Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

< >

Sunset Overdrive

  • XOne 100
Jedna z nejlepších her co jsem hrál. Dost jsem se u ji nasmal pokaždé co jsme ji pustil. Dialogy boží stejně tak jako rychlá hratelnost, která mi vyhovovala ve všech směrech. Soundtrack jak dělaný, příběh má hodně zajímavý a šílený koncept. Nemám co bych hře vytkl.

Pro: Humor, zbraně, příběh, soundtrack, hratelnost

+3

Shadow of the Tomb Raider

  • PS4 90
Tak mam za sebou dalsi dil tomb raidra.
Dle meho nazoru hodne povedeny dil se skvelou hratelnosti ale pribehove me teda vic zaujal rise .

Pro: Grafika, hratelnost,

Proti: Skoro nic

-14 +5 −19

Call of Duty: WWII

  • PS4 90
Když jsem slyšel, že bude nové COD z druhé světové byl jsem nadšen. Už jsem měl robotů a exoskeletů až po krk. Příběh byl dle mého názoru skvělé zpracován a hvězdné osazení se mi taky hodně líbí. Návrat ke kořenům byl velice dobrý napad. Final Reich má taky dobré provedení a hodně mě potěšila Katherin v hlavní roli. Co se týče multiplayeru tak za mě povedeny i když jsem slyšel více špatných ohlasů. Všemi odsuzované boxy maji podle mě celkově v COD vymyšlené dobře a ve WW 2 jsou ideální. Forma orderů je hodně dobrá. Za mě jeden z nejlepších dílů od dob COD 2.

Pro: Hratelnost, příběh, multiplayer, hvězdné osazeni, multiplayer, ordery

Proti: Krátký příběh

+15

Mad Max

  • PS4 70
Tak před pár dny jsem dohrál Mad Maxe. Jako fanoušek postapo jsem byl nadsen když jsem se ke hře dostal, začátek byl hodně dobře zpracovaný a hodne me to bavilo. Příběh byl dle mého názoru jeden z těch lepších. I přes repetetivní hratelnost mě Max bavil až dokonce úprava vozidel byla taky vymyšlená vcelku dobře jen jsem trochu nepochopil význam archandělů. Akorát mě mrzí obtížnost hry. Podle mě hra není žádná výzva, umíral jsem většinou tím že jsem někde špatně skočil a podobně. Velké pozitivum hry jsou také reference na stejnojmenny film.

Stojí za to si hru pořídit , ale máme tady i lepší hry s podobnou tématikou. Například hře Rage se dle mého názoru Max nevyrovná

Pro: Atmosféra, příběh, vozidla, reference na filmiveho Maxe

Proti: Repetetivnost, žádný challenge

+9

Polda 6

  • PC 60
Ták další díl skvělé série no bohužel zatím ten nejhorší. Pár dobrých vtípků se tam naslo v tom Pankrác nezklamal ale nevyrovná se to předchozím dílům. Příběh taky nestál za moc.

Pro: vtípky, Pankrác, dabing

Proti: příběh

-3 +3 −6

Bulletstorm

  • PC 75
Dle mého názoru povedená akční střílečka. i když docelá krátká. Hra zabaví akce dobrá typy zabití celkem rozsáhle. Zbraně taky zajímavé.. lae musím uznat že je hodně o moc lepších stříleček,

Pro: akce, zbraně, různé typy zabití

Proti: příběh,

-5 +2 −7

You Have to Win the Game

  • PC 85
Jedna z nejlepších skákaček jaké jsem kdy hrál. Obtížnost optimální i když by hra mohla být delší, no alespoň se mi hra hodila do výzvy. :)

Pro: retro, hratelnost, atmosféra

Proti: délka,

+2

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Ratchet & Clank

  • PS4 90
Moje první hra s Ratchetem a jedna z nejlepších her v tomto stylu.

Pro: Jednoduchá hratelnost, rozsháhlý a taky vtipný zbraňový arsenál, grafický styl,

Proti: Krátký příběh

+2 +4 −2

Beyond: Two Souls

  • PS4 90
Herní výzva - Krize identity
Dle mého názoru hodně zajímavá hra i když občas dosti zdlouhavá. Prpojení světa živých s mrtvými zpracováno skvěle. Hra na pár hodin zabavila .

Pro: Zajímavá hratelnost, Aiden, spojeni světů,...

Proti: Občas zdlouhavé

+3 +4 −1