Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
@FildasCZ (27.12.2018 12:01): protože všechno úsilí a vývoj jde do Doty, CS:Go a Artifactu. :-) to jim generuje moc, moc peněz, playerbase je v řádech desítek milionů a není jaksi důvod přesunovat prostředky jinam.
Nevíte, proč Valve nevydá nějakou hru ? :) Prachy mají. Myslím si, že kdyby chtěli. Mohli by pravidelně vydávat hry a rejžovat.
Half-Life 2
Left 4 Dead 2
Dota 2
Team Fortress 2
Portal 2
Kdo to asi první dotáhne na 3. díl? :P
Jaktože tady není Garry's mod? Plně hodnotná hra to přeci je, i když to začalo jako modifikace (TF, DoD, CS, Ricochet atd. přece taky)
vždyť jsem tu popsal způsob, jak se dostat do bety -_-
včera jsem podobným způsobem zaspamoval za jeden učet, který jsem založil před měsícem a ten samý den jsem měl pm s kódem (+2 gifty).
Momentálně mám 9 betaklíčů..."kámoši" dotaři z jedničky budou mít radost :-)
@Longin (02.06.2012 11:35): Koukám, že se v módech docela hodně nevyznáš. Existujou módy pro HL, HL2, Crysis a dokonce i Doom a Doom 2, které jsou velice kvalitními hrami samy o sobě, mnohdy kvalitnějšími než spousta stand-alone her.

Dota je stále jen mód, bez ohledu na to, jak velkou základnu fanoušků má. Abys mohl hrát legálně Dotu, musíš mít nainstalovaný Warcraft 3. Není to samostatná hra, je to jen přídavek ke hře jiné => nemá v databázi her co dělat.

Dota 2 už ano, to bude samostatná hra, ale dokud nebude mít dva týdny do vydání, nemá tady taky co dělat.
a jako teď čekáš, že zarytej fanoušek (jako jsem třeba já) ti tady začne psát sloh?
Strašně težký použít google, že?
Dotaz, co je to Dota?;) (viděl jsem o tom třídílný speciál v All your history belong to us, ale nevidím důvod přidávat mod na DH;)
psal jsem před pár měsíci Memphisovi ohledně Doty a Doty 2. Nepřidání Doty 2 do DH docela chápu, ale pro jedničku by se rozhodně měla udělat vyjímka. Problém je, že admini tu hru budťo nikdy nehráli nebo ji stále považují za mód, což ona je, ale nedá se s ostatníma módama srovnávat. Counter strike jako mód HL měl to štěstí, že oficiálně vyšel.
Hlavně v Dotě se hrálo už přes 7 let stovky turnajů a má to mnohem větší komunitu než původní Warcraft III.
A samostatná mapa do hry Warcraft III? Dle mého je to něco jako DLC bez kterého by 80% populace W3 nehrálo. Jen takový nápad.

DotA 2 by i přes to že je beta, měla být v DB.
ti co hrajou dotu 2 pojdme apelovat na adminy DH, at ji pridaji do DH.
Vzdyt bude Dota 2 v MCR a nikoho to nezajima? (kdo nehraje hry, nema na DH, co delat)
:D
Hehe, takže Beta klíč mám! Šťastnej jako nikdy, 62% downloadingu... to bude paráda!
Jak se dá sehnat beta? Zatím jsem dotu 2 nějak nesledoval, rád bych ji vyzkoušel ale stejně radši zůstanu u 1.
achjo...za pár měsícu tu máme International II, kdo mohl tak nadobro z Warcraft III Doty přestoupil do dvojky. Většina competite playingu se odehrává ve dvojce (viz http://www.joindota.com/en/start) blablabla atd.
A stále Dota 2 není v databázi her. :-(
Klíče se dají sehnat velmi snadno, ale full verze ještě Valve nevydá, protože nejsou servery, co by utáhli nápor hráčů (ahoj Blizzarde)
chodím s kamarády ve čtyřech na public ve večerních hodinách. Pokud by se někdo chtěl přidat, tak ať písne pm (ne betaklíče nerozdávám).
napsal jsem před týden adminovi, jestli by nešla přidat dota do databaze, i když je stále v betě. Pak bychom diskuze mohli přesunout tam :)
Taky vám přijde vtipné, jak se ve weekend/midweek/daily slevách objevují najednou naprosto okrajové hry, na které je navíc minimum kuponů? Valve zatím válí, tohle se jim povedlo jako velmi dobrý marketingový tah.
Kdyby někomu přebýval přístup do Doty, docela rád bych to taky vyzkoušel. Zvlášť když to polovina lidí vynáší do nebes a druhá na to plive síru.
já už v dotě 2 masuju public a občas CWčka. Hře se nedá nic vytknout. Všechno je hezčí, nablýskanější, ovladatelnější (zjednodušení ve smyslu zachování hratelnosti a požadavků na skill hráče), hlášky hrdinů jsou famozní...Icefrog si splnil svůj sen. Není to pokračování ale prostě warcraft3 dota v novém neomezeném enginu.
Nedávno jsem zkoušel přidat Dotu 2, aby se případné diskuze dali vést už na její stránce. Problém je, že nikdo neví datum vydání, ale snad admini by mohli udělat vyjímku, ne? :-)
Zůstaly mi nějaké kupony ze Steamu, 33% sleva na Valve Complete Pack a 25% na cokoliv od Valve, kdyby měl někdo zájem, tak se nějak domluvíme.
@Danny (29.12.2011 16:21): Dota bude boží. Až jí dodělaj. V momentálním stádiu je použitelná tak napůl - hlavně kvůli neexistujícímu internímu buddy systému. Přidávat si do "steamovejch" přátel každýho, s kým si chci ještě někdy zahrát je úplně k ničemu.
Jo a chci bristlebacka! Hejbněte zadkem, Valve :-D

Jeden gift se mi tam ještě možná někde válí. Mám pocit, že tě dokonce mám v přátelích, tak se možná večer ozvu.
Tak lidi, co říkáte na Dota 2? Splnila očekáváni?

Mimochodem, před pár dny jsem psal v hlavní diskuzi, že sháním gifty Doty 2 pro nějaké své známé, ale už to celkem zapadlo v záplavě DH 2.0 novinek (díky vám Mempisi a MCZ :-)). Takže, pokud by jste měli gift a nevěděli, co s ním, tak už víte ;-)