Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Neversoft Entertainment

Rok vzniku:
1994
Rok zániku:
2014 (po 20 letech)
Země původu:
USA
Oficiální stránky:
http://web.archive.org/web/20141008223610/…
Kalifornské studio Neversoft Entertainment založili v červenci 1994 tři bývalí zaměstnanci Malibu Software - Joel Jewett, Mick West a Chris Ward. V roce 1999 bylo studio odkoupeno Activisionem.

Neversoft jsou známí hlavně díky své sérii skateboardingových her Tony Hawk, ale na svém kontě toho mají mnohem více. Pracovali na prvním Spider-Man titulu pro Activision, zodpovědní jsou i za westernovou akci GUN a několik dalších. Od roku 2007 se plně věnují sérii Guitar Hero, poté co byli původní autoři odkoupeni firmou MTV Games. 11. 1. 2009 bylo oznámeno, že Neversoft přestal vyvíjet Tony Hawk hry, které bude nyní pro Activision vytvářet doposud neoznámený tým (spekuluje se o studiu Robomodo). Jejich posledním dokončeným projektem byla spolupráce na CoD: Ghosts, kde se postarali o mód Extinction.

10. 7. 2014 studio kompletně ukončilo činnost a to ve velkém stylu. Členové studia si vytvořili plastický model oka probodnutého kůlem, což je logo studia, a zapálili ho. Nakonec každý zaměstnanec dostal obrovský nůž s logem Neversoftu. Většina zaměstnanců se spojila se studiem Infinity Ward.

Nejlépe hodnocené hry