (možná proto, ze s LAV jezdím nejčastěji), ze se s nim porad někde zasekavam, o sebemenší překážku, plotek, kus betonu, nějakou krabici, cokoli, proste každou hru co hraji, tak se někde zaseknu a musím nechat LAV ležet a jít po svých, dost to pro mne kazí dojem ze hry.
A to je jen jeden problém.
@koudy_cz (05.07.2014 13:02): Tak som to teraz chvíľu hral.... no kurňa, to bola teda riadna chvíľa, a nielen, že sa to dobre hýbe, ono je to aj riadna čurina :D . Síce ako fanúšikovi CoDiek sa mi páčia viac malé mapy, vyzerá to že aj tu si prídem na svoje.
@PRIVATE MARTIN (05.07.2014 12:32): K čemu i7? To už moc nepřinese, je to pořád čtyřjádro... krom teda nejvyšších modelů, které už jsou ale cenově někde úplně jinde. i7 je na hry podle mně zbytečné. Oproti i5 tam nebude takový rozdíl, aby se to vyplatilo.
Každopádně i teď se to hraje pěkně a to je hlavní, jak říkáš.
@PRIVATE MARTIN (05.07.2014 11:04): No vida, já mám úplně ten stejný CPU! On má sice 4 vlákna, ale s opravdovým čtyřjádrem se to nedá vůbec srovnávat. Stačí si najít grafy vlivu výkonu CPU v BF3, někde na pctuning.cz to bylo mám dojem a tam je to krásně vidět, stejně tak v GTAIV a jiných na vícejádrové CPU náročnějších titulech.
Já měl předtím HD7770 a s ní jsem to musel mít na nízké, aby to bylo hratelné alespoň trochu. 270 mám někdy od března a už je to lepší, ikdyž to mám na nízké, tak to ale běží o dost plynuleji, takže herní požitek je mnohem lepší a je vidět, že CPU nestíhá. No až budou volné prostředky, tak pořídím i5.
@koudy_cz (05.07.2014 08:56): Stiahnuté to už mám, dokonca som to vo večerných hodinách trochu skúšal.

Mám i3 2100 (tiež 3ročný) a 550ti. Kampaň som hral na vysokýchl, mulťák som postupne musel osekať na nízke, aby som si to tiež aspoň trochu užil. Pri conqueste mi to párkrát zahaprovalo, ale deathmatch v prístave mi išiel hladko. Takže snáď to až také hrozné nebude.
@PRIVATE MARTIN (29.06.2014 10:12): tak to nech stáhnout přes noc ne? Ono stejně ti to pak ještě bude stahovat několik GB updatů, na to se příprav.
Ad CPU, který konkrétně mas? Respektive jestli se ti to vyplatí nebo ne musíš vědět ty sám, jak tvá kombinace s VGA stíhá a jestli ti to stačí, jsi ochoten hrát na min detaily?
Např já mám 3r starou i3 a k ní R9 270 a musím hrát na dost nízké detaily, abych si MP alespoň trochu užil. Takže ano, kvadkor dost pomůže, ale nevíme ani tvou VGA.
Nechcem sa pýtať blbo, ale oplatí sa hrať multiplayer s dvojjadrom alebo si to už naozaj pýta upgrade?
@Farurej (25.06.2014 09:26): 50° je nějak málo, grafik mívají okolo 70-80 v zátěži, samozřejmě dle typu GPU. Čím to měříš? A je to v zátěži? Doporučuju program HWiNFO a po aspoň hodině hraní kouknout na max zaznamenanou teplotu v tabulce, případně na % vytížení GPU/videoRAM. Pokud nic nezjistíš, pak vzít a zatížit PC pořádně MSI Kombustorem a zároveň stressCPU testem (např orthos apod) a přitom sledovat teplotky, taky by nebyl od věci goldmemory/memtest (aspoň přes noc).
Případně to může být battlefieldem samotným, tomu bych se vůbec nedivil, chyb je tam pořád hodně.
Opravit hru jsem zkoušel ihned. Lagy na serveru to nebyly , zkoušel jsem pro jistotu samozřejmně více serverů. Teploty se držely okolo 40°C , grafika byla okolo 50°C. Ostatní hry jedou v pohodě, snad jenom WOT mi občas přijdě , že se mírně kousne. Jak budu u pc , zkusím přeinstalovat ovladače na grafiku, jinak mne nic moc nenapadá,
@bartas (20.06.2014 11:33): :D nebudu se ptat co ma proti progamingu, je to asi kazdeho vec.

