Mě spíš vadilo, že po vynalezení všech technologií to ztratilo náboj. Moc rychlé, a navíc po vynálezu teleportu s toxigunem se dala vyhrát i mise s největší mateřskou lodí za 1 kolo až za dvě a pořád stejně generované mise narozdíl od jedničky. Pro mě dobrá hra, ale moc rychle přestává bavit.
Tak jsem se opět a znova pustil do téhle hry (bůhví už po kolikáté:) No hlavně jsem sehnal verzi bez CD a s vlastním externím ovladačem myši, takže to bez sebemenších problémů sviští na mém W7 - 64 bit jak za mlada a protože jsem kutil domácí, tak se mi tam podařilo po chvilce laborování i ručně narvat češtinu:)
Hoši, na Steamu je teraz akcia na hry od X-COM. Tento kúsok sa predáva za 1,69 eur, tož nekup to :P
<br><br>Pro: komplexnost, expení vojáků, smysl pro detail, herní doba, aliení svět, interaktivita města, realtime mód<br><br>Proti: méně přehledné GUI a slabší atmosféra než předchůdci, zvláštní grafická stylizace
Akhera: Tak už to bývá. Mě se stalo to samé u Shogo: Mobile Armor Division, které jsem nedohrál ani do půlky před mnoha lety a teďka s prstem v nose dokonce na notebooku s touchpadem :)

Paul: Viz "Doplňky" nahoře pod vyhledávacím polem :) odkaz
Díky. Ale bylo to nějak jednodušší, než co si pamatuju a to jsem hrála na těžší obtížnosti. Když jsem to hrála tehdy před lety, zasekla jsem se v předposlední misi, ale tentokrát to byla brnkačka.
Taky congratz : ).

Btw mám hrozně lame dotaz - jak se jmenuje dh grupa na steamu? nějak jí nemůžu najít.
Také gratuluji. Když někdo poprvé dohraje nějakou starší hru... to už se dnes jen tak nevidí :)
Taky mám tuhle hru hrozně rád, i když už jsem jí hodně dlouho nehrál. Asi taky mrknu na steam a koupim to. :-)
Jo, díky mně je to teď třetí nejhranější hra ve skupině Databáze her :)
Hehe a ja si rikal, ze vzdycky kdyz jsem zapnul Steam a koukam, kdo je online ze DH skupiny, tak tam nekdo pari X-Com 3 :) Vzdycky jsem si u toho rikal "jooo, ja kdyz to hral tenkrat, to byly casy..." :)
Tak jsem ten problém nakonec vyřešila - koupila jsem si spešl verzi na Steamu :) A nemůžu se od toho odtrhnout, za poslední týden jsem nahrála 40 hodin! Bohužel v první hře jsem nadělala spoustu chyb a dostala se do neřešitelné situace a musela jsem začít znovu, takže zdaleka nejsem tak daleko, jak bych po 40 hodinách měla být. Hrajete to ještě někdo?
Zvláštní, mně na XPčkách s problémama a na Vistě se radši ani nespustí (obojí pod DosBoxem). No nic no, prostě další hra, kvůli které uvažuju, že asi na svůj starší komp nainstaluju zase starý Win 98 :)
Právě že pár jsem jich zkoušela a bylo to sice o něco lepší, ale pořád to strašně kazilo zážitek ze hry. Buď se to furt cukalo, nebo blbnul zvuk. Proto se ptám na nějaký *spolehlivý* způsob
Zadal jsem do strejdy Googla "x-com apocalypse xp" a vyblilo mi to tolik odkazu, ze jsem nevedel, co cist driv. Zkousel jsi to nebo ani jeden z tech navodu nepomaha? Nasel jsem i nakej fix.
Neznáte někdo nějaký spolehlivý způsob, jak X-COM: Apocalypse spustit na Win Vista, nebo aspoň XP? Na DosBoxu je to strašně rychlý a když to zkusím zpomalit, tak se to cuká :(