Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

WRC 6: FIA World Rally Championship

69
5 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
07.10.2016 PCXOne
03.03.2017 PS4
Vývojáři:
Kylotonn Games
Oficiální stránky:
http://www.wrcthegame.com
WRC 6 prichádza už tradične ako oficiálna hra šampionátu World Rally Championship. Ako obvykle ponúka kompletný kalendár podujatí z tohtoročnej sezóny, a to aj vrátane veľkej ceny Číny, ktorá bola v skutočnosti zrušená. Okrem krajín budú hráčom známe aj mená jazdcov či autá. Tie sú rozdelené do troch kategórií: Junior WRC, WRC2 a WRC.

Hra obsahuje tradičné herné módy pre jedného hráča - rýchla hra, kariéra a vlastný šampionát. Okrem toho je prítomný aj multiplayer. Jeho offline zložka ponúka režim rozdelenej obrazovky alebo hot seat. Medzi online režimy patria rôzne týždenné výzvy alebo klasická hra viacerých hráčov vo vlastnom šampionáte.

Jazdný model si hráč môže prispôsobiť, celkovo sa však viac prikláňa k arkáde.


Poslední diskuzní příspěvek

USER47: Stejně jako jsem psal k Dirtu, je to autentický text z doby, kdy hra vyšla.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 60
Série WRC byla od začátků spíše arkádovější a oficiální licenci dělala spíše ostudu. Od WRC 5 převzali vládu nad sérií tvůrci z Kylotonn Entertainment a snažili se posunout hru více k realističnosti. Také poslední díl má oficiální licenci, využívá ji převážně na názvy aut, jména posádek i oficiálních soutěží.

U názvů soutěží to však končí, až na nepodstatné superspeciálky mnohdy vůbec nekorespondují s realitou. Alespoň jsou oproti předchozím dílům rozmanitější a užší, leč je jich hodně málo. Chování auta je i nadále spíše arkádové, destrukční model slabý.

Zatím nejlepší díl celé série, přesto však na žánrovou konkurenci ani omylem nestačí.

Pro: oficiální licence, lepší oproti předchozím dílům

Proti: arkádové, málo tratí

+8