Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
život / České Budějovice (ČR - kraj Jihočeský)

Komentáře

« Novější Starší »

Icy Tower

  • PC 80
Moje nejoblíbenější freewarovka, aneb jak se dá zabavit s hrou co si vystačí se šipkama a mezerníkem. Hratelnost jak má být, naučí se jí hrát každý, ale ne každý se jí naučí dobře. A tak to má být :)

Pro: Jednoduchost, hratelnost

Proti: Still the same

+4 +6 −2

Mutarium

  • PC --
Naprosto si pamatuju kdyz byla tahle hra v Excouliberu. Sedel sem u kamose pustili spustili hru, prezili intro a neudelali ani prvni misi :) moc rad bych si tu hru vyzkousel v tyhle dobe a zjistil jestli sem v tech desili nebo kolika letech byl opravdu tak levej:D
-2 +3 −5

Deus Ex

  • PC 100
Pro mě jedna z her, která nastavila laťku pro to co je dobrý a to čemu něco chybí. Warren ukázal, že dokáže udělat něco co překoná i neuvěřitelnou pecku System shock a neskutečný nářez Deus Ex je na světě. Bavilo mě samozřejmě to, že můžete hrát přesně tak jak chcete takže kombinace hackera, snipera a pistolníka se kterou jsem hru dohrál poprvé je úplně v pohodě:D. Ale nejlepší (teda aspon pro mě) jsou detaily a skryté spoilery k příběhu, jež dávají hře neuvěřitelnou hloubku. Čtení emailů, nacházení databank s klíči k celoživotním úsporám to je to co hře přidalo punc dokonalosti k perfektnímu příběhu, dialogům, atmosférě, hernímu systému a prostě snad všemu. Herní modla, kterou dvojka jenom shodila.

Pro: Příběh, vývoj postavy, atmosféra, muzika...

Proti: Druhý díl

+17

Max Payne

  • PC 90
I released my finger from the trigger. And then it was all over. Neuvěřitelná hra. Noirová hutná atmosféra, kdy Max ztratí vše v chladném NY je prostě neopakovatelná. Ještě teď když si představim hlášky jako "I made like Chow Yun-Fat" proneseným drsnym hlasem z drnejch úst a následnou scénku kde olova je ve vzduchu víc jak kyslíku...tetelím se blahem. A ty komixy...neuvěřitelně stylová a chytlavá hra.

I don't know about angels, but it's fear that gives men wings.
+12 +14 −2

Fallout

  • PC 100
Jedna z mejch nejoblíbenějších her všech dob. Jedničku mám dokonce o něco radši než dvojku a to hlavně proto, že Harold zrovna prožívá svoje nejlepší léta a obraz Elvise ještě nestačil vyblednout. A co teprv Ian, kterýho sem z lítosti vláčel celou hru až k vůdci...masaker:)
-2 +3 −5

Arx Fatalis

  • PC 90
Kdysi mí oblíbený RPGčko ze starý dungeonový školy. Svět tu má sice jenom osm pater, ale zato nadupaných atmosférou hustou že hlavní hrdina Evil dead by měl problémy jí naporcovat. Ačkoliv hra obsahovala fůru bugů a těžkých hádanek a tudíž byla pro slabší povahy k nedohrání byla to výzva , to je přeci právě to co správného hráče baví:) A taky ho baví, že když napálí fireball do prasete muže z něj vylootovat roasted meat. Věčná škoda, že hra vyšla ve stejný čas jako Gothic II a Morrowind, takže prodeje nevalné. Nicméně studio se nerozpadlo a jejich další hra Dark Messiah of Might and Magic taky stojí za to.
+8 +9 −1

The Neverhood

  • PC 85
Jasná klasika. Dyž si vzpomenu jak mě hrozně bavili formeláci a chvíli na to sem hrál Neverhood je to nice vzpomínání:)
-8 +1 −9