@player (16.10.2012 17:34): Pak vyzkoušej ty další možnosti, které jsem ti v minulém příspěvku vypsal. Sestřelit explorer.exe zpravidla vždy funguje, pokud se nejedná o nějaký nestandardní problém, který se vyskytuje pouze ve WA (a tudíž za to nemůže Aero).
@player (15.10.2012 11:43): (pokračování z "Všeobecně o DH"): Klikni pravým tlačítkem myši na .exe soubor (či zástupce), kterým hru spouštíš, vyber položku "vlastnosti" a v nově otevřeném okně záložku "kompatibilita". Zde zaškrtni zmiňované položky (256 barev, zakázat kompozici plochy...) , včetně "spustit v rozlišení 640x480", což by samozřejmě odtud fungovat mělo na kterékoliv sestavě;).
@player (14.10.2012 22:14): Patch neznám (byť pro diabl 1 či Starcraft takový existují), ale zkus jeden trik, než pustíš WA, tak klikni pravým tlačítkem na plochu a vyber Rozlišení obrazovky a to okno nech otevřené, nezavírej ho a zkus pustit WA. Je dost možné, že to pak bude bez problémů.
Když jsem si stáhnul Wormy Armagedony a spustil jsem je tak mi to při hraní rozháže barvy (pravděpodobně to je nekompatibilitou s Windows 7). Nevíte kde se dá stáhnout nějaký patch, který to opraví?
To není chyba OS, ale hry, že byla naprogramována čistě pro 32 bitů. Na druhou stranu, tenkrát nikdo netušil, že bude třeba 64 bitových operačních systému.

Tak či tak, vytýkat to té hře je kravina.
Say: Souhlasim s 90210, to je snad zápor pro OS a ne pro hru, stejně tak další mínus - absence herních módů, které jsou ve WWP, trochu blbost vyčítat hře, že nemá prvky svého následovníka, ne? Při tom hledání mínusek si musel asi hodně vařit z vody :)
4Say - Nevim jestli je uplne fer vycitat hre z roku 1999 skutecnost, ze nejde spustit na nejnovejsich OS...
Bodkin: Ok, zkusím něco vypsat.

- 4 wormsíci v partě.
- Max. 4 hráči.
- Steam. Bez něj si ani LAN nezahraju.
- Většina plusek v komentáři, co se nastavení týče jsem v WR prostě nenašel. Výskyt beden a co v nich bude, chování zbraní, herní módy... Veškerá variabilita je kde tam.
- Zbraní není opravdu víc. Je přesně tolik, co ve WWP a trochu méně než ve WA (New Edition). Velikost dat taky o něčem vypovídá (WR - 380MB, WA - 900MB).
- Lano.
- Baseballka. Zatímco ve WA nebo WWP se dá basebalkou při dobrém míření utopit třeba i 3 hráče, ve WR wormsíci sebou jenom prolítávají a nešťouchají se navzájem. Dost to narušuje herní systém.
- Celkem nepřehledné měnění zbraní a to jen s možností On/Off.
- No a to zmiňované překomiksování. Tady má třeba šipka pár pixelů a HUD je stručný, přehledný. U WR jsem si říkal, jestli náhodou nejsem ve špatné věkové kategorii (3-5 let nebo 60 a více). Ale i to mohlo popravdě dopadnout hůř a díky Bohu za 2D grafiku v dnešní době.
...atd. Co mě u WR potěšilo tak jsou animace soupeřících červů během tvého tahu.
Fčem je to nové osekané? Armageddon jsem už dávno zapomněl.

No, já hrával jako první Worms + a tam byli červíci ještě docela fajn, pak je začali komixovat a bylo to k zblití (vrchol právě A a WWP - fuj).

Zajímavé je, že v Reloaded mi o ani tak moc nevadí.
HELLER: Zkoušel, ale nic z toho nepomohlo. Pomohlo jednou vypnout HW akceleraci. Když jsem ji pak omylem nechal zapnutou, už to záhadně jelo. Btw, ještě že to jede. Toto je hotová lahoda oproti nechutně osekanému a překomiksovanému Worms Reloaded ve kterém nejde dělat téměř nic.
Tak jsem na netu schrastil nějakou betu, která jede přes Steam. Asi nejspíš nelegálně, nevím. Je tam pouze multiplayer a teď ho zkoušíme s bratránkem a vypadá to velmi dobře. Pokud bude krabicovka, tak do toho jdu. Konečně pořádný nový Worms.
Jak moc je tam ale nového obsahu? Nevím jestli se mi chce dávat 13,49€ za pouhý remake...
Tak to vypadá dobře :) Nedávno jsme o tom diskutovali, že by to chtělo nějaký nový Wormsy. Ale ve 2D. Ty staří jsou ok, ale jsou s nimi problémy na Win7....
Yop, taky mě to udělalo radost. Po výplatě kupuju :) 3D tuhle sérii málem pohřbilo.