Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Agents of Mayhem

50
2 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
15.08.2017 PCPS4XOne
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.aomthegame.com
Agents of Mayhem je spin-off série Saints Row, který navazuje na jeden z konců Gat out of Hell, kde byla zničená planeta Země opět obnovena. Příběh se tentokrát točí kolem organizace označené jako M.A.Y.H.E.M. (Multinational AgencY Hunting Evil Masterminds), kterou založila agentka Persephone Brimstone za pomocí finance od Ultron Corporation (jedni z hlavních antagonistů v Saints Row 2 a série Red Faction, kteří se poté sloučili se Svatými v Saints Row: The Third). Hlavním cílem M.A.Y.H.E.M. je zastavení teroristické organizace L.E.G.I.O.N. (the League of Evil Gentlemen Intent on Obliterating Nations), kteří usilují o zničení světových národů.

Hra se opět odehrává v otevřeném světě, konkrétně ve futuristické verzi Soulu v Jižní Koreji, označovaného jako "město zítřka". Na hráče čeká výběr mezi 12 agenty (namátkou kolumbijský pirát, hollywoodský herec, indiánský imunolog, Yeti, Pierce Washington apod.), ze kterých si vybere tři pro splnění dané mise či k prozkoumávání světa. Každý z těchto agentů má své unikátní schopnosti a podle výběru se také liší jejich reakce na danou herní událost. Postupem plnění hlavních a vedlejších misí získávají agenti nové zkušenosti, peníze, gadgety a dovednosti, které zvyšují jejich bojovou účinnost. Nechybí ani možnost si agenty kosmeticky upravit a přizpůsobit si vlastněné zbraně.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.