Kdyby někdo chtěl češtinu, tak jako obvykle (ne vždy) utekla ven : odkaz

poděkování patří XZone a SaKra týmu
Ano, víím, že u Conana jde o nadsázku, ale stejně z toho něco srmdí. Nebo má Cruews opravdu špatnej vkus na hry. Si tam div ze svého BBC nestřík do gatí. SP v BF1, jak už ted všichni víme je ultra melodramatický šaize, scénáristický diletanství a nechtěná sebeparodie.
@JohnCZ (09.12.2016 17:30): hmm tak to mi ani nepřijde. Já nemůžu absolutně vystát Fallona. Ten působí tak neskutečně fake, to jeho mlácení rukou do stolu...urgh.
Každopádně kdybys chtěl dát tý epizodě s Witcherem šanci, tak tady. Já to viděl už několikrát :)
@Paul (09.12.2016 16:40): Neviděl. Já Conana nemám moc rád. Působí na mě děsně nesympaticky. V těch jeho talk show kolikrát nenechá hosta ani pořádně mluvit, pořád se snaží strhávat pozornost na sebe a to mi fakt vadí.
@JohnCZ (09.12.2016 15:27): Záleží třeba na kompatibilitě člověka se stylem humoru. Já Conana zbožňuju, ikdyž má slabší díly. Tenhle nebyl špatnej. Ale zdaleka nejlepší byl díl se Zaklínačem 3, viděls? Koukali jsme na to v práci s kolegama a vyloženě slzy v očích smíchy.

@Cobot (09.12.2016 15:03): ten humor není založenej na dělání blbečka, ale na hláškách a postřezích co u toho hází.
A já mám zrovna Clueless Gamera rád. Pro takový lidi se to taky natáčí. Koukat na to nemusíte.
multak v BF1 je dobry minule dily su odpady po vsech strankach

sice me hromada verci v BF1 stve ale s kamosama je to sranda a hlavne to neni moderni ani futuristicke
@sgtfury (komentář): Pokud by záměr byl vytvořit absolutně reálnou simulaci války, tak chápu, že by mohla postrádat zábavný obsah.
Vlastně ale přiznat, že hra je nudná a že to je OK, protože se odehrává ve válce, to je teda taky mentální kotrmelec jak z cirkusu.
@Paul (25.11.2016 11:27): Hlavně vyzkoušej operace. Jakmile dobudete území, ozve se píšťalka, bojový pokřik a hromadně se vydáváte na další bod, nepřátelé ustupují... to je fakt bomba a atmosféru války evokuje bravůrně. Bez HUD bych to ale nehrál, to bych střílel furt do vlastních :D
Kampaň je velmi, velmi cringe. A vůbec se s tím nemuseli párat a vůbec to udělat z fiktivního steampunk prostředí.
@Bodkin (18.11.2016 01:05): Super video, co jsi sem dal. Velmi přesné, pod něj se podepsat.

A samotného mě taky zklamalo (krom mnoha ostatního), jak málo tam afroameričtí Harlem Hellfighters jsou. Doesn't do justice.
Tak jak jsem říkal, že multiplayer budu hrát spíše u IW a Battlefield 1 dám jenom kampaň, tak nakonec to skončilo přesně opačně. A dokonce mě i ten mulťák chytil a začalo se i dařit. 10 zabití na pět smrtí považuji u sebe víceméně za úspěch. Jen internet mě štve. Raz běží dobře a pak mám ping, že se všude teleportuju, jak nějaký magor a musím hru vypnout. Asi to budu muset pořešit, protože na tohle hraní potřebuji větší stabilitu, než co mi to dělá teď. Zvláště, kdybych se rozhodl, že to budu chtít hrát s někým známým.
A tak mně se single celkem líbil, ale byl dost krátký. Multiplayer jsem vyzkoušel na chvíli a vždycky jsem schytal, tak mě to štve :-)

