@Falagar (22.08.2012 15:24): Já právě pořád nevím, jestli jedničku vůbec zkoušet. Perfekcionismus mi říká, že bych to měl sjet poctivě díl po díle, ale praxe mi říká, že by se to mohlo obrátit proti mě=D
Hm, bude to dost o změně zvyků. Ve videu leze tam, kde bych nečekal, že vylézt může. Takže se bude potřeba naučit novým možnostem. :-) Já hrál dvojku a Brotherhood a oboje se mi líbilo, Revelations mám, ale ještě jsem jej nestihl ani vybalit z fólie :-) a teď jsem rozehrál jedničku.
Ako spustím MP?
Vždy keď naň kliknem, objaví sa hláška "The Ubisoft Server is not available at this time. Please try again later."...
Luxusí hra moc mě bavilo, jenom co mě občas štvalo bylo když jsem chtěl okrást mrtvoli tak jsem držel SHIFT a Ezio nic nedělal. Tak jsem pustil SHIFT a zebral mrtvolu to se mě moc na tom nelíbilo, protože mě to občas docela dost štvalo ;)
A dále skákání občas skočil tam kam jsem nechtěl a neměl jsem pak v nějakém úkolu synchronizaci na 100% :/
Ale jinak moc dobrá hra doporučuji ;)
Tak dohrán. Příběh se mi zdál slabší a kratší než u dvojky. Ovládání stálo totálně za hovno. Občas sem si připadal jak slepá opice když skákal úplně někam jinam než jsem chtěl. Pohyby kamery šli někdy opravdu na nervy.
Tedy mise Liquid Gold je na klávesnici a myši kvůli kameře (postava si skáče kam chce) dost nervující záležitost. Zaručeně nejtěžší mise ve hře.
@Arcee (23.02.2012 23:20): Musíš je dát během jednoho "killing streaku" (nebo jak že se to tady jmenuje). Tedy po zabití jednoho nepřítele jedním klikem zabít hned dalšího (a takhle v řadě všech 5 nepřátel). Viz tutoriál, nebo ten VR tréning.
Tak a dost, už na to nemám náladu... Zrovna jsem v části kde zachraňuji Tu zrzku z toho hradu, jak sem ji tam vyměnil ve vězení za tu blondůnu, no jsem před tím hradem a pro plnou synchronizaci mám za úkol zabít 5 stráží v řadě. Může mi prosím někdo vysvětlit jak to mám kurv* udělat? Nervy z toho jak prase... Zabil jsem jich tam minimálně 10 a pořád to nejde. Skákal jsem mezi nima i s měčem, no pokaždé mně nějakej zmrd trefil zezadu ale myslím že i těch 5 se mi v řadě povedlo tak nechápu o co tady sakra jde...
Tedy, schéma ovládání na PC verzi navrhoval někdo notně sjetý. Ani to tlačítko zpět nemá všude stejné, jednou je to backspace!, jindy zase ESC. Skoro jako Skyrim.
ikdyž asi je to přímo jen pro náš trh od Playmana, takže tady by se to na konzole stejně nevyplatilo, mno UK no...
Garion:kua a proč jen na pc?? za tu cenu paráda, pokud to budou teda complete edice
Podle me bude Desmond i ve trojce. Dvojka, Brotherhood a Revelations je predevsim o Eziovi, Desmond bude spjaty se serii AC mozna az do jejiho uplneho konce.:-)

Garion: Myslim, ze se to vyplati. Tahle trilogie ma vlastni pribeh, ktery se ukonci prave v Revelations. Trojka pak rozjede neco noveho. (No, nejspis ne az tak noveho, ale s novymi postavami + s Desmondem rekl bych.)
Garion: příští rok se ještě doklepne příběh Desmonda a na přespříští bude regulérní 3jka...(pokud se tedy nejedná o jeden a ten samý) každopádně každoročně to vycházet stejně bude, takže konec v nedohlednu ;)
Revelations tedy poslednim dilem serie? Ja to moc nesleduju, tak abych byl v obraze :)
Tak Revelations dohrany. Pribeh jeste kratsi nez v Bratrstvu, ale zajimavejsi a s vetsim spadem. Celkove lepsi :) Vedlejsaky jsem moc neplnil, ale ani jich moc neni a jsou naprosto stejny jako v predchozich dilech.

