Tak na to jsem si zrovna brousil zuby :-D Měl jsem jet na služebku, tak jsem si chtěl do služebáku na večery nahrát nějaký závodní rest z téhle doby. Nakonec to vyhrál Ford Racing, ale na tohle se taky těším.
Hra se dočká znovu-vydání na Steamu, ale už bez oficiálního licencování aut. Takže jiná jména a osekané značky na čumáku. Na druhou stranu ale přibude podpora workshopu a autoři se dušují, že úprava aktuálních modifikací pro workshop je otázka pár minut.
Kariéra na 81 procentech. Zbývá série posledních 10 závodů, jak zpřístupňujete a posouváte šipkou. Doposud nesplněn jen jeden závod, jehož neustálé opakování kupodivu zpřístupňuje nutná procenta. Toho jsem ale využil jen párkrát.

Řada stránek s modifikacemi, které jsem našel.

World Racing 2 - Drift Cars and Maps

1. - https://vk.com/worldracing2official
2. - http://www.worldracing.fora.pl/
3. - http://www.eleven-games.net/index.php?site=files&cat=316
4. - http://wraddsacko.hupont.hu/3/old-txpro-addons
5. - Community WR2 - ( WIP/REL Clamp AddOns )
6. - http://vstanced.com/list.php?c=wr2
7. - http://vk.com/wr2onlymods
8. - http://volvo480-addons.de.tl/World-Racing-2.htm

______________________________________________________________________________

Update 20. 12. 2015: Už 93 procent v Kariéře splněno. Hard Work 1 a 2 byly fakt stylový závody, jejichž název nelhal :) Obrázek z mého nejlepšího výkonu ve Great Expectations závodu, i přes to uznán jako neúspěšný. Ona 270 zajet nešla, neboť vytyčený úsek tratě neumožňoval dostatečné rozjetí na zmíněnou rychlost. Auto z tohoto závodu stěží zvládlo 269 KM/H, kdy jsem vybočil na vhodný úsek vedoucí silnice, bez klikatých zatáček. Ona trať na tuto rychlost s tím autem není stavěná. Tudíž jde o špatně rozvržený závod s nesplnitelnými podmínkami. Optimální by bylo tak cca 230 KM/H, a to ještě dost na hraně. Nemluvě o tom, že ve statistikách převažovaly zelené položky, hra to ale i tak brala jako fail.

Konečně nalezena odpovídající konfigurace nastavení grafiky.

Obrázek 1
, Obrázek 2, Obrázek 3 a Obrázek 4.

Více tady, hodnoty do SweetFX_settings.txt souboru.
@PavelU (04.12.2015 20:24): já se k tomu kdysi proklikal ze stránek škoda auto... Však víte, taková ta stránka, kde je ta super hra jménem konfigurátor.
No byl jsem hrozně rád, že si tam můžu zajezdit s Octavii RS a že jí dokonce může odpadnout nárazník! To bylo něco!
Hraji už týden. Rozhodně to má potenciál, baví mě to, grafika k světu. Nemluvě o modifikacích, ty budou asi nadlouho :)
Mno, už stačí a počítám za dohrané, jelikož jsem odehrál v grand finále celkem 20 závodů a stále musím pokračovat, na což opravdu nemám už ani chuť, kariéra je na 100%, tak kuwa co... :-)

edit: tak jsem si to vygooglil a už můžu s klidným svědomím zatrhnout DOHRÁNO :-D
Hmm tak nevím, mám 100% jsem v The Grand Finale (TGF), jedu 6 závod a vypadá, že určitě ne poslední. Může mně někdo kdo to dohrál napsat, kolik těch závodů tam skutečně (TGF) je, původně ukazovalo, že prej 2....
Já to kdysi dojel na zlato a stejně se mi to neodemklo :-D To mě taky naštvalo, protože jinak mě ta hra moc bavila.
Jako je pěkně na pytel, když hra umožní dojet závody na stříbro či bronz, ale v dalších fázích hry ti to stejnak neodemkne další závody, pokud ten dotyčný závod nebude na zlato.
Já tedy hru hrál na volantu a přišla mi hodně zábavná, i jízdní model se mi líbil. Srovnávat s Shiftama nebo TDU je pak docela mimo.
Mě se právě jednička zdá detailnější, krasnější, ale jízdní model za prd :-/
Dvojka přesně naopak.
Jednička má hezčí tratě. Jsou daleko rozsáhlejší, vidíš až někam do háje a okolí je moc pěkně provedené. Dvojka už tak rozsáhlá není, ale auta jsou daleko realističtější. Poškození taky nemá chybu (vizuálně).
Zkoušel jsem demoverze obou dílů a zdá se mi, že jednička je graficky hezčí. Zdá se to jenom mě? Jinak dvojka má lepší ovládání, to v prvním díle stálo za hovno a plnou verzi bych nikdy nedohrál. Valím si to a ve stovce nevyberu mírnou zatáčku, bo mi ta svině nedotáčela.