Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Aero the Acro-Bat

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
01.08.1993 SegaMD
12.10.1993 SNES
21.06.2002 GBA
23.07.2010 Wii
Vývojáři:
Iguana Entertainment, Atomic Planet Entertainment (GBA verze)
V kůži netopýřího akrobata Aera se snažíte zachránit své kolegy cirkusáky ze zajetí šíleného Edgara Ektora a zatrhnout mu jeho zlomyslné plány.

Aero the Acro-Bat je klasická plošinovka o dvaceti úrovních, rozdělených do čtyř světů. Pro dokončení úrovně musí Aero splnit předem daný úkol, kterým může být například proskakování obručemi, ježdění po horské dráze nebo šlapání na plošinky. Úrovně jsou nejen plné trampolín, žebříků a kanonů, ale také nebezpečných bodáků a protivníků. Po protivnících může Aero házet hvězdice, pokud je má zrovna po ruce, anebo je sestřelit piruetou ve vzduchu. Proti bodákům nic nezmůže, ty ho okamžitě zabijí.

Pokud během úrovně nasbíráte dostatek bodů, otevře se bonusové kolo. V něm Aero skáče z výšky do bazénku. Na Sega Mega Drive je bonusové kolo provedeno vertikálně – Aero musí nejdříve vyšplhat po žebříku nahoru ke skokánku a po seskoku sbírat po cestě dolů sladkosti. V Super Nintendo verzi byly bonusové úrovně upraveny a Aero letí dolů z ptačího pohledu a k nasbírání bodů musí prolétat kruhy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.