Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Je veľká škoda, že to na Steame nie je. Určite by sa našlo pár tisíc verných priaznivcov (minimálne teda ja a Laurona :D) Nadčasová zábava :)
Nezná někdo podobnou hru (multiplayer) ale přes steam? a popřípadě free to play? :)
Pomatuji si jak jsem kdysi před těmi lety hrávání s bráchou naprosto zuřil, že brácha vyhrával..
Ano, časy jsou zpět a já měl opět tendence do něčeho si bouchnout za naprosto neférový přístup botů k mému bratrovi, kteří se od něj prakticky nechávali zabít a ke mně jako kdybych byl pilot letounu který si do ruky převzal terorista (právě onen bot) a úmyslně s ním naboural do dvojčat, je jedno, že umřel on sám.. hlavně, že i já :)
Pokud by měl někdo zájem zahrát si atomic bombermana po internetu,
tak tady najdete návod Klikni na mě. Taky začínáme plánovat turnaje . Je 70 map, takže počítám se 70ti turnaji :) . Zatím jen one-on-one, pokud to pude dobře, přidám i turnaje ve skupinách po třech, případmě v týmech. Takže pokud byste se chtěli zúčastnit, nebo měli nějaký jiný dotaz či připomínku, neváhejte se ozvat. ((číslo mám pořád stejný)) icq:649933647
Jab: No, ono to není až úplně tak, že nejdřív byla dyna a pak udělali AB, jakožto její remake. Těch her je +/- milion. (list na wiki)

Třeba ve srovnání se Saturn Bombermanem od Hudson Softu (originální autor bombermanů, včetně dyna blaster), který vyšel o pár měsíců dříve, je AB dokonce dost slabý odvar (SB má mnohem více různých designových vychytávek, nápaditých power-upů [včetně stylových několika-fázově se upgradujících potvor, na kterých se dá jezdit a které dávají různé schopnosti], možnost hraní na mnohem větších mapách a koneckonců i ten singleplayer, který také umožňuje kooperaci ve dvou hráčích), ale na PC si člověk, co se týče japonských her, holt nemůže tolik vyskakovat...
Je trochu škoda, že se autoři nepustili i do singleplayeru a udělali tak jen remake multiplayeru (byť ten je v tomto případě důležitější) původní dyny. :-/
Falagar: Oproti Dyna Blasteru jsou zde vychytané powerupy, lepší vizuální i zvukové zpracování, animace smrtí, editor levelů, několik módů hry ...je to vlastně úplně nová hra ;-)
v popisu je "především multiplayer" za single player se dá asi považovat, když hraješ sám proti botům, může to být sice dobrý trénink ale asi strašná otrava
Mé hodnocení 100% se týká multiplayeru! Je to prostě prdeeel! Ať žije duha a jiné skvělé akce (zasvědcení ví o co de ;-))