Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Weedcraft Inc

75
1 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > budovatelská strategie *
simulátor > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
11.04.2019 PC
Vývojáři:
Vile Monarch
Oficiální stránky:
https://weedcraftgame.com/
Weedcraft Inc je budovatelský tycoon, ve kterém musí hráč rozvíjet své marihuanové impérium v USA.

Jako nový boss v tomto nelegálním byznysu musíte pečlivě řídit své pěstírny, investovat do nových druhů rostlin, případně je křížit a vytvářet tak nové druhy, starat se o distribuci a vybírat peníze. S rostoucím odbytem přichází i větší zisk, musíte najímat zaměstnance, kteří vám pomohou, ale zároveň se dostáváte do hledáčku jiným pěstitelům.

Ve hře také mimo jiné můžete uplácet policisty, aby občas přivřeli oči, nebo lobbovat u politiků za legalizaci drogy.


Poslední diskuzní příspěvek

Mendoza: Ano i alkohol má své místo a tomu nikdo nesebere (alkohol dezinfikuje, čisti atd.) Máš samozřejmě pravdu, myslel jsem trochu jinak…

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 75
Travička zelená, to je moje potěšení.
Travička zelená, to je moje peřina.
Když si smyslím, ubalím jednu.
Když si smyslím, zasadím jednu.
Travička zelená, to je moje potěšení.

Léta jsou pryč, kdy byla travička moje potěšení ale i tak se dále zajímám o Konopí, Marihuanu, Trávu, Zelený list, Mařku, Ganju jak chcete. Bavíme i jako květina, rád jsem jí i pěstoval a tohle vše spojuje Weedcraft Inc.

Ve hře jsou už tři scénáře (4.června 2019 vyšel třetí), pokaždé se dostanete do role někoho jiného ale úkol je stejný pomocí pěstování trávy se musíte dostat nahoru. Je potřeba si vše o šéfovat sám. Okouknout trh, jaká tráva je žádaná, přesvědči místního policistu aby u vašich obchodu a pěstíren trochu přivřel oko. Buď malý úplatkem, přátelským požádáním a nebo vydíráním, přece každý něco tají. Je také možnost zaplatit si licenci a vše dělat legálně, prodávat trávu nemocným, ať už se jedná o rakovinu, H.I.V či Parkinsonovu nemoc. Samozřejmě každý zákazník žádá něco jiného, kvalitu trávy, účinky trávy (na bolest, vetší libido, chuť vanilky atd). Je dobré se zaměřit na danou skupinu.
Ve hře se dál objeví možnost přípravy zákonu, ovlivňování politiků, ničení konkurence, marketing, modulování trávy na nejlepší možnou pro určitou skupinu. Je to ho poměrně dost.

Hra je velmi chytlavá a velmi lehká, když se na učíte principy hry, už vás nic nezastaví. Je pravda, že po čase je hra stereotypní, zasej, skliď, prodej, povídej si se zaměstnancem, policistou, politikem, vyhrabej špínu na konkurenci a to se dost opakuje. I přesto hra baví, tématem, jednoduchostí a skvělou hudbou. Opravdu doporučuji poslechnout na YT!!!

Verdikt: Myslím, že poláci se přesně trefili do správného tématu. Konopí je neustále bráno jako droga, která nesmí na povrch, přitom se už několikrát ukázalo, že může i pomoci ve farmaceutickém oboru na rozdíl od alkoholu. Škoda, že hra je špatně vyladěná a často padá i na lepších počítačích než je můj. (Například, já pokaždé musel dát novou hru a až pak load game, nijak se objevila modrá smrt :) ) Legalizovat!!! 75%!

Pro: Hodně možností, Chytlavé, Téma, Hudba!!!

Proti: Stereotyp, Poměrně snadné.

+12 +13 −1