Před kolikátou sekvencí bych měl dokončit všechny vedlejšáky, abych se nedostal do toho sjezdu před koncem, o kterém tady někdo mluvil, až nebudu mít možnost?
Mě připadá o dost starší než je v Brotherhoodu. A není tam ani moc velký rozdíl v době, kdy se odehrával Brotherhood a kdy se odehrává Revelations.
Fg: Ty jsi magor :-D
Já znám spoustu lidí v padesáti, co mají vlasy jako on a nemusí se dokonce ani nijak barvit, nic neobvyklého. Jinak pár šedivých vlasů tam myslím měl, aby ti udělal radost a ty ses mohl v klidu udělat :-D
Pěkné, pěkné... chvilku jsem myslel že dělají film a tohle je trailer... :-)
aha! tak to mam, zeptal sem se vyvojaru, tak pry se Ezio primo barvi na cerno, aby to nevypadalo, ze je stary dedek, pac by ho pak nikdo nevyplatil, tuto horkou novinku mu poradil Karel Gott, ktery toto praktikuje jiz par dekad :)
LOL, co vy to tu zase řešíte.

Fg: To není nic neobvyklého, to si všechny padesátníky představuješ s pár šedivýma chlupama na hlavě (i když je pravda, že podle fota na fb, ty jsi plešatý už ve dvaceti, takže to beru) :-D
Jinak nevím jaký je přesný dobový rozdíl mezi Brotherhoodem a chystaným pokračováním, ale mnohdy 20 let člověka změní k nepoznání a z toho dema mi přijde Eziovi celkem podobný.
Ezio si tam neni skoro podobnej a to cgi je udělaný fakt pěkně, ale je to trošku přehnaný. Kdyby si dal celou tu armádu ručně, tak bych se nedivil.
To já bych chtěl mít v tomhle věku taky takovou fyzičku :D sakra se divím, že z toho všeho skákání a běhání si ještě neoddělal klouby ...
no to bych chtel mit taky v 50 tak huste a cerne vlasy! :D tehda pouzival asi korinky Shauma od nake bylinkarky :D
Vypadá hodně podobně, akorát zestárnul, to si jen Montana zapomněl zase vzít brýle :-) Jinak je ale vidět, že hlas se mu nezměnil ani trochu a furt ho dabuje ten samý člověk, což mi nějak nevadí.

edit: Jinak myslím podle dema, na tom traileru tak moc nevypadá, ale jizvu má na ksichtě stejnou, takže to samozřejmě je on. A to i podle informací o hře.
Samozřejmě že to je Ezio.Jinak Woodkid Iron EP už jsem si hezky legálně zadarmo stáhnul z emusic :-). To ofic. video k songu je taky dost dobrý.
Jinak si ale myslim, ze to je Ezio. Alespon tedy podle prezentovaneho dema, kde tak vypada. Kapuci nesunda, ale v rozhovorech mu je videt do obliceje.
Asi souhlas, to bylo opravdu výborné, ač CGI. Ubisoft umí vybírat hudbu (UNKLE, Justice, a teď pro mne neznámí Woodkid).
Falagar: No, myslím, že to mám taky jako součást PC verze, jen jsem to přehlédl. Ale mně už se do toho moc nechce, když mi za chvíli přijde Fable III, na jehož dohrání mám šibeniční termín. Spíše mě jen tak ze zvědavosti zajímalo, jak to pokračuje.
Však si to zahrej, ne? Na uplay si "kup" za 0 kreditů tento přídavek a máš to...
Tak toho jsem nikde nevšiml. Mohl by mi tu někdo do spoileru stručně napsat, jak to pokračovalo?
Paul: Jo, toho přídavku jsem si všiml až po dohrání, takže ten ještě asi hrát budu...
Je to fakt WTF, ale je tam ještě to DaVinci Dissappearance kde to lehce pokračuje.
Konec byl opravdu hodně WTF, já si i trochu myslel, že jsem něco zkazil a dostal jsem nějaké divné zakončení.
Ja som soundtrack k jednotke samostatne asi ani nepočúval, ten k dvojke mi ako celok úplne nesadol, aj keď mnohé skladby boli výborné, asi budem musieť dať druhú šancu :) Rozhodne Brotherhood skús.
Neviem či narastá (Brotherhood nemám napočúvaný), ale v súčasnom mohutnom cyklení epického gýču v AAA hrách je kvalitatívna latka série AC nasadená veľmi vysoko. Určite Kydove najlepšie počiny. :)
Prostě je to o kousek víc dvojky, kde je pár dobrých nápadů navíc, ale jinak všechno při starém.
Na to, že na GiantBomb říkali o Brotherhoodu, že je to AC2 na steroidech, mi zatím přijde AC:B úplně ve všem horší jak dvojka.
Ten konec mě fakt štve, jak jsem byl u dvojky z konce nadšen, tak tady pravej opak.
Sice to s AC úplně nesouvisí, ale tohle vypadá na zajímavej seriál o rodu Borgiů. Právě stahuju pilot, tak jsem zvědav.

edit: Je to hodně ukecané a trochu zdlouhavé, ale docela zajímavé. Je vidět, jak byla církev prohnilá. I ten vícemíně assassin se tam objeví, i když v jiném pohledu.
Montana: Stupidní opravdu je. Typický příklad, jak může být hra fajn a nakonec taková blbost. Trochu jsem doufal, že jsem při tom konci jenom něco zkazil....
To je spis o tom, jak ty obrazky delas. Zda-li pouzivas ingame mechanismy nebo nejake externi programy (to muze hodne zmenit vysledek).
No ono potom zalezi jake nastaveni pouzivas ve Win. Ja napriklad hraju hru v pohode, ale kdyz udelat z te hry screen a mrknu na nej ve Winech, tak to vypada podobne jako to od Saye.
Say: Tak je fakt, ze u toho Paulova screenu by to alespon mohlo tmavnout do dalky (takhle to vypada jen jako slunce se snizenou intenzitou a barvou svetla), na druhou stranu na tech tvych sreenech je zase videt uplny kulovy, takze to uz radeji to Paulovo.
Garion: Tak v podzemních chodbách to byla naprosto nepostradatelná pomůcka. Taky hry mám rád se srovnaným histogramem, tzn. to co tu třeba postoval Paul by mé LCD nikdy nepotkalo. Viz např. toto nebo tohle.
No ja mam rozehraneho (no, rozehraneho.. nainstalovaneho) Thiefa 3 a ten ma takovou tmu, ze se neda hrat ani v noci. Nejspis to budu nakonec muset zesvetlit cimz uplne prijdu o atmosferu.

Stalker SoCh ma baterku v pohode pokud nepouzijes Complete mod.
Say: Vsak ja taky, Metro jsem nehral. Alespon doufam, ze si to z toho CS pamatuju.
Say: Myslis baterka, ktera vydrzela tak minutu? :) Ten system se mi moc nelibil, nez postupne dobijeni tam mohli udelat normalne tuzkovy baterky k obchodnikum, bylo by to realistictejsi a lidi jako ja by si mohli nakoupit poradnou zasobu a alespon neco by vydeli :)