Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

8Doors: Arum's Afterlife Adventure

08.04.2021
20.04.2022
65
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

8Doors je akční 2D metroidvania zasazená do korejského prostředí a inspirovaná tradičním korejským folklórem a představami o posmrtném životě. Hráč se zhostí odvážné dívky Arum, která se dobrovolně vydává do podsvětí, aby zachránila duši svého tatínka. Aby se jí to však podařilo, musí projít 8 dveřmi Očistce plného přízraků, které si její přítomnost v říši duchů nenechají jen tak líbit.

Hratelnost je založená na překonávaní četných nástrah a pastí za pomocí hrdinčiných akrobatických schopností, bojů a postupného objevování polootevřeného světa, jež se hráči zpřístupňuje s nově nabytými schopnostmi. Mapa je rozdělená na 8 odlišných oblastí plných překážek, skrytých pokladů, duší čekajících na vysvobození a bájných bytostí, ať už přátelských či nepřátelských. Na hráče čeká několik desítek druhů nepřátel a bossů, s nimiž je třeba změřit síly za pomocí sedmi typů zbraní, komb a úhybných manévrů. Hra vyniká také svým ručně kresleným vizuálním zpracováním, jež je tvořen jen 3 základními barvami - černou, bílou a červenou.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.