@Farurej (24.06.2014 10:10): Je v moznostech originu neco jako "verify integrity of game cache" jak to ma Steam? Nebo hru odinstalovat a nainstalovat znovu... v jiných hrách problém nemáš? Nethrottluje ti CPU/GPU? Jaké jsou teploty v zátěži? Lagy na serveru to asi nebyly že?
Ahoj, včera večer jsem znovu zapnul battlefield 3 a hned problémy ... nejdřív punkbuster a kopance ze všech serverů po pár vteřinách. nicméně díky foru nebyl problém s řešením. Co mne ale najednou trápí je zamrznutí hry každých cca 3-5 vteřin na necelou sekundu, díky tomu je battle 3 nehratelný, měl jste někdo podobné problémy ? ja to řešil updapem ovladačů grafiky ale bezvýsledně. Co mne zaráží: před pár měsíci, kdy jsem to hrál naspoledy nebyl žádný problém. ...
@bartas (19.06.2014 09:35): To není úplně totéž. A sportovní analogie ke hrám neberu. A to jako vůbec. A úplně nejvíc mě vysejří, když někdo jde 'trénovat' a pak má 'zápas'. Většího odpůrce progamingu nenajdeš. Do krve.
@bartas (19.06.2014 09:35): no, to metro je fakt šílený někdy, já na něm začínal, je to hrozný "koridor" nejhorší jsou servery s 2000 tickety a na metru, to je akorát u eskalátorů si sednout a držet spoušť na M240B tak na hod a půl a nemusíte nic víc dělat, takže hrozná nuda. Někdy se to ale povede a alespoň při rushi je tam nejakej cíl, proč se tlačit atd, v conquestu tam to je o ničem :-) hlavně tam nejsou žádná vozidla. To třeba seine river, to je jiné kafe, ježdění s LAV v ulicích, kdy z každého baráku na vás litá rpg, to je teprve adrenalin.
včera jsem hrál Metro Conquest a užil jsem si ho jako svině. Protože jsme docela s vyrovnaným týmem je krásně přetlačili na Bčku...kousek po kousku...jeden týpek hlídal jeden roh ja z druhým druhej roh...zatím co jsem potlačoval palbou tak se přesunul pak zas já..a to jsme s nikým nekomunikoval...

@Sinister (19.06.2014 00:13):taky si myslím ....Když hrajou Konárovice s Týncem nad Labem a prohráváme 10 : 0 měl by rozhodčí dát pár týnečáků k nám a opačně a ukončit zápas když je remíza...
@Sinister (19.06.2014 00:13): proč je ta hra špatná, kvůli tomu, že nechá lepší vyhrát? Co to je za blbost?
Jako mně taky sere, když jsme obklíčení na základně a nepřátelé všude kolem tak, že tě nepustí, ale co s tím nadelas, proste mas slabší tým a sám to neotocis, o tom ale bf je.
Já si včera liboval ve stihackach, pěkně jsem si zalital, odreagoval se u toho, ikdyz jsem často spadl, kvůli nezvladnutemu manévru.
Nejraději mám LAV, je sice docela nereálné, že s ním dokážu porazit i 2 tanky proti mně, ale hrozně mne to baví, je to dobré pohyblivé, dá se s tím prchat a dobře manevrovat, narozdíl od tanku. Jen ty záseky mne štvou, skoro v každé druhé hře na něco najedu a zaseknu se, je to až moc často, o blbej vrak auta, o kousek betonu, 30cm zidka a už se nerozjedu, přitom je jasné vidět, ze ani nehrabou všechna kola, tak kde je to 8x8? Kdyby se točily všechny, tak vyjedu v poho. To samé sklonity svah, stačí trosku strmejsi a už jej nevyjedete, vlastně ani nevyjdete pěšky, což už samo o sobě je dost divné.
Ten autobalanc je prostě až moc velký zásah do hry, často ovlivní hru úplně špatným směrem. Jednak rozhodí sehrané družstva, druhak prehodi člověka v nejnevhodnejsi chvíli a pak mu ještě nedovolí vyhrát, ptz je v týmu s totálníma ignorantama.