@Garret (21.01.2016 13:05): Předpokládám, že diskuze pod článkem pozvolna uvadne a většina nejasností už byla, nebo v nejbližší době bude objasněna. Pak asi článek doplníme o takové upřesnění. Nejsem admin, takže článek nemůžu sám upravovat a nechce se mi Memphise otravovat každý týden s nějakým doplněním.
@Crash (21.01.2016 11:07): No to si mel ale doplnit do hlavního příspěvku ke každému bodu. Po půl roce to tam někdo těžko bude hledat v diskuzi

Maximusovi se tímto omlouvám za mystyfukaci:)
Já to taky chápu tak, že jsem tu hru dohrát nemusel. U své hry (Duke Nukem: Time to Kill) jsem byl už tak ve 3/4 hry, ale musel jsem ji vrátit kámošovi. Mám na ni pěkné vzpomínky, tak si ji teď dám celou znovu.
@Maximus (21.01.2016 00:41): Ja som to pochopil tak, ze to znamena ze v bode 6 sa moze jednat o replay dohranej hry, ale nemusi ak ma clovek taku hru, ktoru hraval, ma na nu fajn spomienky ale ju nedohral. Mala by to byt poistka, pre ludi, ktory taku hru nemaju v zalohe.

Ale nech to explicitne rozhodne Judge Crash.
Prave ja si naschval planujem na bod 6 Another World a to prave z dovodu, ze som ho tak uplne koser nedohral.
Hmm, tak Garret sa mi ozval, že to bod číslo 6 nesplňuje, lebo to má byť obľúbená hra z mládí, ktorú som aj dohral. Tak som to prehodil na bod č.9 hra ktorá vyšla pred r. 2006 :)
Tá nakreslená animácia ako prinesie sestrička v nemocnici dieťa mame a položí jej ho do náručia a dieťa vytiahne nožík a začne mamu bodať až je všade krv, mama mŕtva a sestrička odpadne celá zelená :D :D :D
S GOG verzí jsem neměl problém, občas se mi stalo něco podobného, co níže popisuje Bodkin, že po načtení hry byl šváb na úplně jiném místě na obrazovce, klidně zaseknutý, ale to se stává tuším jen u několika málo obrazovek hlavně zpočátku hry (ale i tak doporučuji před vypnutím hry savnout na místě s málo objekty :p).

A angličtina je poměrně nenáročná, absence titulků rozhodně nikterak zvlášť nevadí (navíc hraných scén tam není zase tolik).
@Bodkin (20.01.2016 09:40): Ked som to skusal hrat este pred X rokmi na XP tak som mal problemy so zvukom a tiez mi to nejako mrzlo kvoli zvuku rtakze som to vtedy vobec nebol schopny hrat, ale to bola normalna ISO verzia aj ked tusim nejaky patch (snad unofficial este) som na tom mal nahodeny.

GOG verziu som este neskusal hoci ju mam dlho.

Toto by bol slusny kandidat do kategorie "dohrane za 1 den".
@Crash (20.01.2016 08:42): Větší potíže tedy mám se zabugovaností (heh), skočil jsem do menu a po návratu do hry byl můj šváb zaseklý uprostřed vody a nebylo mu pomoci.

A soudě dle prvního videa, tak to je tak otřesně zahrané a namluvené, až jsem si u toho rozdrtil stoličky na amalgánový prášek. (Ale nasmál jsem se u toho dost, to jo)
@Maximus (18.01.2016 22:52): Prý to nemá titulky v angličtině, alespoň na GOGu se to myslím řešilo, což u slabších angličtinářů může být problém. Kdyžtak dej vědět, jestli tam jsou nebo ne.
Tak Bad Mojo si asi prejdem v rámci Hernej výzvy 2016 ako obľúbenú hru z mládí. Keď som to hral vždy sa mi tam páčil ten nápad, ale nikdy som to neprešiel a na Steame je nejaká redux verzia. Asi ideálny kandidát :)
Já byl ze hry nadšen již když jsem se dostal k demu v jednom Score. Ono, originálních a zároveň hratelných titulů zrovna moc není. V poslední době mě podobně nadchlo jen UFO.
Musím říct, že se mi hra přesně trefila do vkusu - na adventuru hodně nezvyklé ovládání, kdy vlastně jen kontrolujete pohyb švába, neexistující interface, skvělá atmosféra s naturalisticky zpracovanými obrazovkami a 4 různé konce (škoda že zrovna ten co jsem si vybral byl úplně debilně zahranej, to definitivně smetlo moje úvahy o 90ce)... prostě paráda :)
Pokud hrajete původní verzi (ne-redux) na Win7 a nemáte verzi z oldgames.sk (která by měla fungovat) jako já, tak je třeba nainstalovat Quick Time for Windows 3.1 v 2.1.2, spustit hru jako kompatibilní s Win95, 256 barev, s rozlišením 640x480 a raději i jako správce, mít namountované ISO na stejném virt. jednotce, ze které jste to instalovali...

a i poté narazíte ve hře na problémy, kdy se hra občas jakoby sekne - videa lze přeskočit Esc, pokud se to stane v momentě, kdy vám nějaké zvířátko má říct "proroctví" (krysa například), tak ani tehdy není třeba smutnit, i když hra vypadá K.O. - stačí zmáčknout enter, escape a pak počkat - do 15 vteřin se to rozběhne.
Tak po letech konečně dokončeno :) Na konec celé projetí trvalo nějaké dvě tři hodiny, hra je to ale skvělá.