Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

  • PC 100
Atomíka Bombíka považuji za jednu z nejlepších multiplayerových her a vůbec hru, u které termín hratelnostní orgasmus platí na sto procent. Kolik dlouhých večerů a brzkých ranních hodin jsem strávil s kamarádem namačkaný u jedné klávesnice? Kolik bomb jsem odpálil, abych sledoval, jak mému žlutému nepříteli explodují všechny části těla v roztodivné hře barev a efektů? Kolikrát jsem se sám uvěznil bombou, když jsem chtěl soupeře nalákat do pasti? Kolikrát jsem odkopl bombu přes celý level přímo před nos nic nečekajícího kámoše? A kolikrát jsme oba zdrhali před nebezpečným průjmovým valem bomb, kterých se po levelu začalo objevovat až příliš mnoho? Už ani nevím kolikrát to bylo. Jedno vím ale jistě. Slzy smíchu, štěstí a radosti z čisté zábavy mi na tvářích usychají dodnes!

Pro: Křišťalově čistá hratelnost srovnatelná snad jen s orgasmem.

Proti: Bolavé prsty a klouby ze zběsilého mačkání kláves.

+17
  • PC 100
Další vzpomínky na střední školu a hodiny informatiky, účetnictví, nebo zkrátka jen na hodiny, kdy jsme místo ve třídě seděli u PC a vše za krytí učitele informatiky:) Hráli jsme dva většinou proti co možná největší přesile, výborná záležitost, kopání bomb bylo asi naprosto nejlepší, takové pěkné combo 3 a více správně kopnutých bomb v řadě dokázalo pěkně zatopit a na druhou stranu způsobit sebevraždu když se to nevychytalo:) Spousta bonusů a speciálních schopností po celý mapě, vychytávky, které změnily během pikosekundy funkci směrových kláves a spousta jiných škodolibých bonusů, v takovou chvíli to byl největší smích:D nenapadá mě nic na co bych si mohl stěžovat, prostě zábava a zase zábava:)

Pro: hraní ve více lidech, akce, bonusy, prostě PRaváDEmokratickáLegrace:)

Proti: skutečně asi nic

+11 +12 −1
  • PC 80
Atomic Bomberman je remake na Dyna Blaster. Je to hra až pro 10 hráčů, kde si můžete vybrat několik vypracovaných map, kde můžete například posílat bomby po pásu a bomba pak k překvapení protihráče zahne i za roh. Plus skvělé vychytávky jako kopání bomb na posílání nečekaných bombových přihrávek nepříteli. Nebo lebky, které vám udělají to, že za sebou kadíte jednu bombu za druhou nebo rychle vybuchující miny. Svělá zábava je pozovat kamaráda jak se zoufale snaží utéct před hordou bomb, které za sebou sází protože vzal lebku. K tomu má hra super animace smrti. Prostě zábava na dlouhou dobu.

Pro: Skvělá hra pro více hráčů

+11
  • PC 90
Atomic snad ani nepotřebuje žádné komentáře. Remake stařičkého Dyna Blasteru se vším všudy, co je potřeba ke skutečným herním orgiím.
+8 +11 −3
  • PC 80
Ve více lidech jedna z nejnávykovějších her vůbec. K tomu není co dodat. Těch power upů a power downů. Jako když máte nejvíc bomb a plně vylepšenej plamen a chytíte prdlavku :)))
-2 +5 −7