Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Aero the Acro-Bat 2

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
listopad 1994 SNESSegaMD
20.09.2010 Wii
Vývojáři:
Iguana Entertainment
Druhý díl série Aero the Acro-Bat příběhově navazuje na první díl. Ektora, záporáka, kterého netopýr Aero v závěru předchozího dílu porazil a shodil z věže, na poslední chvíli zachrání jeho kumpán Zero, který na příkaz Ektora také spustí plán B. Akrobat Aero se tak dostává do dalších potíží.

Na rozdíl od prvního dílu Aero již nemusí plnit předem zadané úkoly k postupu do dalších úrovní. Musí ale ve spletitých levelech najít správnou cestu k východu. Bojování s nepřáteli zůstalo stejné, takže Aero stále sestřeluje piruetou, tentokrát jí může provádět nejen diagonálně, ale také rovně seshora a také může házet hvězdicemi. Aero také po cestě sbírat různé bonusy. Jedním z nich je sesbírání všech čtyř písmen jeho jména – pokud se mu to v nějakém aktu podaří, otevře se hra s kelímky, kde může získat život navíc.

Levely se prodloužily a celkem je ve hře osm úrovní, v nichž jsou vždy tři akty. Výjimkou je finální úroveň, kde je akt jen jeden.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.