Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

198X

70
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
20.06.2019 PC
16.07.2019 PS4
Vývojáři:
Hi-Bit Studios
Oficiální stránky:
https://198xthegame.com/
Někdy v 80. letech minulého století stojí na předměstí neurčitého města arkádová herna. Místo plné převážně kladných emocí hemžící se mladistvými. Na hraně mezi bezstarostným dětstvím a blížící se dospělostí prožívají lidé jedno z psychicky nejnáročnějších období svého života. A i od toho jsou zde arkádové hry nabízející neprozkoumané světy či pocity kterými realita jen tak lehce neobdaruje. Taková arkádová herna může doslova změnit život. Třeba i vám...

198X je v jádru kompilace vzdávající poctu arkádovým hrám ze zmíněného období, tedy zlatého věku pro kamenné herny. Mezi jednotlivými hrami je ale vyprávěn příběh o dospívání a hraní je tak prošpikováno vyprávěním příběhu pomocí pixel-artových cutscén. Pětice dostupných her je inspirována klasikami žánrů a hráč se tak dostane k beat'em up či shoot'em up zástupcům, stejně jako k závodům, dungeon crawleru a ninja hře. Každá z nich je zcela odlišená a nabízí skrytá překvapení.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.