Assassin's Creed Syndicate - The Last Maharaja

Assassin's Creed Syndicate - Poslední mahárádža

01.03.2016

rozšíření

Poslední mahárádža (The Last Maharaja) je příběhové DLC pro Assassin's Creed: Syndicate. Henry Green pozval Jacoba a Evie na zahradní slavnost pořádanou indickým mahárádžou Duleepem Singhem. Green chce po asasínských dvojčatech, aby přesvědčili mahárádžu o jeho důležitosti k indickému lidu a aby se jim podařilo získat důkazy o krádežích indického bohatství Britskou Východoindickou společností, kde se opět podezřele angažují templáři.

Na hráče čeká celkem 10 misí, které jsou přístupné po dokončení třetí sekvence původní hry, avšak dějové se DLC odehrává až po deváté sekvenci. Pro majitele Season Passu je přídavek dostupný zdarma.

The Last Maharaja je rozhodně nejhorším přídavkem ze všech dostupných DLC k AC: Syndicate. Do hry přidává 10 misí, z nichž většina není příliš zábavných, některé jsou pak vyloženě otravné a i v rámci samotné základní hry, která neoplývá kdo ví jak vytříbeným scénářem či dialogy, se jedná o podprůměr.

Technický stav tohoto přídavku bych označil za katastrofální. Zatímco v základní hře jsem se se zásadními bugy nesetkal, zde mě hra ve 3 z 10 misí donutila těsně před jejich ukončením hru natvrdo vypnout, jelikož se mi po závěrečném dialogu nespustilo okno shrnutí mise a hra tak na místě zamrzla. Naštěstí systém checkpointů je zde benevolentní, takže nebylo potřeba opakovat celou misi. Dalším příkladem špatného technického stavu je vadný lip-sync, což samo o sobě působí značně rušivě.

Samostatně tedy toto DLC nebrat.

Pro: pár misí je zábavných

Proti: ale většina nestojí za nic, technický stav

Tohle je totálně nejhorší DLC z celé Assassin´s Creed série. Nejen, že mise byly nudné jak prase (vážně mě nenapadá vhodnější označení) - kromě snad posledních dvou, kdy alespoň rozuzlení dodatečného příběhu bylo zajímavé. Ale co bylo mnohem horší: nehorázné množství bugů, kvůli kterým člověk musel téměř každou misi restartovat nebo vypnout celou hru. Tohle DLC ani nestojí za hraní, akorát hráče naštve :-/.

Pro: Dvě závěrečné mise

Proti: Neskutečné bugy, nezajímavý příběh