Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

After Burner II

After Burner Complete, After Burner, 3D After Burner II

90
2 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > letecký simulátor *
akce > arkáda
akce > 3rd person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1988 AmigaAmstradSpectrumC64
1989 PCNESAtari STFMT
1990 Arcade
15.01.2015 3DS
Vývojáři:
SEGA Enterprises Ltd., Unlimited Software Inc. (PC verze), Argonaut Software (Atari ST verze, Amiga verze), WeeBee Games (Amiga verze), Sunsoft (NES verze), M2 (3DS verze), Activision Software Studios (Amstrad verze, Spectrum verze), Dalali Software (C64 verze), CRI Tokyo AI (FMT verze)
Stejně jako první díl série After Burner, je i jeho pokračování pro platformu DOS portem klasické letecké střílečky vydané v roce 1987 pro arkádové automaty a konzole Sega Master System. Hráč se opět ujímá ovládání stíhacího letounu F-14 Tomcat a z pohledu třetí osoby likviduje nepřátelské letouny, uniká před naváděnými střelami a doplňuje zásoby za letu z nákladních letadel. Původní počet 18 levelů byl ve druhém díle rozšířen na číslo 21. Do hry bylo dále implementováno ovládání rychlosti letounu, možnost častějšího vypouštění naváděných střel a drobné změny se dočkal i hudební doprovod. After Burner II je oficiálně posledním dílem série vydaným pro PC.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.