Tak teď jsem to chtěl dát ještě na chvíli před prací a ono mi to řekne, že to chce stáhnout 1,6 GB. Tak nic, na to není čas. Možná večer to zase vyzkouším, ale nebaví mě to, jak furt schytávám :-D
Singl je mohutná sračka. Kdyby si aspoň odpustili ty příšerný filmečky.
@Korbitch (15.11.2016 02:21): Já proti dobrýmu a zábavnýmu bullšitu nic nemám, naopak! Ale i člověk co do tebe láduje ty sračky to s tou lžící musí umět, aby tě nezadusil už první kličkou střev.
@Bodkin (15.11.2016 02:17): Poslední roky je úplně jedno, jestli hraješ COD nebo válečný pole. Obojí odpovídá přesně tvému shrnutí :-) Osobně se v těchto případech jednou za čas velmi rád nechám tím bulšitem zaplavit ;-)
Dechberoucí, úžasně nazvučený, naprosto epický totální bulšit. Pořád jsem se nerozhodl, jestli mám plakat nebo se tomu smát.

Nu, těším se až se SP zbavím a pustím se konečně do toho hlavního, MP.
@BINGMAN (13.11.2016 21:37): Všiml jsem si, že tam byli nějací i s malým počtem zabití na lepších pozicích. Momentálně nemám co hrát, než vyjde Watch Dogs 2, tak přemýšlím, že si to občas dám, tak jsem zvědavý, jestli to přejde trochu více do krve a zlepším se o trochu. Vím, že u CoD: MW 3 jsem začínal ještě hůře a pak už to šlo. Ale to už je delší dobu zpátky a od té doby jsem online hrál jen GTA V a jinak nic.
Tak já zkusil jeden match v multiplayeru a dokázal si, jaký jsem sráč :-D 6 zabití a 11 smrtí. No, možná bych se zlepšil, kdybych to hrál častěji, ale já už na to online snažení moc nejsem. I když občas se na chvíli vyblbnout můžu a na disku si hru nechávám. Kampaň mi přišla fajn.
@fak (10.11.2016 17:45): Já strávil u kampaně pár minut a po grafické stránce je to fakt paráda. Na ultra ve full HD mi to jede krásně plynule. Už jsem to psal v hlavní diskuzi a tady se budu opakovat, ale to je věc, co se mi na Battlefield sérii prostě líbí. Vypadá to lépe než CoD a navíc to jede i krásně plynule bez propadů.

No doufám, že si tedy hru na novém compu pořádně užiješ a bude to stát za to. Já možná vyzkouším i ten multiplayer, ale uvidím. Zatím se chystám pouze na tu kampaň a začátek mě zatím bavil.
@CrocoRay (10.11.2016 15:09): Já nemám vůbec v plánu hrát kampaň, ale jen MP, asi tak 3 roky než vydají něco dalšího/lepšího. :-) Sice se na to třesu jak malej kluk, ale počám na novej komp (cca měsíc) a pak to, přátelé, bude teprve divočina. :-)
Kde jsou ty časy, kdy mi běžně při pokusu o spuštění naskočilo chybové okno, že hru prostě nespustím. Vlastně mě to i svým způsobem i potěšilo a mohl jsem si nostalgicky zavzpomínat na dobu, kdy to bylo u mě běžné.

Ale naštěstí jen starý ovladač, který se mi furt nechtělo aktualizovat a říkal jsem si, že ho aktualizuji až s příchodem BF 1 a CoD: IW, ale i tak se mi nechtělo a tohle mě k tomu víceméně násilím donutilo.

Tak jsem tedy na hru zvědavý a docela se i těším na grafickou stránku. Čtyřka se mi moc líbila, tak jsem zvědavý, jak bude vypadat tohle. A taky na kampaň. Multiplayer nevím či vyzkouším taky na chvíli. Ten možná asi budu hrát více u CoD: IW. Na ty dopravní prostředky a těžkou techniku jsem nikdy moc nebyl.