Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

9 Monkeys of Shaolin

16.10.2020
kompatibilní
75
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Wei Cheng býval prostým vesnickým rybářem, po smrti rodičů vychovaným svým dědečkem. Jednoho dne však napadli jeho vesnici bandité, kteří při nájezdu vyvraždili obyvatele a Weie ošklivě zranili. Hrdinu však zachránila skupinka šaolinských mnichů a tak se po zotavení může hrdina vydat na cestu pomsty za smrt svých přátel a dědečka, jenž naštěstí Weie naučil něhem výchovy základy bojového umění. Ovšem aby porazil zlo, musí nejprve překonat mnohá úskalí a stát se opravdovým mistrem Šaolinu.

9 Monkeys of Shaolin, druhý počin ruského studia Sobaka, je tradiční beat 'em up mlátička, v níž především dáváte na budku různým nepřátelům a vůdcům zločineckých klanů napříč několika kapitolami. Hra je inspirována klasickými kung-fu filmy ze sedmdesátých let i žánrem wuxia a odehrává se v tradičních asijských kulisách zahrnujících různé vesničky, buddhistické kláštery, pirátské lodě či japonské sídla, okořeněných i o prvky fantasy a nadpřirozena. Svého bojovníka můžete vylepšovat ve třech odlišných bojových stylech, které lze vzájemně kombinovat a opásat jej pro boj užitečnými předměty jako jsou zbraně, sandály či modlitební korálky.

Hra obsahuje krom tradičního singleplayeru i lokální/online kooperaci určenou pro dva hráče.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.