Teda do jaké míry šli, aby tam nacpali všechny ty automatický a poloautomatický zbraně je fakt top, hlavně že se řešil černoch.
Mám odehrané zatím 3/6 kampaně a je to stejně dementní jako všechny ostatní BF kampaně :)
Patos, holubičky, západy slunce, retardovaná AI, zbytečný stealth prvky (proč??), gumákový ksichty v animačkách, podivný skripty. Dokonce se mi povedlo na jednom místě zaseknout, protože mi tam zůstal někde schovaný nepřítel. Hra nic neříkala, enémák na mapě žádnej... tak běhám po mapě vidím jen kouřící tank, který nic neděla... tak tam pár minut běham dál, až mi dojde, že ten tank není definitivně zničenej, ale jen disabled a nic nedělá. Pecka.

Mulťák ale hodně solidní. Operations jsou povedený a hraje se to moc dobře. Bohužel jsou tu nesmysly jako battlepacks ala Overwatch crates a celkově to odemykání zbraní je takový hloupý.
@pajmič (22.10.2016 19:02): Mě kampaň BF 4 a Hardline bavily. Vlastně i trojka mě bavila, ale jsem zvědavý na nový díl, tak mě zajímaly vaše pocity ohledně toho. Po výplatě do toho tedy asi půjdu, tak jsem zvědav. Jinak jsem se podíval na gameplay videa a vždy po zabití se objevilo datum narození a úmrtí a pak vás to hodilo hrát za jiného vojáka. To je pravidlo u kampaně po celou hru? Jen mi to přišlo takové netradiční.
Kampaň, mám odehráno asi 1,5 h. Podle mého je single nejlepší z Bf3,4 i Hardline. I kdyz je umělá iteligence naprosto domentni, v podstatě jen terče. Co je důležitější MP je pecka jak sviň možna nejlepší od BC 2. Ale s jistotou to budu moci říct po nějakých 800 ti odehraných hodinách jako v BC2, BF 2, 3 a 4.
@Bodkin (22.10.2016 16:15): Mají, jsou to jako kampaně, kapitoly. Ta první vypuštěná na veřejnost, kde haješ za HH, se odehrává v roce 1918 (ve Francii). Další je taky 1918 (tanky ve Francii). Další je jaro 1917 (letadla, Royal Flying Corps). Další je 1918 (Severní Itálie, za italské království). Další je 1915 (Gallipoli, za ANZAC). A pak je jaro 1918 (Arábie, za agentku T. E. Lawrence).
Možná pak vyzkouším i multiplayer, ale zajímá mě teď první kampaň. Kdybyste měli popsat nebo porovnat s předchozími díly, jak na vás působí? Černoši mě nezajímají :-))
Co jste to měli s těmi černochy? Dokončil jsem třetí sekvenci v singlu a na černocha jsem ještě nenarazil. V mulťáku jsem taky žádného nezahlédl, ale to jsem zatím spíš zkoušel. Že by se dělal z komára velbloud?
25 novych prispevku, cekal jsem, ze z to tu nekdo hraje v EA Access a oni se jen resi cernosi. Tyve, to snad neni mozny :)
@Bodkin (16.10.2016 11:47): Kampaň v Battlefieldu 1 je rozdělena do šesti epizod + jeden prolog:
První - kampaň za britské letce (proti Němcům)
Druhá - kampaň za arabské kmeny (proti osmanským Turkům)
Třetí - kampaň za britskou posádku tanku (proti Němcům)
Čtvrtá - kampaň za Italy v alpách (proti Rakousko-Uhersku)
Pátá - kampaň za Austrálii v bitvě u Gallipoli (proti osmanským Turkům)
Šestá - ???
@fak (16.10.2016 06:49): Jenže ty tvoje čísla jsou špatná. Z dvou mega američanů celkem, bylo 200 tisíc z nich černochů a necelých 40 tisíc z nich se dostalo do boje. A to tak nějak ignorujeme to, že Francouzi měli taky spoustu černých vojáků a narozdíl od američanů se je neobávali použít.

A dva muži z HH byli první američtí vojáci, co dostali francouzský French Croix de Guerre, HH nikdy nepřišli o žádné území a byli první americkou jednotkou co došla až k Rýnu. Oni byly fakt vopravdu dobří.

From Zero to Hero, to je klasický vydeoherní storka.

Ale takhle, pokud B1 bude mít příběh jen o američanech (libobarevných), tak mě to bude srát, protože to je jen poslední rok války. Chci tam mít mise za brity, francouze, rusy, němce i rakušáky, otomany i araby, chci tam mít zapomenuté bitvy mimo evropské bojiště. Protože to celé byla první světová válka.

To se mi ale nesplní, protože je to ohromné množství věcí a battlefield je mainstream FPSka a ne dokument. Takže budu rád za každou změnu PoV, která tam bude.
@Cobot (15.10.2016 17:05): Tahle hra je po stránce historické, politické a rasové korektnosti naprostý odpad. Totální výsměch všem nadšencům nejen vojenské historie. Neznám natolik negativní a slušné slovo, které by tenhle kousek vystihl.

Nicméně všem co se na Battlefield 1 těší přeji mnoho úspěchů a spoustu probodnutých německých černoušků! :-)
@valcik (15.10.2016 15:19): pěkně udělané

@paver (15.10.2016 15:11): nikdo přeci nerozporuje, že v minulosti byl rasismus naprosto běžný. Naštěstí došlo k vývoji a většina lidí přestala rasu řešit. Alspoň veřejně. Bohužel po tom co začali masivně vznikat různé lidskoprávní organizace, ve kterých se začali realizovat jinde nepoužitelní lidé, kteří nedokážou vytvořit nic hodnotného, nabírá vnímání rasizmu opačný směr a pomalu se opět vracíme do bodu nula.
Doporučuji film Den vítězství. V něm je krásně předvedeno, jak se Francouzi chovali ke svým koloniálním spojencům. Sice Druhá světová válka, ale na udělání si obrázku zcela dostačující.
Jak já začínám nesnášet kecy o "pozitivním rasismu", chápete, že ony ty negry posílaj do války, aby chcípali místo bělochů v první linii?
Hele tady ta debata o rasismu, já to vidím jednoduše. Negrů bylo v 1.sv cca 5000. Což z celkovýho počtu cca 20 milionů vojáků tvoří kolik? 0,002% z celkového počtu? Naprosto mizivé procento, které na chod války nemělo naprosto ŽÁDNÝ vliv. Tudíž, pokud je na obalu jedné z nejprodávanějších značek dneška černoch (navzdory výše zmíněnému faktu), tak je to milí přátelé pouze a čistě politicko-korektní tah. Mě nejde o historickou přesnost, ale toto je do očí bijící záměr dnešní doby, která je na ruby obrácená, a to mě sere. Selský rozum každému napoví, že dát negra na obal je prostě propaganda dnešní "rovnosti". A jak jsem psal už níže, naši rodiče tomu říkali komunismus.
Multiplayerová bitva 64 holubů, to by byl mazec. Nebo holubi proti lidem.