Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Assassin's Creed Origins - The Hidden Ones

Assassin's Creed Origins - Skrytí

23.01.2018
kompatibilní
73
63 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

The Hidden Ones je první příběhové rozšíření pro Assassin's Creed Origins, dějově zasazeno čtyři roky po závěru původní hry. Bayek se vydává na Sinajský poloostrov, kde pomáhá budovat základy nově vznikajícího bratrstva Skrytých. Po příjezdu zjišťuje, že celé území je okupováno římskými vojsky. Ve snaze osvobodit zotročený trpící lid se přidává na stranu místních rebelů, kteří se snaží Římany z poloostrova za každou cenu vyhnat. A jak je v lidské historii zvykem, cena za svobodu je někdy až příliš vysoká. Bayek postupně odhaluje, že stejně jako ciferník římského tyrana, tak i krédo Skrytých vyžaduje jisté dodatečné úpravy.

Rozšíření přináší nový region o třech nových územích především pouštního a hornatého rázu. Kromě 7 hlavních misí a několika vedlejších se hráč opět může vyřádit v prozkoumávání opuštěných kobek, dobývání nepřátelských ležení a dalších známých aktivitách z původní hry. Nové činnosti jako takové rozšíření neobsahuje. K dispozici jsou ovšem zbrusu noví mounti, dva sety legendárních zbraní či dodatečný outfit. Level cap je zvýšen na 45. úroveň a lovci trofejí jistě zajásají nad hrstkou nových achievementů.

Herní doba The Hidden Ones se pohybuje od 5 do 10 hodin. DLC je součástí Season Passu, ale lze ho zakoupit i samostatně.


Poslední diskuzní příspěvek

@Paul (07.05.2019 21:31): Já vyzobal celou mapu.

Mimochodem hra má pěkně květnatý popisek: Bayek postupně odhaluje, že stejně jako ciferník římského tyrana, tak i krédo Skrytých vyžaduje jisté dodatečné úpravy.
lol

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 65
Skrytí je DLC, které pokračuje v tradici celé hry, Bayek nám odpluje do Sinaje, aby potahal svůj kult proti zlým Římanům. Z příběhového hlediska dává smysl, že se jde od připlutí okamžitě na věc a během pár minut zapíchnu prvního zlosyna, protože Bayekův kult šílených skokanů přece na ostrově už nějakou dobu funguje a posbíral pro něj nějaký ten intel. Opět to ale poukazuje na to, jak autoři strašně neradi opouští svou pohodlnou zónu a tak nás raději nakrmí něčím, co jsme dělali i v původním příběhu.

Za mě tedy Not Great, Not terrible. Hráč ještě dostane několik nových mountů a itemů, herní doba odpovídá počtu nových zlosynů a opět to vše lemuje pěkné, leč nerealistické a na oko předstírající prostředí.
Za těch pár šupů, co jsem to koupil ve slevě, to stálo.
+13