Dobre je to, ale moc se mi k tomu nehodi rock/metal, ktereho mam v pocitaci nejvice. Nejake tipy na slusnou elektronickou muziku?
paráda, zkoušel jsem to.. na chvilkové odreagování je to dobré.. Docela je sranda když Bobby McFerrin řádí pusou a já mu do toho sbírám čtverečky
Já tedy nevim o co jde, nevím o čem je řeč, neznám zdaleka ani tady pookyho ani nikoho dalšího zde, ale jestli tedy k tomu můžu něco říct...tak Adieu prská aaaž sem.
Ano - byl to lapák pro dementy, ale jako Toho, co ti k němu daroval mínusko (ač to obvykle u tebe nedělám, však se koukni, že máš i ode mě několik plusek - byť si to občas nedovedu objasnit) to nesmírně ranilo a v koutku srdce mi to začalo býti líto. Moje nutkání bylo se odspravedlnit, byť jsem to psal s odporem s jistou nechutností. Tímto se omlouvám, mistře.

Jinak: To co si teď napsal, 4/5 částí textu jsem vůbec nepochopil, ač si myslím, že moje postřehové a vnímací schopnosti jsou na dobré, ba skvělé úrovni.
Ačurdie: Proč říkáš, že nemáš vysvětlovat a stále vysvětluješ? A co teda jsme zlato? :-D
Pooky: Já popravdě nevím, o čem plácáš, jsem příliš unaven, abych se snažil pochopit tvé nesmírné mozkové pochody. Snad jen na vysvětlenou - to je má největší chyba, že vysvětluji když bych měl radši mlčet -, že diskusemi měl jsem tehdy na mysli ty diskuse vedené v sekci "diskuse", a hlavní motivací - tamtadadam! - bylo to, že se mi ty sračky už nechtělo dál číst. Ergo se nikam nevracím. Druhá věc je, že já jsem zde jen řekl pravdu, za kterou si stojím: můj komentář je lapák na dementy, a každý z vás, který se zde objevuje a přidává svoji trošku lejna to jedině potvrzuje. Prosím, pokud chcete, pokračujte. Já soukromou diskusi - ač bych ji stejně nejspíš neměl potřebu vést - považuji za způsob, jenž nebude Memphise rozčilovat, toť vše.
Samozřejmě jsem si tu svou úvodní poznámku ohledně komentáře mohl nechat ujít, avšak už jste si zasloužili vědět, co jste, zlatíčka.
Netrpělivě jsem očekával, kdy "ó všemohoucí" závítá zpět do diskuze a posměšně se začne obracet. Ač musím říct, první dojmy z tvé reakce mě nějak nepřekvapily, spíše ujistily, že jsi to Ty "haha přeplněné sarkastickou ironií se závěrem ve stylu - Ty si tak ubohý, koukni na to jak s tebou vytřu", ale tvůj závěr ve mě vyvolal neuvěřitelný strach a pocit úzkosti. Soukromá pošta kde budem jen My dva? Zprvu to byla zábava, ale teď tomu začínám přicházet na kloub a raději se vyvaruji nějaké úchylné situaci .... *mamí, kde mám bárbínku?*
Nechci urážet, ale viděl jsem mezi komenty něco o rychlosti a reflexech. Chci se zeptat, který kretén to zase psal :-)
Nechci ho urážet, ani se to nemusí dozvědět, že to je kretén. Doufám jen, že nezavítá do téhle diskuze.
*pokrčí rameny* Originální vtípek, musela na něj padnout celá dnešní zásoba fantazie. Mimochodem nesnaž se tvrdit, že nechceš urážet, když to zjevně děláš, sračko.

Pokud hodláš pokračovat, ač netvrdím, že já nic lepšího na práci mít nebudu, pak prosím do soukromé pošty.
Asi by bylo slušné konečně prozradit, že můj komentář je tak trochu lapák na dementy.
7c: Náhodou já to koupil za $ 2,99 v weekend deal a nemůžu si stěžovat - poměr cena-úžitek je super :D Každý týden to spustím minimálně abych si projel nové písničky na Audiosurf radiu.
A já jsem šťastný, že mě od koupě odradilo už demo :)
Nate: To mě zas ta úvodní obrazovka najede, ale je velice nevkusným arialem a vůbec v různých místech menu mám arial - asi zas někde chybí font nebo co?! Snad bude brzy zas nějaký patch... i když nevím jestli se mám těšit nebo bát, aby to nedopadlo ještě hůř :-D
Sem si teď pročetl tuhle diskuzi a zpětně sem zjistil, proč sem to měl nějaký čas všude kurzívu :D
Hehe, dneska mi došel e-mail, že někdo svrhnul můj světovej rekord v songu Warcry From Oblivion od Blind Stare + výzva at se pomstím. Super servis :).
"Je to tím, že AS při instalaci přepíše font Arial ve Windows na zástupce, který odkazuje na font Arial ve složce s hrou." Co to je za prasárnu? Proč to dělá?
Bug, který změní některé písma v prohlížečích atd. na kurzívu a tučné je skutečně způsoben Audiosurfem. Je to tím, že AS při instalaci přepíše font Arial ve Windows na zástupce, který odkazuje na font Arial ve složce s hrou. Takže po odinstalaci nemáte tento font ve windowsech.

Náprava je jednoduchá. Sežeňte si nový Arial font a znova jej přidejte do písem v ovládacích panelech.
Montana: v celom systeme to pomenilo a nie som jediny, povodne som ani nevedel, ze to spravil Audiosurf
Last jedi: Coze? Jak ti muze hra nainstalovana ve Steamu zmenit pismo ve Win?
To slysim poprve :)
Mna dost nastvalo, ze po odinstalovani mi to zmenilo pismo vsade vo Windowse a aj v niektorych programoch na kurzivu.
me hlavne sere ze se mi to na notebooku skube :) sice to neni zadna super masina ale audiosurf by mel zvladat v pohode :) jinak skvela hra no..
Já bych si to dal do clear listu po získání všech achievementů. Ale u Icy Tower je to jasné. Možná by nebylo zlé, kdyby se dala u takovýchhle arkád a čistých multiplayerovek vypnout možnost "dohrání" hry.
Tak stačilo by teoreticky i všechny mody v jedné obtížnosti, tím pádem jsem to dohrál s čistým svědomím :D
A nie je dohratie v podstate vyskusanie vsetkych moznych typov modov? Pripadne prejdenie vsetkej hudby na HDD :)
U spousty her kde to nejde se vzdycky najde nejaky pako co musi dat, ze to dohral :)
Tak ale kvuli takovym blbcum to nemusi delat vsichni, ne? :)
Ale kazdej jak chce... :)
Jo no, nedá. Jenže to máš jak třeba u IcyTower... tam si taky někdo dal, že to dohrál, při tom to nejde.
Když dám, že jsem ji dohrál, tak mám aspoň víc dohraných her :D U Audiosurf nejde moc určovat, jestli jsi hru dohrál nebo ne...
Holt nějací frajeři dokázali sjet všechnu hudbu na celém světě xD A to dokonce i tu, která ještě teprve vznikne :)) btw Líbí se mi v popise hry jak je velké "O" u Opery :) Holt nejlepší webový prohlížeč budí respekt i podvědomě xD