Aspon ze Altair se dockal vcelku dustojnyho zakonceni. Ezio jakztakz.
A samotnej konec samozrejme ptakovina, jak uz jsme zvykli :)

A vlastne jedinej novej prvek "granaty" sem vubec nepouzival.
Tak level disign... Dyť je to na jedno brdo. Furt někde lezeš :D

Ono v tomhle půjde hodně o přístupu. Já třeba ve dvojde kurtizány skoro nepoužil. Nopak v bradrhood jsme hodně používal svoje assasiny protože mi šetřili čas. Ten systém nemovitostí byl ale už trochu moc.

Mě z celý série nejvíc asi bavil začátek dvojky (tak 1/4) kdy se furt něco dělo než se z toho stal "sanbox" a v podstatě celej brotherhod. Mise s Da Vinchim... ale prostě celkově byl tak nějak konečně vymakanej a tak akorát velkej.
Dvojka má lepší level-design :). A v trojce je divný systém nemovitostí, hodně degraduje používání zlodějů, spolešnit atp.
Souhlas s Cobotem a jsem překvapený, že se Brotherhood nedostalo větší slávy, než mdlé dvojce.
marwel: Brotherhood byl jednoznačně nejdál ve všem. Všechny mechanizmy už fungovaly a i graficky byl nejlepší. Hratelnostně i příběhem se srovanal s dvojkou.

Nepovažuju se za žádnýho fanouška. Navíc z toho konspiračního příběhu je mi na zvracení. Ale uznávám že je to řemeslně velmi slušný zábavný sandbox. Jen škoda že tam nenechali jen ten historickej příběh...
Zůstal tam původní soudtrack, resp. zazní tam původní skladby z dvojky a Brotherhoodu?
To tedy doufam, ze je lepsi nez Brotherhood. Rim stal za jedno pekny zasmradly, tak Istanbul se snad zase povede. Florencii a Benatky nepokori, ale Rim snad ano.
Tak Revelations po peti hodkach hrani je... proste dalsi Assassin. Pokrok veskery zadny. Recyklace vseho. Istanbul pekny, obcas krasne barevny. Bohuzel opravdu obcas. Ted uz mi to hodne splyva s jakymkoliv predchozim mestem. Krome kulis by uz to taky chtelo menit i ostatni veci. Potreti naprosto to same je uz unavujici. Zatim ale urcite lepsi nez Brotherhood.

Nelibi se mi, jak zebredavaji a patlaj se v tom Animusu se spoustou blablabla. V prvnich dvou dilech to byl chytry a zajimavy napad. Ted to silene preplacavaj.

A v uvodnich titulcich me prekvapilo, ze na tom delalo sest studii Ubi. Globalizace :)
hral nekdo betu Revelations? Bavi vas? Pochopim, ze si to clovek po zahrani SP parkrat zapne, ale hrat to vicekrat asi nejde, MP je proste jen umely doplnek, aby se to jakoze "prodavalo" komplexne
Tady přímo bije do očí ten nepoměr, co za takovou cenu dostaneš. V Čechách nic, v USA ji možná budeš moct za 100 let prodat nějakýmu geekovi za dvojnásobek :)
Suzana: Asi dve časti a bolo to príšerné. :D Borgia mäkký a hlavne strašne pobožný, čo je dosť absurdný fail v kontraste s jeho mocenskými praktikami a tak.
Vypadá velice zajímavě. Já si počkám (pár let) až to odvysílají a pak si to někde seženu. Takhle bych musel čekat na další série jako u Game of Thrones a to se mi nechce.

Podobá se to Tudorovcům ?
Suzana: Jop, viděl jsem celou první sérii a bylo to docela dobrý. Hodně kecání, dost politiky, ale mě to bavilo. Je v tom seriálu krásně vidět jak byla církev prohnilá.